به گزارش صدای سراب کریم عباسقلی پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب که سخنران این هفته نماز جمعه عبادی سیاسی شهر شربیان بخش مهربان بود ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به ورزشکاران و خانواده ورزش شهرستان سراب و شهر شربیان هفته تربیت بدنی را فرصت مختنمی شمرد تا از نزدیک در ...
تاریخ مخابره: شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۶:۲۹ ب.ظ  | شماره خبر: 50727   
به گزارش صدای سراب کریم عباسقلی پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب که سخنران این هفته نماز جمعه عبادی سیاسی شهر شربیان بخش مهربان بود ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به ورزشکاران و خانواده ورزش شهرستان سراب و شهر شربیان هفته تربیت بدنی را فرصت مختنمی شمرد تا از نزدیک در حضور اهالی شریف شهر شربیان باشد .

عباسقلی پور ضمن تاکید بر سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری در خصوص ورزش ، ترویج ورزش پهلوانی و اخلاق ورزش را یکی از مهمترین ملزومات رابطین ورزشی و مربیان ورزش عنوان کرد  .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب با اشاره به ویژگی های منحصر به فرد شهرستان سراب ، شهرستان سراب را شهر شهدای تخریب و علامه های فاضل نامید و بیان داشت در طول تاریخ علمایی همچون علامه امینی ، آیت الله ملکوتی ، آیت الله دوزدوزانی و آیت الله شربیانی که در خاک این شهرستان تربیت یافتند که از افتخارات جهان تشیع می باشند همچنین این خطه  ۴۷۳ شهید و هزاران جانباز و آزاده جهت حفظ آرمان های انقلاب اسلامی و دفاع از حریم اسلام تقدیم انقلاب اسلامی کرده  .

عباسقلی پور تعداد جوانان شهرستان سراب را در حدود ۱۵۰۸۷ و جوانان روستایی سراب را ۱۶۷۵۱ نفر به استناد آمار سالانه ۹۵ عنوان و از مسئولین شهرستان درخواست کرد تا نسبت به رفع  مشکلات جوانان در حوزه های مختلف همچون  اشتغال ، ارائه تسهیلات ازدواج آسان ، اتمام اماکن ورزشی ، توسعه رشته های دانشگاهی ، ساخت مراکز تفریحی و تاسیس سینما و فرهنگ سرا همت گمارند .

نماینده اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در شهرستان سراب تعداد واحد های فعال ورزشی در شهرستان سراب را ۴۴ واحد خاطر نشان کرد که از این بین دو واحد استخر ، ۱۷ باب سالن سرپوشیده و ۱۰ باب اماکن ورزشی رو باز و ۱۵ مورد باشگاه های خصوصی در سطح شهرستان موجود میباشد عباسقلی پور با بیان اینکه هم اکنون سرانه ورزشی شهرستان سراب ۴۸ سانتی متر میباشد عنوان نمود با تکمیل پروژه های ورزشی نیمه ساخت این رقم به ۱ متر و ۱۶ سانتی متر خواهد رسید . وی پروژه های نیمه ساخت اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب را ۴ مورد   زورخانه سراب ، سالن ویژه بانوان مهربان ، ساختمان اداری سراب و استادیوم ورزشی ۵ هزار نفری این شهرستان مطرح کرد .

 

✍️ : اصغر برزگر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.