قالب وردپرس افزونه وردپرس

۸ سال دفاع مقدس سند و هویت ملی کشور در دفاع از مکتب عاشوراست/شهید حججی یک جریان انقلابی به راه انداخته است/

به گزارش صدای سراب, سرهنگ محمد صبحی جانشین سپاه ناحیه سراب در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: باید نسل چهارم انقلاب به نسل دفاع مقدس متصل شود.

وی افزود: وظیفه نسل اول انقلاب هست تا فرهنگ ایثار و شهادت را که بر گرفته از مکتب اباعبداله الحسین هست به نسل فعلی انتقال دهند.

صبحی با بیان اینکه تا کنون دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بعد از پیروزی انقلاب هجمه های خود را علیه نظام آغاز کرده و جنگ تحمیلی را به کمک استکبار جهانی تحمیل مردم ایران کردند.

جانشین سپاه سراب اظهار داشت: بعد از ۸ سال دفاع مقدس دشمنان نظام تحریم های سیاسی و اقتصادی راه انداختند, به ترور روی آورده و بیش از ۱۷ هزار را با ترور به شهادت رساندند و همین تروریست ها امروز در دامن استکبار جا گرفته اند.

 

شهید حججی یک شخص نیست بلکه یک جریان انقلابی است

صبحی راز ماندگاری نظام را درس گرفتن از مکتب عاشورا و عمل به آن عنوان و اضافه کرد: اینکه مطرح شود نسل امروز جوان از انقلاب فاصله گرفته درست نیست و دفاع همچنان باقی است و در ۸ سال دفاع مقدس دفاع از وطن مطرح بود و امروز دفاع از حرم مطرح و به یک جریان انقلابی تبدیل شده است.

این مقام مسئول به شهادت جانسوز شهید حججی اشاره و ابراز داشت: شهید حججی امروز در اذهان به عنوان یک شخص مطرح نیست بلکه یک جریان انقلابی را تشکیل داده و ضمن انتقال یک فرهنگ عظیم اثبات کرده که دفاع همچنان باقی است.

وی ادامه داد: امروز دشمن در تمام عرصه ها و در قالب های دیگر در دشمنی با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

 

اگر نبود مدافعان حرم, در خیابان های تهران فاجعه را به چشم می دیدیم

محمد صبحی در ادامه گفتگو گفت: برزنیسکس نظریه پرداز آمریکایی در سال ۶۲ و در اوایل جنگ پیش بینی کرده بود که انقلاب اسلامی منافع آمریکا را در کل دنیا به مخاطره افکنده و الگو خواهد شد و تنها راهکاری را که ارائه کردند ایجاد اختلاف و کشتار بین شیعه و سنی مطرح کرده است.

وی با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری در مقابله با دشمن درخارج از مرزهای کشور عنوان کرد: اگر در سوریه و عراق جلوی دشمن گرفته نمی شد باید در خیابان های تهران و کشور پاسخگوی تهدیدات بودیم.

جانشین سپاه ناحیه سراب امروز جنگ همچنان در سنگرهایی متفاوت در جریان هست و امروز بحث نفوذ مطرح هست و اخیرا با صراحت برای براندازی نظام یاوه گویی کردند.

وی همه پرسی اقلیم کردستان را یک فتنه جدید عنوان کرد که دشمن قصد تاسیس رژیمی چون اسراییل در مرز جمهوری اسلامی ایران و ایجاد پایگاه ترور را دارد.

 

بیش از ۱۶۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در سراب اجرا می شود

جانشین سپاه ناحیه سراب با تاکید دوباره بر لزوم انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل چهارم انقلاب گفت: در راستای بزرگداشت هفته دفاع مقدس برنامه های متنوعی از سوی سپاه و ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان پیش بینی شده است.

دبیر اجرایی هفته دفاع مقدس دیدار با ائمه جمعه و جماعات, دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان, غبار روبی مزار شهدا, حضور اکیپ های پزشکی در مناطق محروم, به صدا در آمدن زنگ مقاومت در تمام مدارس و حضور راویان دفاع مقدس در مدارس,برگزاری های برنامه های فرهنگی و ورزشی و در کل برگزاری بیش از ۱۶۰ برنامه را از برنامه های هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس باید در شان ۸ سال دفاع مقدسی اجرا شود که هویت ملی و سند افتخار کشور در دفاع از انقلاب و مکتب اباعبدالله الحسین علیه السلام است.

 

 

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.