فرماندار شهرستان سراب:
فرماندار سراب احداث و بهره‌برداری از بیمارستان جدید سراب را مهم‌ترین رویداد حوزه سلامت در منطقه عنوان کرد و تسریع روند آن را خواستار شد. ...
تاریخ مخابره: دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۰:۵۶ ق.ظ  | شماره خبر: 50473   

به گزارش صدای سراب, علی بدرشکوهی، فرماندار شهرستان سراب عصر امروز در نشست مشترک با مسوولان دانشکده علوم پزشکی سراب اظهار کرد: سلامت مقوله مهمی در زندگی انسان‌هاست که درحفظ آن همه ما مسوول هستیم.

وی با اشاره به اینکه دانشکده علوم پزشکی سراب ظرفیت خوبی برای توسعه شهرستان است، تاکید کرد: می‌توان با برنامه‌ریزی و فراهم کردن شرایط لازم در برخی بخش‌ها به مردم مناطق همجوار نیز خدمات ارائه داد.

فرماندار سراب در ادامه احداث و بهره‌برداری از بیمارستان جدید سراب را مهم‌ترین رویداد حوزه سلامت در منطقه عنوان کرد و تسریع روند آن را خواستار شد.

وی گفت: ایجاد بخش‌های جدید و افزایش ظرفیت پذیرش بیماران در کنار احداث کلینیک تخصصی موجب رضایت مردم شده است و نیاز به درمان در خارج از شهرستان را کاهش داده است.

فرماندار سراب در عین حال تاکید کرد: خدمت به مردم زمان و مکان نمی‌شناسدو وظیفه همه ماست که در خدمتگزاری به مردم کوشا باشیم.

خبر از جواد عباس زاده

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

۱ نظر ارسال شده
سرابلي حميد گفت:

امیدواریم. بیمارستان جدید. سوژه ای مثل سراب بافت نباشد. در چند مرحله افتتحاح کنند. و عنوان یک رویداد تاریخی قلمداد کنند. درسته سراب نیاز. شدید به بیمارستان جدید داشت. ولی باید. مهمتر از آن پروژه نفیلین را به سر انجام برسانند.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.