اسحاق جهانگیری به همراه دو وزیر فردا میهمان سرابی ها هستند/ افتتاح بیمارستان و بررسی وضعیت نفلین سینیت سراب با حضور معاون اول رییس جمهور

فردا با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر بهداشت ,بیمارستان سراب افتتاح و آخرین وضعیت نفلین سینیت سراب و وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش صدای سراب, شنبه بیست و دوم مهر با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر بهداشت بیمارستان امام خمینی (ره) سراب افتتاح خواهد شد.

بعد از بررسی آخرین وضعیت نفلین سینیت سراب, شریعتمداری, وزیر صنعت, معدن و تجارت در مجتمع نفلین سینیت سراب و کارخانه سراب بافت حضور و از نزدیک شاهد روند این مجتمع خواهد بود.

شنیده ها حاکی است کلنگ مسیر راه آهن سراب به بستان آباد نیز فردا با حضور معاون اول رییس جمهور به زمین زده خواهد شد.

گفتنی است اسحاق جهانگیری طرح نفلین‌سینیت سراب را در زمان دولت اصلاحات کلنگ‌زنی کرد اما این طرح امروز در حالی که چندین وزیر صنایع در دیدار از این طرح زمان ۳۶ ماهه را در بهره‌برداری از آن اعلام کرده‌اند هنوز محقق نشده است و امروز با حضور اسحاق جهانگیری در سراب امیدها برای تعیین تکلیف این پروژه قوت گرفته است.

همچنین لازم به ذکر است با تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی به خصوص واحدهای لبنی و سراب بافت, وضعیت اشتغال و تولید در شهرستان از وضعیت مناسبی برخوردار نیست و حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت نوید آینده ای خوش برای شهرستان هست.

 

 

همچنین ببینید

افزایش ۲۰ درصدی طلاق و جرم سرقت در شهرستان سراب/ فضای مجازی شمشیری دولبه در مرکزیت خانواده ها

رییس دادگستری سراب با اشاره به آمار نگران کننده طلاق در شهرستان سراب و افزایش ۲۰ درصدی طلاق نسبت به سال گذشته خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ تعداد ۲۶۱ پرونده طلاق داشتینم که این میزان در سال ۹۷ به ۳۳۶ پرونده افزایش یافت.

یک دیدگاه

  1. سلام امیدواریم آقایان کمبود ها و محرومیت سراب را به گوش میهمان ها برسانند .میدونی چرا سراب محروم شده چون مسئولین ما هیچوقت نخواستند و یا خجالت کشیدند نداشته هایمان را درخواست کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.