قالب وردپرس افزونه وردپرس

نماینده سراب: سلول‌‌هایم از خاک سراب است، نباید برخی دایه مهربان‌‌تر از مادر شوند/ فرماندار سراب: سلول‌های سرطانی که مانند خاله خرسه هستند باید از بین بروند!

به گزارش خبرنگار آناج از سراب، یوسف داوودی در جمع خبرنگاران این شهرستان با بیان اینکه حمایت و تشویق سرمایه‌گذاران واقعی یک ضرورت است، اظهار داشت: حمایت از سرمایه‌‌‌گذار باید در راستای منافع مردم صورت گیرد.

وی در مورد سرمایه‌‌گذاری در بخش توربین‌‌های بادی ابراز کرد: شرکت‌‌های داخلی و خارجی برای این سرمایه گذاری در سراب اعلام آمادگی کرده‌‌اند و ما نیز پیش شرط هایی از جمله اشتغال جوانان سرابی و اختصاص بخشی از این درآمد به شهرستان شده‌‌ایم.

نماینده سراب با بیان اینکه نمی‌توان به هرکسی که مدعی سرمایه‌گذاری است اعتماد کرد، خاطرنشان ساخت: متاسفانه بارها مشاهده شده که عده‌ای به نام سرمایه‌گذار به خاطر اخذ تسهیلات وارد می‌شوند و در میانه راه طرح مورد نظر خود را رها می‌کنند و ما فرصت آزمون و خطا در این مورد را نداریم.

عضو کمیسیون تلفیق و بودجه مجلس تاکید داشت: سراب خاک من است و سلول‌‌های بدن من در خاک سراب پرورش داده شده و دلسوز به منافع شهرستان هستم, ولی برخی دایه مهربان‌‌تر از مادر شده‌‌اند و می‌‌خواهند به بهانه سرمایه گذار پروری امکانات شهرستان را در اختیار عده‌‌ای قرار دهند که علاوه بر نداشتن گردش مالی مناسب، تجربه و مهارت و دانش کافی را لازم برای سرمایه گذاری را ندارند.

داوودی در پایان اظهار داشت: ما مخالف سرمایه گذاری در شهرستان نیستیم بلکه به جد از سرمایه گذاران حمایت هم می‌‌کنیم ولی به شرط در نظر گرفتن منافع مردم و شهرستان و باید بدانیم که دایه های مهربان تر از مادر برای شهر دل نخواهند سوزاند.

خاله خرسه‌‌ها هر گز در اذهان نمی مانند

فرماندار سراب نیز در مراسم جشن برداشت لوبیا در شهرستان سراب اظهار داشت: نا انصافی است که پاس گلی به شما بدهند و شما آن پاس را تبدیل به گل نکنید چرا که تماشاگران آماده پایکوبی هستند.

وی افزود: مردم سراب مبتکر و خلاق و دارای فکر بدیع با شخصیتی وارسته هستند و سراب شبیه به باغ گلی هست که من در این باغ چون زنبوری هستم که از شهر شما و توانمندی شما استفاده و تولید فکر می کنم تا در این میان به نقطه اشتراکی برای توسعه شهرستان برسیم.

گرشاسبی متذکر شد: متاسفانه دیروز در فضای مجازی دیدم که نوشته‌‌اند برخی دایه مهربان‌‌تر از مادر هستند و ما نه دایه و نه مادر هستیم، البته مثال زنبور عسل را زدم تا بگویم که خاله خرسه هم نیستیم تا بر اساس جهل و بی تدبیری سنگ را بر سر مردم بزنیم بلکه با بی تدبیری و دروغگویی و بدعت ها مخالف هستیم.

فرماندار سراب با بیان اینکه دایه مهربان تر از مادر برای سراب نیستم، گفت: خاله خرسه هم نیستم تا سنگ بر سر مردم سراب بزنم و حاضرم از این شهر بروم و نگذارم بدعت در این شهرستان جا بگیرد.

وی افزود: برخی معتقدند سلول هایشان از خاک سراب هست ولی برخی سلول‌‌ها سرطانی هستند و باید از بین بروند و نباید مدعی شوند چون سلول هایشان از این شهر هست هرکاری انجام می دهند درست هست.

رئیس شورای اداری شهرستان سراب با تاکید بر تفکر و اهل علم بودن عنوان کرد: اگر پاسخگوی نیاز مردم نباشیم در ذهن ها دفن خواهیم شد.

گرشاسبی رازماندگاری شهیدان رجایی و باهنر را خلوص و خدمت به مردم و دوری از منیت ها عنوان کرد و گفت: مطمئن باشید خاله خرسه ها و جاهلان و بی تدبیران هرگز در ذهن نخواهند ماند.

فرماندار سراب با بیان اینکه احساس دارم شهرستان به سمت جدل حرکت می کند ابراز داشت: این کار خاله خرسه هست که مانع اجرای پروژه اردها شده و مانع واگذاری زمین به منطقه ویژه اقتصادی در روستای تکلدان شده است.

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

۶ دیدگاه

  1. باسلام خدمت همه.والله سراب از اول بخاطر این مسائل عقب مونده نمیدونم کجای کار اشغال داره یا انتخاب مسئولین اشتباه است که هرکی دلش میخواد هر حرفی میزنه کسی که سراب ومردم سراب را دوست دارد دست در دست هم میدهد وکمکشان میکند ولی کسی که منفعت خودش را میخواهد این مسائل ببار می آید من از همشهریانی که بدون اطلاع از قضیه طرفداری یک نفر ومیکنن واقعا دلگیرم بیایین به سراب کمک کنیم نه به غریبه ها .غریبه پرستی مساوی عقب ماندگی سراب حال تصمیم با خودتان

  2. با سلام. به همشهریان عزیز.سرابی. یک سری مطالبی است که باید به اطلاع. اشخاصی خواهان ایجاد تفرقه. نفاق هستند برسانیم که. اولا. باید مسولان را به خویشتن داری دعوت کرد. برای ما مردم شهرستان افرادی نیاز هستند. که تریبون صدای. مظلومیت مردم شهید پرور که طی هشت سال دفاع مقدس برای دفاع. میهن خود. هم جان و مال. اعضا بدنشان را نسیب این امرمقدس نموده. یا شهید. ویا جانباز. شده اند. که زبانزد لشکر ۳۱ عاشورا بودند. چرا امام جمعه محترم سراب. محبوبیت در بین اهالی سراب دارا هستند. چندین دلیل دارد. ایشان هم میتوانند فقط بیایند. ادای فریضه الهی را بجا آورده. وبعد دنبال رو زندگی خویش باشند. (یعنی به نوعی تکلیف خود) را بجا آورند.. دلیل این است ایشان فرد متدین و دلسوز. واقعی هستند. شهرستان سراب به داشتن امام جمعه مثل جناب اکرمی باید افتخار کند. که اکثرا در تریبون نماز جمعه درصدد رساندن نیازهای. اهم شهرستان هستند. اینجا هدف بنده تعریف و تمجید از امام جمعه محترم سراب نیست. ایشان. فرد دلسوزی برای شهرمان هستند نیازی هم به تعریف و تمجید بنده. ندارند. ولی به عنوان یک سرابی وظیفه خود را احساس کردم در قبال زحمات خالصانه شان تشکر نمایم. چرا در طی بعد از انقلاب. خدمات کمال الدین پیر موذن. به عنوان. شهردار وقت سراب از اذهان مردم سراب بیرون نمیرود. چندین دلایل مختلفی دارد. اگر ایشان در زمان خود. فقط منتظر بودجه تخصیص دولت برای سراب بودند. و با طرحهای عمرانی را پیش میبردند. الان. در اذهان مردم سراب نماند. طبق اسناد وقت. شهردار سراب در زمان فوق علاوه بر بودجه تخصیصی. اکثرا در حال. تلاش برای جذب بودجه نیاز واقعی خود از طریق استانداری. و یا ملاقات با وزیر کشور بود. تا بتواند. نیازهای سراب را برآورده کند. . من اینحا منکر خدمات زحمات دیگر افراد. شهرداران. و روسا ادارات دیگر نیستم. هدف اینجا این است ما اهالی سراب منتظر افرادی هستیم. که در راس امور شهرستان هستند. بجز بودجه تخصیصی که دولت برای شهرستان ها در نظر میگیرند. دلسوزی. بیشتری بخرج بدهند. ونیازهای اساسی شهرستان را هر فرد مسئول در. حیطه و حوزه کاری خود. تلاش و جدیت بیشتری داشته. باشد. مطالبه مردم سراب اکثرا طی این سالها به نوعی برآورده نشده. به سر انجام برسانند. اهم آنها عبارتند. از. تکمیل بزرگراه بستان آباد.سراب. نیر. کلنگ زنی راه آهن بستان آباد به سراب. که راه ریلی در توسعه زیر ساخت سراب تعیین کننده میباشد. و. ایجاد راه سراب میانه و سراب مشکین شهر به نوعی سراب از بن بست فعلی در بیاید. تبدیل درمانگاه تامین اجتماعی. به کلینک تخصصی و از همه مهتر به شبانه روزی و افزایش امکانات در مانگاه. نجات. صنایع کوچک و بزرگ شهرستان از ورشکستگی. و ایجاد تسهلات با نرخ مناسب. ایجاد منطقه گردشگری بزغوش ایجاد تله کابین. و هتل وغیره که بزغوش با داشتن چندین آبگرم. و راه مناسب میتوان سرعین دوم تبدیل کرد. در حالیکه از نظر طبیعت از سرعین هم سرتر است. بهبود وضع ظاهری شهر.سراب و ایجاد کمربند جنوبی شهر. اینها فقط تعدادی از خواسته های به حق مردم سراب میباشد. امیدواریم. مسئولین شهرستان با جدیت و دلسوزی بیشتر. در جهت آبادانی شهرستان فعال باشند. دیگر شاهد رشد مهاجرت از شهرستان نباشیم. در ضمن از مسئول محترم صدای سراب بابت انعکاس. خواسته. و مطالبه به حق سراب. تشکر ویژه دارم.

  3. صدای سراب محترم !!! تا به حال هیچکدام از کامنتهای بنده را نچاپیدید ، لطفا اگراین را هم چاپ نمی کنید و به نظر مخاطب احترام نمی گذارید ، حداقل آن را به فرماندار و نماینده محترم برسانید تا هردو بفهمند که مردم آگاهند و با این سیاه بازیها ، فریب نمی خورند

    پاسخ: دوست عزیز نظری که حاوی توهین باشد برای مدیریت سایت مشکل قانونی ایجاد می کند. نظرتان شامل توهین نباشد درج می شود حتما.

  4. باسلام خدمت نماینده وفرماندار عزیز ،شما عزیزان را به خویشتن داری واحترام متقابل دعوت می کنم درغیر این صورت جناب فرماندار بهتر است استعفاداده یا به شهر دیگری انتقال یابید ماسرابی ها غریبه پرستیم لطفاًسعه صدر داشته باشید

  5. این حرفها هیچ سودی برای سراب ندارد سراب به اندازه کافی عقب مانده است الان سراب رکورددار مهاجرت به شهرهای بزرگ است آن هم به دلیل نبود شغل ،البته نه شغل دولتی لعنت بر آن کسی که نفلنسینت را روز اول افتتاح کرد.

  6. به نظر بنده کارگروهی متشکل از فرماندار ، نماینده، رئیس شورای شهر و جمعی از بزرگان شهر برای بررسی مسائل و پتانسیل های شهرستان برای وحدت رویه و تصمیم گیری درست در جهت منافع شهرستان ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.