داودی: قلدرمآبی آمریکا با تحریم‌های ظالمانه علیه ایران

نماینده مردم سراب در مجلس معتقد است جمهوری اسلامی از انرژی هسته‌ای صرفا در حوزه تأمین نیازهای علمی استفاده کرده و آمریکا با زورگویی به‌دنبال تحریم ایران است.

 

یوسف داودی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی که صبح امروز(یکشنبه، ۲۶ شهریورماه) برگزار شد، به پیشرفت های حوزه هسته ای اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی از فناوری هسته ای برای تولید انرژی و استفاده در علم طب بهره می برد.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: همانگونه که تأکید مقام معظم رهبری در حوزه هسته ای در خصوص تولید برق نیروگاه های اتمی بود همه دنیا می دانند که از این انرژی در جهت صلح آمیز استفاده می شود.

وی افزود: علیرغم موارد استفاده انرژی هسته ای در حوزه علمی، آمریکا با زورگویی و قلدرمآبی تحریم هایی را علیه ایران تصویب می کند که با روح برجام مخالف است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه تا کنون جمهوری اسلامی برجام را نقض نکرده و هر نقضی انجام شده از سوی آمریکا بوده است، خاطرنشان کرد: قطعا هرگاه نقض برجام از طرف مقابل به صورت مستقیم انجام شود جمهوری اسلامی واکنش نشان خواهد داد./

پایان پیام

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.