شهردار سراب:
احمد حسین پوری نهادینه شدن مطالبه عمومی و حقوق شهروندی را لازمه پیشرفت یک جامعه عنوان و خاطرنشان کرد: برای حقوق شهروندی و حقوق عمومی هزارها مثال وجود دارد که بارزترین آن سد معبر هست. ...
تاریخ مخابره: جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۲:۳۹ ب.ظ  | شماره خبر: 49242   

به گزارش صدای سراب, احمد حسین پوری در جمع صمیمی با خبرنگاران سراب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی , نقش خبر و خبرنگار را در راستای جهت دهی افکار عمومی موثر ارزیابی کرد.

وی اظهار کرد: مجید مجیدی کارگردان معروف می گفت:«شهر فقط سنگ و آجر نیست ذهن ها را باید آباد کرد» مثلا به عنوان نمونه سد معبر را می توان گفت که به یک اپیدمی در سراب تبدیل شده و لازمه یک اراده جمعی است.

حسین پوری نهادینه شدن مطالبه عمومی و حقوق شهروندی را لازمه پیشرفت یک جامعه عنوان و خاطرنشان کرد: برای حقوق شهروندی و حقوق عمومی هزارها مثال وجود دارد که بارزترین آن سد معبر هست.

وی ادامه داد: وقتی یک ناهنجاری از طرف عموم انجام می گیرد تبدیل به هنجار می شود که مبارزه با ان سالها زمان می برد تا دوباره فرهنگ صحیح جایگزین شود.

این مقام مسئول نقش خبرنگاران را در فرهنگ سازی مردم موثر عنوان و ابراز داشت: قانون شهرداری ها حدود ۶۰ سال پیش نوشته شده , زمانی که خودرویی در سراب نبود فلذا این قانون که بازنگری نشده ناکارآمد و به روز نیست و البته زمان برخورد قهری نیز تمام شده است.

شهردار سراب عنوان کرد: باید در تولید زباله یک بازنگری صورت گیرد همانطور که در کشورهای پیشرفته می بینیم زباله ها چند روز یک بار جمع می شود و تولید زباله هم کاهش یافته است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.