فرمانده انتظامی شهرستان سراب خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان سراب از شناسایی و دستگیری یک نفر قاچاقچی مواد مخدر به محض ورود به شهرستان و کشف بیش از ۱۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبرداد. ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۱:۰۵ ق.ظ  | شماره خبر: 49418   

به گزارش صدای سراب, سرهنگ توحید فارسی با اعلام این خبر افزود در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر که فعالیت گسترده ای داشت موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد : ماموران با انجام یک سری اقدامات تخصصی و فنی متهم به مواد مخدر را شناسایی و مورد تعقیب و مراقبت قرار دادند .

سرهنگ فارسی افزود : ماموران با شناسایی خودرو اتوبوس که به مقصد سراب در حرکت بود و متهم بعنوان مسافر سوار شده بود با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه به محض ورود این توزیع کننده به شهرستان و قبل از توزیع آن یک ۱۳ کیلو ۱۰۰ گرم مواد مخدر از نوع  تریاک از کوله پشتی متهم کشف و ضبط کردند .

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم مواد مخدر را در پوشش خانواده از تهران به سراب انتقال می داد که در دوزدوزان دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سراب در پایان با بیان اینکه یک نفر دستگیر و به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی گردید خاظر نشان کرد : شهروندان در صورت مشاهده هرگونه نا امنی ، شرارت و یا فعالیت در زمینه تولید و توزیع انواع مواد مخدر موضوع را از طریق مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.