سرخط خبرها
جانشین سپاه عاشورا:

رویای نیل تا فرات اسرائیل به گور پیوسته است/آرمان فلسطین آرمان خاک نیست آرمان ارزشهاست

دکتر علی قادری جانشین سپاه عاشورا در جمع مردم روزه دار سراب گفت: با ابراز درود به مقام معظم رهبری عنوان کرد: هنر رهبری مقام معظم رهبری است که جنگ و تهدید را به پشت مرزهای رژیم اشغالگر قدس کشانده و کشور در امنیت پایدار هست.

به گزارش صدای سراب, سرهنگ علی قادری جانشین سپاه عاشورا در جمع راهپیمایان روز قدس شهرستان سراب ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم سراب در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت:یکی از بزگترین دغدغه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایجاد امنیت پایدار در کشور هست و زندگی در سایه آرامش از دغدغه های مقام معظم رهبری است.

وی افزود: موشک های سپاه پاسداران امروز به عنوان نقطه قوت در مقابل دشمنان مطرح هست که اخیرا شاهد پاسخگویی قدرتمندانه به ترقه بازی داعش در کشور شدیم.

قادری توانمند نظامی نیروهای مسلح را یی از مولفه های امنیت پایدار در کشور عنوان و خاطرنشان کرد: کشورمان نمی خواهد با تکیه بر قدرت موشکی امنیت خود را به رخ بکشد بلکه جمهوری اسلامی می خواهد با اتکا به مردم, آرای مردم و حضور مردم در صحنه ها که قدرت آفرین هست قدرت نمایی کند.

وی ادامه داد: حضور تک تک مردم در صحنه ها به اندازه موشک های کشور قدرت آفرین هست و این حضور پایبندی به اصل نظام و رهبری را نشان می دهد.

جانشین فرمانده سپاه عاشورا حضور شهدای مدافع حرم در دورترین نقاط حوزه امنیتی کشور به این معناست که توانسته ایم دشمنانمان را  در دورترین نقاط از مرزها زمین گیر کنیم.

قادری با بیان این که خاک فلسطین برایمان آرمان نیست عنوان کرد: آرمان حضرت امام در رابطه با فلسطین, دلایل حقوقی, اسلامی و مصلحتی به عنوان آرمان ما برای فلسطین مطرح هست و ما نمی توانیم مسلمان باشیم و در عین حال نسبت به حال همنوعان خود بی تفاوت باشیم.

وی اظهار داشت: اگر ما وجهه دینی هم نداشته باشیم شرافت انسانی بر ح

مایت از مظلوم ایجاب می کند.

قادری خاطرنشان کرد: زمانی بود شعار رژیم صهیونیستی شعار نیل تا فرات می داد ولی امروز به برکت شعارها و حضور در صحنه مردم و اقتدار نظامی کشور ما دور تا دور خود را محصور کرده است.

جانشین سپاه عاشورا با بیان اینکه سازمان ملل در مورد حملات عربستان به یمن مماشات می کند ابراز داشت: سازمانهای بین الملل خود عامل به مخاطره افتادن امنیت جهانی هستند.

وی با ابراز درود به مقام معظم رهبری عنوان کرد: هنر رهبری مقام معظم رهبری است که جنگ و تهدید را به پشت مرزهای رژیم اشغالگر قدس کشانده و کشور در امنیت پایدار هست.

این مقام نظامی ادامه داد: با تقویت جهان اسلام, حزب الله لبنان و حماس توانستیم بر شیطنت های وهابیت و جهان استکبار فایق بیاییم.

قادری در پایان به نقش بسیج در حفظ و صیانت امنیت کشور اشاره و اظهار داشت: بسیج به عنوان یک نقش موثر در پدافند غیر عامل در امنیت کشور نقش ایفا می کند.

همچنین ببینید

تصویری/ محفل انس با قرآن کریم به مناست چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سراب برگزار شد

در این مراسم که با حضور کاروان قرآنی انقلاب و با حضور پرشور علاقمندان قرآنی در شهرستان سراب برگزار شد قاریان برتر استانی و شهرستانی قرائت هایی زیبا از کلام الله مجید را ارائه دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.