قالب وردپرس افزونه وردپرس

پذیرش دانش آموز برای مدارس استعداد درخشان سراب در دوره دوم متوسطه قطعی شد

به گزارش صدای سراب , محمد رضا مطلبی در گفتگو با خبرنگار ما گفت :نبود مدارس سمپاد و استعداد های درخشان در شهرستان سراب باعث مهاجرت, بخصوص مهاجرت در سطح نخبگان شده , همچنین در برخی موارد به علت عدم توانایی خانواده ها جهت مهاجرت مشکلاتی برای دانش اموزان نخبه به وجود می آمد لذا با پیگیری های آموزش و پرورش و تلاش مسئولین شهرستان وزارت با ایجاد مدارس استعدادهای درخشان برای پذیرش در مقطع در دوره دوم متوسطه در دو جنس مذکر و مونث موافقت کرده است.

مطلبی خاطر نشان کرد: مدارس استعداد های درخشان شهرستان سراب برای سالتحصیلی ۹۷ – ۹۶ برای هرجنس  به ظرفیت یک کلاس در دوره دوم  متوسطه در رشته علوم تجربی پذیرش می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سراب نبود هیچ سهمیه در پذیرش مدارس سمپاد را از تفاوت عمده این مدارس با مدارس نمونه دولتی عنوان و خاطر نشان کرد: با ایجاد مدارس سمپاد در شهرستان سراب به کیفی سازی آموزش توجه ویژه شده و باعث تقویت رتبه های برتر کنکور شهرستان سراب خواهد شد.

وی در پایان ضمن تبریک به دانش آموزان قبول شده و خانواده آنان بر توفیق آنان در عرصه های آموزشی و تربیتی ابراز امیدواری کرد.

 

مطلب پیشنهادی

روستای اردها

اردها به دلیل مجاورت با یخچالهای رشته کوه بزقوش، قریه‌ای پر آب با چشمه‌هایی زلال فراوان از دل سخره‌ای کوهستان است و آب رودخانه‌های اصلی آن در زمستان و تابستان قطع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.