ر کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی مطرح شد:

ایستگاه اقتصادی, ایستگاه توقف انقلابها توسط استکبار جهانی است/افزایش ۲٫۵ برابری کلونی زنبور عسل در شهرستان سراب

کاظم قلعه با حضور در کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی با بیان اینکه استکبار جهانی اقتصاد را انجصاری کرده و با این وابستگی تمام انقلابها را در ایستگاه اقتصادی متوقف می کند عنوان کرد: به این علت هست که مقام معظم رهبری سال هاست بر موضوع اقتصاد آن هم اقتصاد مقاومتی تاکید دارند.

به گزارش صدای سراب, سرهنگ کاظم قلعه, فرمانده سپاه ناحیه سراب با حضور در کارگاه آموزشی اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی با موضوع پرورش زنبور عسل ضمن تقدیر از فعالیت های چشمگیر بسیج سازندگی و همکاری های جهاد کشاورزی برای مهارت آموزی اظهار داشت: آموزش تخصص های لازم عامل مهمی در موفقیت فعالان اقتصادی است.

قلعه اظهار داشت: امروز بر همگان لازم است تا ضمن آموزش تخصص ها در حوزه تولید گامی در اقتصاد کشور بردارند که مسئولین نیز در ایجاد زمینه های لازم برای آموزش و همچنین فراهم کردن زیرساخت ها با اعطای وام ها و کمک های بلا عوض زمینه تولید . اشتغال را برآورده سازند.

فرمانده سپاه ناحیه سراب با بیان اینکه امروز بیکاری گریبانگیر جامعه هست اظهار داشت: همه مسئولین باید تلاش خود را برای تحقق شعار سال به کار گیرند.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی اقتصاد را انجصاری کرده و با این وابستگی تمام انقلابها را در ایستگاه اقتصادی متوقف می کند عنوان کرد: به این علت هست که مقام معظم رهبری سال هاست بر موضوع اقتصاد آن هم اقتصاد مقاومتی تاکید دارند.

قلعه خاطرنشان کرد: مسئولین باید به فکر صادرات و بازاریابی محصولات تولیدی کشاورزان باشند و همچنین با فرآوری محصولات سود بیشتری را عاید تولید کننده کنند تا تولید کننده دغدغه فروش محصولات خود را نداشته باشد.

این مقام مسئول با بیان اینکه توطئه جنگ, کودتا, ترور و جنگ های منطقه ای و انواع ترفندها تمام شده و اکنون اقتصاد آخرین حربه دشمن هست که آن هم با توانمند سازی نیروهای کشور و تکیه بر توان داخل رفع کننده این مشکلات هست.

وی عنوان کرد: ایران دارای جوانهایی با تخصص بالا و ظرفیت های عظیم طبیعی و معدنی است, فلذا بیکاری در کشور در شان جوانان کشور نیست.

 

افزایش دو و نیم برابری کلونی زنبور عسل در سراب در ۵ سال اخیر

مهندس ابراهیم فرقانی, مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سراب در این جلسه از افزایش دو و نیم برابری کلونی زنبور عسل در ۵ سال اخیر در شهرستان سراب خبر داده و خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۶۶ هزار کلونی زنبور عسل در شهرستان سراب وجود دارد.

وی افزود: سراب جزو برترین های تولید عسل در کشور هست که کیفیت عسل و تولید در واحد کلونی عسل سراب را از دیگر شهرهای استان و کشور متمایز کرده است.

 

همچنین ببینید

افزایش ۲۰ درصدی طلاق و جرم سرقت در شهرستان سراب/ فضای مجازی شمشیری دولبه در مرکزیت خانواده ها

رییس دادگستری سراب با اشاره به آمار نگران کننده طلاق در شهرستان سراب و افزایش ۲۰ درصدی طلاق نسبت به سال گذشته خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ تعداد ۲۶۱ پرونده طلاق داشتینم که این میزان در سال ۹۷ به ۳۳۶ پرونده افزایش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.