قالب وردپرس افزونه وردپرس

عملیات عمرانی شهرداری با جدیت ادامه دارد

به گزارش صدای سراب, محمدرضا علیپور سرپرست شهرداری سراب با بیان اینکه در طول یک ماه اخیر کارهای عمرانی خوبی در جهت جلب رضایت همشهریان عزیز انجام شده است افزود از اول شهریور ماه بیش از ۴۰۰۰۰ مترمربع  از معابر اصلی شهر آسفالت ریزی شد. بخش هایی از خیابان امام خمینی، خیابان شهید بهشتی، خیابان بسیج شمالی و خیابان مطهری جنوبی و…از جمله معابری هستند که در طول یک ماه اخیر تراشکاری و به صورت مکانیزه آسفال ریزی شده اند.

علیپور گفت کارهای عمرانی شهرداری با جدیت ادامه داشته و کار آسفالت ریزی کوچه و پیاده روها و پازل چینی معابر سطح شهر در حال انجام است.  و در روز های اینده نیز شاهد آسفالت ریزی گسترده در  دیگر نقاط شهر خواهیم بود .

وی با اشاره به روند سریع اجرای پروژه های عمرانی در شهر سراب گفت: خوشبختانه طی یک ماه اخیر روند اجرایی پروژه های عمرانی سرعت بیشتری گرفته است که باید در کنار این سرعت، شاهد افزایش کیفیت پروژه ها نیز باشیم که در این میان نظارت بر روند اجرایی پروژه ها از مهم ترین اقدامات مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر است.

علیپور از ادامه ی بهسازی و زیباسازی فضای سبز شهر خبر داد و افزود در طول یک ماه اخیر کار بهسازی و زیباسازی پارک شهید بهشتی سراب آغاز شده و در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت. توجه به سیمای بصری پارک، هرس درختان، تعمیر حوض پارک، اجرای عملیات پازل چینی ، تعمیر و رنگ آمیزی وسایل شهر بازی از کارهای مهمی است که در این یک ماه در پارک شهید بهشتی انجام شده است.

سرپرست شهرداری سراب گفت شهرداری در نظر دارد با اجرای پروژه های کوچک و بزرگ عمرانی خدمات رسانی هر چه بیشتری را به شهروندان فهیم این شهر ارایه نماید.

وی در حاشیه بازدید از کارهای عمرانی سطح شهر بیان داشت : ایجاد مراکز تفریحی ، زیباسازی معابر، عمران شهری وتوسعه فضای سبز واتمام پروژه های دردست اقدام یکی از مهمترین اهداف شهرداری سراب است.

سرپرست شهردار ی سراب  با اشاره به نامگذاری امسال ازسوی مقام معظم رهبری به عنوان “اقتصاد مقاومتی ،اقدام وعمل” گفت : تمام تلاش شهرداری وشورای اسلامی شهر، خدمت رسانی به شهروندان ورفع مشکلات آنهاست وامیدواریم در این مسیر شهروندان عزیز کما فی السابق همگام با مدیریت شهری ، همکاری و تعامل نموده تا خدمتگزاران آنان بتوانند درتحقق این شعار یعنی اقدام وعمل تسریع نمایند.

وی بابیان اینکه مردم بهتر از ما می توانند نیاز منطقه ومحل زندگی خود را تشخیص دهند، اظهارداشت : مشارکت شهروندان درتصمیم گیری ها فوایدی را برای شهر به ارمغان خواهد آورد و می تواند نقش غیرقابل انکاری را در روند اجرای پروژهای عمران شهری داشته باشدو این حق مردم است تا به عنوان ولی نعمتان ما در تصمیم گیریها و سرنوشت شهرشان دخیل باشند و ما نیز بادیده منت به مشکلات آنان رسیدگی کرده ودرحدتوان در رفع مشکلاتشان می کوشیم واز هیچ کوششی دریغ نخواهیم نمود. .

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

۲ دیدگاه

  1. سلام باتشکر از زحمات سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر لطفا کوچه روبرویی مدرسه راهنمایی ۱۳آبان واقع در انتهای کوچه گلپارک هم رسیدگی کنید .

  2. ضمن تشگر از زحمات سرپرست محترم شهرداری سراب از شوراهای مجترم درخواست می شود به همشهری خودمان اعتماد داشته باشید واورا یاری نمایید چه کسی بهتر از او درد شهرمان را می داند ایشان رابه عنوان شهردار سراب تعیین کنید واز او در عمران وآبادانی شهرمان حمایت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.