به همت بسیج جامعه زنان سپاه سراب برگزار شد؛

تجمع حامیان عفاف و حجاب و مدافعان حریم خانواده در سراب +گزارش تصویری

همزمان با ۲۱ تیر ماه روز ملی حجاب و عفاف گردهمایی مردمی حامیان حریم خانواده صبح روز چهارشنبه با حضور جمعی از بانوان و مسئولین و خانواده های سرابی در مرکز این شهر برگزار شد.

به گزارش صدای سراب, حرکت مردمی و تجمع بزرگ حامیان عفاف و حجاب و مدافعان حریم خانواده به همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سراب، صبح روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه و همزمان با روز «عفاف و حجاب» با حضور جمع باشکوهی از مردم و خانواده‌ها و مسئولین از مسجد جامع تا مرکز شهر  برگزار شد.

 

در پایان راهپیمایی و تجمع بزرگ و شکوهمند حامیان عفاف و حجاب  که با حضور خانواده های انقلابی شهرستان سراب صورت گرفت، بیانیه ای قرائت شد.
در این بیانیه ضمن اعلام همبستگی با شهدای واقعه تاریخی مسجد گوهرشاد و شهدای انقلاب اسلامی بر استفاده از تمام پتانسیل و ظرفیت‌های موجود در کشور در زمینه رشد و ارتقای بصیرت آحاد جامعه به ویژه نسل جوان در راستای گسترش حجاب و عفاف و مقابله با افرادی که در فضاهای مجازی دست به بی عفتی زده اند، تاکید شد.

همچنین ببینید

راهپیمایی محکومیت اقدامات آمریکا علیه سپاه پاسداران در سراب برگزار شد

ترامپ در یک حرکت ناآگاهانه سپاه را قهرمان ملت ایران کرد و از مجلس و دولت تا کودک و نوجوان کشورمان را به سمت حمایت از سپاه سوق داد.

یک دیدگاه

  1. بسمه ی تعالی درود خداوند بر مردان با غیرت و زنان عفیف شهرم سراب و سپاس از خبرنگار اندیشمند و فرهیخته سایت پر بار صدای سراب که ما غریبان دور از وطن را با اخبار و اطلاع رسانی دقیق و قابل اعتمادشان خرسند و مطلع می نماید درود بی کران بر شما جناب نبات سر بلند باشی انشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.