قالب وردپرس افزونه وردپرس

کشف بیش از سیزده کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در سراب

به گزارش صدای سراب, سرهنگ توحید فارسی با اعلام این خبر افزود در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر که فعالیت گسترده ای داشت موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد : ماموران با انجام یک سری اقدامات تخصصی و فنی متهم به مواد مخدر را شناسایی و مورد تعقیب و مراقبت قرار دادند .

سرهنگ فارسی افزود : ماموران با شناسایی خودرو اتوبوس که به مقصد سراب در حرکت بود و متهم بعنوان مسافر سوار شده بود با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه به محض ورود این توزیع کننده به شهرستان و قبل از توزیع آن یک ۱۳ کیلو ۱۰۰ گرم مواد مخدر از نوع  تریاک از کوله پشتی متهم کشف و ضبط کردند .

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم مواد مخدر را در پوشش خانواده از تهران به سراب انتقال می داد که در دوزدوزان دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سراب در پایان با بیان اینکه یک نفر دستگیر و به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی گردید خاظر نشان کرد : شهروندان در صورت مشاهده هرگونه نا امنی ، شرارت و یا فعالیت در زمینه تولید و توزیع انواع مواد مخدر موضوع را از طریق مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.