سرخط خبرها
فرمانده سپاه ناحیه سراب:

مهمترین شاخصه بسیج ولایت مداری و مکتبی بودن است

کاظم قلعه گفت: در چشم انداز بسیج و ۱۲ شاخصه ای که برای دکترین بسیج تعریف شده اولین شاخصه در دکترین آن ولایت مداری و مکتبی بودن بسیج هست که باید حفظ شود.

به گزارش صدای شراب،’سرهنگ کاظم قلعه در در مراسم معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سراب اظهار داشت:برنامه های سپاه در سطح شهرستان با تکیه بر تعامل درون سازمانی و برون سازمانی با جدیت ادامه می یابد و ماموریت بسیج و وظیفه ذاتی بسیج که تحقق جامعه اسلامی است با وحدت و انسجام ممکن است.

وی افزود: در چشم انداز بسیج و ۱۲ شاخصه ای که برای دکترین بسیج تعریف شده اولین شاخصه در دکترین آن ولایت مداری و مکتبی بودن بسیج هست که باید حفظ شود.

قلعه با بیان اینکه رسالت نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشخص و وظیفه سنگینی دارد اظهار داشت: فرماندهان نیز وظیفه سنگینی در راستای آماده سازی این زمینه دارند.

فرمانده سپاه ناحیه سراب خاطر نشان کرد: اگر امروز می گوییم بسیج باید نقش پیش برندگی در جامعه بین نیروهای انقلاب اسلامی ایفا کند ریشه آن وحدت هست.

قلعه حمایت و پشتیبانی از نمایندگی ولی فقیه را یک وظیفه ذاتی عنوان کرده و گفت:مجموعه وظیفه دارد روحانیت را که دشمن به دنبال جدا ساختن آن از مردم هست را مورد حمایت قرار دهد.

همچنین ببینید

تصویری/ محفل انس با قرآن کریم به مناست چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سراب برگزار شد

در این مراسم که با حضور کاروان قرآنی انقلاب و با حضور پرشور علاقمندان قرآنی در شهرستان سراب برگزار شد قاریان برتر استانی و شهرستانی قرائت هایی زیبا از کلام الله مجید را ارائه دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.