قالب وردپرس افزونه وردپرس

دست های پنهان و ناپاک مافیایی مانع از اجرای نفلین سینیت سراب هست/ قطعی گاز مدارس ایراد بزرگی برای آموزش و پرورش هست

به گزارش صدای سراب,  یوسف داوودی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس گفت: ترامپ ماجراجو امروز هم در داخل آمریکا منزوی است و هم در بین افکار عمومی جهان دولتمردان و مسئولان کشورمان تلاش کنند که پیمان‌شکنی‌های ترامپ درخصوص برجام تماما از اعتبار و وجهه آمریکا هزینه شود و مسائلی که با منافع ملی ما گره خورده است دستمایه منازعات جناحی و سیاسی نشود.

وی افزود: موضوعاتی مانند اقدامات خصمانه آمریکا و ضرورت رویارویی و برخورد صحیح با موضوع برجام،‌ اتحاد در رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی،‌ توسعه اشتغال پایدار و مبارزه با قاچاق بیش از ۱۵ میلیارد دلاری در سال به کشور از جمله مسائل مهم کشور است.

داوودی با گله از تقسیم ناعادلانه بودجه کشور از تخصیص بودجه های قطره چکانی به شهرستان سراب انتقاد و خاطرنشان کرد:  راه اکثر روستاها در سراب نیاز به باسازی و روکش دارد ضمن این که این شهرستان نیاز به تجهیز کامل بیمارستان و مراکز درمانی و تکمیل کار درمانی دارد.

داوودی با تاکید بر توجه وزارت صنعت به مقوله اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است و همچنین وقطع کردن بازوهای مافیای صنعت و آلومینویم از کشور خاطرنشان کرد:  با ساخت کارخانه تولید آلومینا در شهرستان سراب مشکل بیکاری جوانان شهرستان سراب و بلکه مشکل بیکاری بسیاری از جوانان استان نیز حل خواهد شد. این دست‌های ناپاک و پنهان چه کسانی است که نمی‌گذارند این پروژه اجرایی شود.

نماینده سراب ادامه داد: تعجب آور است در حالی که در سراب میلیاردها تن آلومینیوم وجود دارد، چندین سال است به بهانه های واهی جلوی ساخت پروژه را می گیرند.

وی در ادامه با انتقاد از عدم توجه به اقتصاد مقاومتی در کشور ابراز داشت: امروز کار به جایی رسیده که کشور واردکننده گوشت قرمز و سفید و محصولات کشاورزی از ۲۰ کشور جهان هست و به جای خودکفایی در تولید گندم هزاران هکتار از مزارع ما بدون کشت رها شده و کشت نمی شود.

عضو کمیسیون تلفیق و بودجه مجلس خواستار آغاز فوری عملیات اجرایی راه آهن سراب – بستان آباد و سراب – اردبیل شد و گفت: چرا عملیات اجرایی آن  شروع نمی‌شود؟ این پروژه ردیف بودجه مشخص دارد،  ۳۰ میلیارد تومان در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ تصویب شده و وزیر راه نیز  دستور اجرای فوری این راه آهن را داده است،

نماینده مردم سراب در مجلس اظهار کرد: از تمامی مسئولین می خواهم که به داد زلزله زدگان شربیان و  دوزدوزان برسند و در بازسازی منازل زلزله زدگان و آسیب دیدگان با توجه به شروع فصل سرما هر چه سریع تر اقدامات لازم را انجام دهند.

داوودی در پایان گفت: گاز بسیاری از مدارس در روستاها و شهرهای سراب به علت بدهی قطع شده و این ایراد بزرگی به آموزش و پرورش است.

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

۳ دیدگاه

  1. با سلام
    احساسی کردن مسائل اقتصادی نه بنفع مردم هست م نه بنفع شما جنا ب آقای دکتر داوودی بیشترین تلاشی که الان یک نفر دلسوز باید انجام دهد واقعی کردن مسائل اقتصادی در اذهان مردم هست بحث معادن مطرح شده مشکلاتی مانند آب مورد نیاز صنعت مادر و صنایع تبدیلی مانند مسائل زیست محیطی مسائل راههای ارتباطی دارد که باید بصورت شفاف به اطلاع همه برسد بحث مطرح شده باید دور نما چند دهه آینده رو در مورد حاشیه های صنعت فوق به مردم ارائه دهد

  2. ادعاهای احمدی نژادی ، دردی را دوا نمی کند . اگر جناب نماینده محترم شناخت و یا مدارکی از این دستهای پنهان دارند ، رو کنند تا به مراجع قضائی و بازرسی معرفی شوند . ادعا در تریبون مجلس بدون داشتن مدرک ، واقعا خلاف محسوب می شود . که حتما نماینده مردم این کار را انجام نمی دهند و حتما مدارکی دارند که در تریبون مجلس مدعی شده اند. پس خواهشا این افراد را معرفی کنند تا اگر ایشان وصل به جائی هستند و هیچ کاری با ایشان نمی شود کرد ، حداقل در دیده مردم ، و ذهن آنها محبوب باشند .

  3. دست مریزاد نماینده عزیز و مردمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.