به همت بسیج جامعه زنان سپاه سراب برگزار شد؛

تجمع حامیان عفاف و حجاب و مدافعان حریم خانواده در سراب +گزارش تصویری

همزمان با ۲۱ تیر ماه روز ملی حجاب و عفاف گردهمایی مردمی حامیان حریم خانواده صبح روز چهارشنبه با حضور جمعی از بانوان و مسئولین و خانواده های سرابی در مرکز این شهر برگزار شد.

به گزارش صدای سراب, حرکت مردمی و تجمع بزرگ حامیان عفاف و حجاب و مدافعان حریم خانواده به همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سراب، صبح روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه و همزمان با روز «عفاف و حجاب» با حضور جمع باشکوهی از مردم و خانواده‌ها و مسئولین از مسجد جامع تا مرکز شهر  برگزار شد.

 

در پایان راهپیمایی و تجمع بزرگ و شکوهمند حامیان عفاف و حجاب  که با حضور خانواده های انقلابی شهرستان سراب صورت گرفت، بیانیه ای قرائت شد.
در این بیانیه ضمن اعلام همبستگی با شهدای واقعه تاریخی مسجد گوهرشاد و شهدای انقلاب اسلامی بر استفاده از تمام پتانسیل و ظرفیت‌های موجود در کشور در زمینه رشد و ارتقای بصیرت آحاد جامعه به ویژه نسل جوان در راستای گسترش حجاب و عفاف و مقابله با افرادی که در فضاهای مجازی دست به بی عفتی زده اند، تاکید شد.

یک دیدگاه

  1. بسمه ی تعالی درود خداوند بر مردان با غیرت و زنان عفیف شهرم سراب و سپاس از خبرنگار اندیشمند و فرهیخته سایت پر بار صدای سراب که ما غریبان دور از وطن را با اخبار و اطلاع رسانی دقیق و قابل اعتمادشان خرسند و مطلع می نماید درود بی کران بر شما جناب نبات سر بلند باشی انشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.