امام جمعه سراب:

۲۲ سال تاخیر برای پروژه زمان کمی نیست/ مردم از آقای جهانگیری که کلنگ پروژه نفلین را زده انتظار بیشتری دارند

امام جمعه سراب گفت: من به آقای جهانگیری عرض کردم مردم شما را که کلنگ پروزه را زدید مقصر می دانند فلذا تکلیف این پروژه را معلوم کنید و مردم را بیش از این در انتظار نگذارید.

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در جمع خبرنگاران و وزیر صنعت, معدن و تجارت شهرستان سراب اظهار داشت: آقای وزیر, جمعیتی که در بیمارستان مشاهده کردید فقط برای نفلین آمده بودند.

وی افزود: زمان بسیار طولانی شده و ۲۲ سال برای تاخیر پروژه کم نیست فلذا از شما در خواست داریم شفاف بیان کنید اگر این پروزه قابل اجراست, قول دهید آن را اجرایی می کنید و اگر احیانا به هردلیلی قابل اجرا نیست و قابل جایگزین هست ان را نیز بیان کنید.

امام جمعه سراب خاطرنشان کرد: اگر به جای این پروزه دو یا سه پروژه کوچک اجرا می شد الان جوانان, مشغول کار بودند.

اکرمی اظهار داشت: من به آقای جهانگیری عرض کردم مردم شما را که کلنگ پروزه را زدید مقصر می دانند فلذا تکلیف این پروژه را معلوم کنید و مردم را بیش از این در انتظار نگذارید.

 

 

 

۲ دیدگاه

  1. ای کاش یک فردی که دانش این کار را دارد در برابر وزراء اظهار نظر کند

  2. درود به شرف و وجدانت حاج آقا اکرمی. باز دلسوز شهرستان شما هستید. در شهرستان میانه. هر روز پروژه متعددی افتتاح میشود. متاسفانه در سراب مسولین که وظیفه دارند کمبود ها و نیازهای شهرستان را مطرح کنند. خجالت میکشند مطرح کنند. تا مبادا مسئولان بالای آزرده بشوند. و. همه چیز را کامل و بدون کم کاست مطرح میکنند. . باز هم. فقط. نمایش تبلیغاتی. و گرفتن عکس یادگاری تعدادی افراد با. افراد رده بالا. بودند. حتی. اجازه ندادند. نماینده سراب نیازهای سراب را مطرح کند. باز وعده کلنگ زنی راه آهن بستان آباد به زمان یا شاید سالهای بعد موکول گردید. مشکل سراب بافت. راه سراب میانه. سراب مشکین شهر. بزرگراه. سراب نیر. و. .در حد وعده خالی ماند بدون شنیدن مشکلات شهرستان. تنها چیزی که خوب به نظر میرسید. گرفتن عکس های یادگاری بود. باز درود به شرف. امام جمعه محترم سراب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.