سراب سند اعتبار استان و کشور است/ توسعه سراب نیازمند همکاری مسئولین و جناح حهای سیاسی است

به گزارش صدای سراب,  بدر شکوهی ، فرماندار جدید سراب در مراسم معارفه گفت : سراب به واسطه زادگاه علامه امینی ، آیت الله ملکوتی ، و شهدای نامدار سند اعتبار استان و حتی کشور است لذا باید استفاده بهینه از این ظرفیت شود تا توسعه در شان و تراز سراب حاصل شود.

وی افزود : این توسعه محقق نخواهد شد مگر در سایه همکاری و همدلی تمامی سلایق سیاسی تا به توسعه پایدار برسیم لذا برای دستیابی به توسعه باید از ظرفیت امام جمعه و نماینده مجلس شورای اسلامی استفاده شود و سعه صدرمان را بالا ببریم و به جای در مقابل هم بودن  در کنار هم قرار بگیریم.

شکوهی در بخش دیگری با تاکید بر خدمت بر هم نوع ادامه داد : باید تصدی پست و منصب برای کسب شهرت و رسیدن به نان و مال نباشد بلکه باید فرصتی برای ارائه خدمت به همنوعان باشد.

فرماندار سراب در تشریح اقدامات خود اضافه کرد : اساس کار ما پیش برد رووس دولت تدبیر و امید و جهت گیری در راستای اهداف دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی با استفاده از ظرفیت عظیم شهرستان است ، تمام تلاش خود را برای ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار در شهرستان سراب به کار خواهم بست.

شایان ذکر است شکوهی متولد ۱۳۵۰ و زاده مراغه و دانش آموخته علوم اجتماعی است و در سوابق اجرایی خود فرمانداری چاراویماق، بستان آباد  و… را دارد.

درباره‌ی modir

۴ نظر

  1. امیدواریم آقای بدر شکوهی اجازه ندهند افراد فرصت طلب و قدرت طلب ایشان را احاطه کنند . شاهد هستیم برخی به نام ………. ! بر اختلافات دامن زده و بدنبال مقاصد شوم و پلید خود هستند . فرماندار جدید باید بدور از گرایشات سیاسی برای عمران و آبادانی شهرستان سراب تلاش نموده و بدنبال وحدت باشد و در عزل و نصب ها توانمندی و تعهد و تجربه و روحیه خدمتگزاری و وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایتمداری افراد را ملاک عمل قرار دهند

  2. با غرور و تکبر و سیاسی بازی تکیه بر میز قدرت خیانت است به ملت
    انتظار می رود فرماندار جدید ضمن تعامل با نماینده که منتخب مردم و فردی مستقل و بدور از کشمکش های سیاسی است ، پیگیر امورات شهرستان باشند. بیکاری در سراب بیداد می کند و کارگران شاغل در کارگاهها هم از حقوق قانونی خود برخوردار نیستند و مسئولان امر دچار روز مره گی هستند . شهرک صنعتی سراب تعطیل و کارخانجات یکی پس از دیگری ورشکست شده اند … نبود بخشدار مرکزی و مشکلات حاد روستائیان جای بسی تاسف است و انتظار میرود تدبیر لازم در اسرع وقت انجام گیرد

  3. سرابلي حميد

    ضمن خوش آمد گویی به فرماندار محترم. امیدواریم با ایجاد همدلی بین ادارات سراب و همراهی با نماینده محترم سراب. اولویتهای مهم سراب را در سر لوحه کاری خود قرار داده. با جدیت و درایت و دلسوزی در جهت پیشرفت شهرستان سراب فعال باشند. خواسته ونیاز سراب تنها به بودجه اختصاصی دولت اکتفا نکنند. چون سوابق شهرستانی که بیش از ۷۰سال سابقه فرمانداری داشته نباید اینقدر. از هر نظر در تنگنا و مضیقه باشد. اولویتهای شهرستان. راه آهن بستان آباد به سراب. جاده سراب میانه و مشکین شهر. بزرگراه سراب نیر. پروژه نفیلین. و ایجاد بستر مناسب جهت سرمایه گذاری مثل معافیت های مالیاتی بلند مدت برای سرمایه گذار. و اعتبارات با بهره کم برای سرمایه گذاری. در شهرستان.امیدواریم توجه و دلسوزی شما نسبت به فرمانداران قبلی. بیشتر باشد. دیگر شاهد. کاهش مهاجرت از شهرستان باشیم. با تشکر از مدیر محترم صدای سراب بابت انعکاس خواسته به حق. مردم شهرستان از مسئولان شهرستان.

  4. با تبریک و خوشامدگویی به فرماندار جدید . یکی از مهم ترین مساله در پیشرفت سراب ساخت و احیای جاده سراب به میانه است این جاده فاصله سراب و میانه را به ۷۰ کیلومتر می رساند و موجب تردد مسافران از غرب از طریق میاندواب- میانه – سراب به شمال و سرعین خواهد شد امیدوارم در دوره شما تحقق یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.