کدخبر : 49403
جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
16 بازدید
۳ دیدگاه

خدمت به مردم بالاترین سنگر است/ هزینه ۱۵۰ میایارد تومانی در نفلین سینیت با بهانه توجیه اقتصادی در حال نابودی است

به گزارش صدای سراب، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در جمع نمازگزاران شهرستان سراب ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: اعتبار ملت و دولت مردان در فرصت کوتاه در خدمت به خلق الله است.
وی افزود: در مدت خدمت کوتاه و یک ماهه شهیدان باهنر و رجایی به علت اتخاذ قوانین و خدمت به مردم و اقدام خالصانه ماندگار شدند.
اکرمی با بیان اینکه خدمت به مردم بالاترین سنگر هست عنوان کرد: فرصت کوتاه خدمت باید با تلاش های خالصانه رنگ و بوی خدایی گیرد.
رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب بیکاری و مشکل در اشتغال و تعطیلی واحدهای شهرستان سراب را از بزرگترین معضلات جامعه عنوان و ابراز داشت: این مشکل رفع نمی شود مگر با همت شبانه روزی مردم و مسئولین و حمایتهای شایسته بانکی که باید صورت گیرد.
خطیب جمعه سراب با تاکید بر لزوم بزرگداشت اعیاد و ایام شهادت ائمه معصومین علیهم اسلام از هیئت امنا مساجد خواست تا برای برگزاری مراسمات اهتمام بیشتری بورزند.

اکرمی با ابراز تاسف از دیدگاه دوگانه به تروریسم خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز تروریسم به تروریسم خوب و بد تقسیم شده و کسانی که مسلمانان را به خاک و خون می کشند تروریسم خوب و تروریست هایی که در کشورهای اروپایی و آمریکا و حامیانشان ترقه پرتاب می کنند تروریست بد هستند.

وی با اشاره به روز مبارزه با تروریست ابراز امیدواری کرد: مسلمانان جهان در مبارزه با وهابیت و تروریست متحد شوند.

امام جمعه سراب با ابراز تاسف از رواج پدیده شوم رباخواری و حرفه ای عمل کردن این افراد بر لزوم شناسایی این افراد توسط نیروهای امنیتی و برخورد قاطع با آنان تاکید کرد.

امام جمعه سراب در پایان گفت: در حال حاضر ۳۹ کارگر و کارمند در نفلین سینیت سراب و ۷۹ نفر در مرکز نفلین آذرشهر مشغولند که هرماه بیش از ۶۰۰ میلیون تومان

از واحدی می گیرند که گفته می شود توجیه اقتصادی ندارد و تا کنون بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده و لازم است دولت و مجلس در کنار هم برای این پروژه اقدام لازم را انجام دهند.

 

امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. سلام؛ به مدیر محترم سلام دارم پیشنهاد میکنم یک گفتگویی عمومی به مشارکت بگذارید و موضوع گفتگو این باشد که چه علل و عواملی باعث شده است که صدای سراب مخاطب چندانی ندارد و حتی نسبت به چند سال قبل مخاطبین بسیار اندک هستند. این تحلیل و گفتگوها کمک میکند تا راه حلی برای خروج از این بن بست پیدا شود. با تشکر

    • سلام دوست عزیز . شما این موضوع رو با چه سندی عنوان می کنید. هرچند تلگرام باعث ریزش مخاطبان بسیاری از سایت ها شده ولی این در مورد صدای سراب صدق نمی کند که با مشاهده رتبه الکسای سایت موضوع مشخصه. ثانیا در صورتی که بر این موضوع باور ندارید در تلگرام با ۰۹۳۵۹۱۰۷۷۸۷ تماس باشید تا بنده آمارگیر سایت را خدمتتان ارسال کنم که روزانه بالای ۱۲۰۰ بازدید کننده با بیش از ۷۰۰۰بازدید از صفحه را داراست و در کل استان از لحاظ بازدید در بین ۵ سایت برتر استان هست. هرچند هزینه های سنگین به علت عدم حمایت شاید ما را نیز به سرنوشت سراب فردا و ۰۴۳۱ دچار کند.

  2. با سلام به خدمت دوست عزیزمان حمید آقا. من جمید فرد دیگری هستم که تا حدودی دلیل عدم استقبال. تا حدودی به رسانه های محلی. نبود خبرهای مهم آن حوزه. ویا خبرهای که بیشتر جنبه عمرانی. اقتصادی وطرح های مهم و یا انعکاس نظرات شهروندان و به صورت. انتقادی و پیشنهادی باشد بیشتر مورد توجه. آن جعرافیای را در بر میگیرد. و الا خبرهای سوخته.و یا احیانا غیر محلی زیاد توجه افکار عمومی را به خود جلب نمیکند. و دوم اینکه اگر رسانه ای مثل صدای سراب. بتواند. بدون توجه به گرایشات فکری. که بر هر شخص قابل محترم است مسئولین. مدیران ادارجات به نقد وچالش بکشد.. و اگر در وظیفه محوله خود کم کاری داشته باشند. به واسطه انتقادات سازنده نه تخریب فرد یا مسئولی که. قصور داشته باشند انعکاس نماید. تا شاهد پیشرفت شهرستان چه در زمینه اقتصتادی. اجتماعی و غیره باشد بیشتر مورد توجه افکار عمومی قرار میگیرد. به نظر بنده در صورت امکان. رسانه های محلی بتوانند. با فرماندار محترم. نماینده محترم. شورای شهر. و شهردا ی و ادراجاتی بیشتر افراد با سر کار دارند. اهم فعالیت و طرحهای آنها را انعکاس دهند. و. انعکاس دهنده مطلوب. مسئولین به مردم و مردم به مسئولین باشند. بیشتر مورد توجه قرار خواهند گرفت. و باید از ………… مسئول محترم صدای سراب تا حدود قابل قبولی در ارایه احبار و نظرات موفق بوده اند تشکر و خسته نباشید را گفت. باز هم از امام جمعه دلسوز محترم شهرستان بابت نگرانی. خوذ نسبت به رواج بیکاری.وتعیین تکلیف نفیلین تشکر لازم را داشت.

دیدگاه شما