قالب وردپرس افزونه وردپرس

آغاز سالتحصیلی بزرگترین رویداد علمی و فرهنگی و تربیتی کشور هست

به گزارش صدای سراب, محمدرضا مطلبی در جمع خبرنگاران شهرستان سراب با اشاره به فرارسیدن آغاز سالتحصیلی اظهار داشت: آغاز سالتحصیلی بزرگترین رویداد علمی و فرهنگی و تربیتی در کشور هست چرا که تربیت صحیح افراد یکی از اهداف آفرینش هست.

وی افزود: آموزش پرورش در واقع یک نهاد مردمی است البته نه به لحاظ مادی بلکه به خاطر ارتباط دوسویه با خانواده ها که ارتباطی لازم هست که همیشه با تک تک اولیای دانش آموزان در ارتباط هست.

مدیر اموزش و پرورش سراب با بیان اینکه معلم سر سلسله تمام  پیشرفت ها و جهش های فرهنگی و اجتماعی است خاطرنشان کرد: هر کشور و هر حکومت و نظامی به آموزش و پرورش و معلم ارزش قائل شده به پیشرفت رسیده است.

مطلبی تنها راه  رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی و حتی اقتصادی را در نگاه و معطوف شدن توجه ها به آموزش و پرورش عنوان کرد.

وی با بیان اینکه سراب دارای بیش از ۱۸ هزار دانش آموز هست خاطرنشان کرد: ضروری است دانش آموزان در محل فیزیکی مناسبی تعلیم یابند و خانواده ها نیز باید با تربیت صحیح فرزندان در این امر سهیم باشند.

مدیر آموزش و پرورش سراب از تکمیل مدارس جدید در آستانه آغاز سالتحصیلی خبرداده و ابراز داشت: خوشبختانه خیرین از ساخت مدرسه در شهرستان در سالهای اخیر استقبال خوبی داشتند.

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.