فرمانده سپاه ناحیه سراب:
کاظم قلعه گفت: در چشم انداز بسیج و ۱۲ شاخصه ای که برای دکترین بسیج تعریف شده اولین شاخصه در دکترین آن ولایت مداری و مکتبی بودن بسیج هست که باید حفظ شود. ...
تاریخ مخابره: سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۱:۰۷ ق.ظ  | شماره خبر: 48428   

به گزارش صدای شراب،’سرهنگ کاظم قلعه در در مراسم معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سراب اظهار داشت:برنامه های سپاه در سطح شهرستان با تکیه بر تعامل درون سازمانی و برون سازمانی با جدیت ادامه می یابد و ماموریت بسیج و وظیفه ذاتی بسیج که تحقق جامعه اسلامی است با وحدت و انسجام ممکن است.

وی افزود: در چشم انداز بسیج و ۱۲ شاخصه ای که برای دکترین بسیج تعریف شده اولین شاخصه در دکترین آن ولایت مداری و مکتبی بودن بسیج هست که باید حفظ شود.

قلعه با بیان اینکه رسالت نمایندگی ولی فقیه در سپاه مشخص و وظیفه سنگینی دارد اظهار داشت: فرماندهان نیز وظیفه سنگینی در راستای آماده سازی این زمینه دارند.

فرمانده سپاه ناحیه سراب خاطر نشان کرد: اگر امروز می گوییم بسیج باید نقش پیش برندگی در جامعه بین نیروهای انقلاب اسلامی ایفا کند ریشه آن وحدت هست.

قلعه حمایت و پشتیبانی از نمایندگی ولی فقیه را یک وظیفه ذاتی عنوان کرده و گفت:مجموعه وظیفه دارد روحانیت را که دشمن به دنبال جدا ساختن آن از مردم هست را مورد حمایت قرار دهد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.