سرخط خبرها
امام جمعه سراب:

مسئولین اختلافات خود را پشت درهای بسته حل کنند/ عرب عقب مانده امروز حامی تروریست جهانی است

امام جمعه سراب با اشاره به تلاشهای نماینده و فرماندار سراب خاطرنشان کرد: اگر مسئولین می خواهند تلاشهایشان به ثمر بنشیند باید وحدت داشته باشند و اگر اختلافی هم باشد بایستی در پشت درهای بسته باشد و به میان مردم کشیده نشود.

به گزارش صدای سراب حجت الاسلام والمسلمین اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان سراب ضمن تقدیر از حضور پرشور مردمی در راهپیمایی روز قدس یاد و نام شهدای هفتم تیر بخصوص شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب را گرامی و هفته قوه قضاییه را به زحمت کشان این دادگستری شهرستان سراب تبریک گفت.پ
وی با اشاره به تلاشهای نماینده و فرماندار سراب خاطرنشان کرد: اگر مسئولین می خواهند تلاشهایشان به ثمر بنشیند باید وحدت داشته باشند و اگر اختلافی هم باشد بایستی در پشت درهای بسته باشد و به میان مردم کشیده نشود.
امام جمعه سراب با اشاره به روز جهانی قدس ابراز داشت: هدف امام از این نامگذاری این بود تا وحدتی بین مسلمانان ایجاد شود .
رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب با بیان اینکه امروز وهابیت غده سرطانی شده و استکبار با طرح نقشه های مختلف اسرائیل را به حاشیه امن کشانده است اظهار داشت:باید جنایات اسراییل همیشه بیان شود و از مظلوم حمایت شود.
وی ادامه داد:عربستان امروز ایران را خطر می داند و عرب عقب مانده تحت تاثیر تبلیغات سوء استکبار جهانی قرار گرفته است.
خطیب جمعه سراب با دعوت مردم برای حضور در نماز عید فطر گفت:عید فطر روز جایزه برای مسلمین هست.
اکرمی به روز مبارزه با مواد  مخدر اشاره و ابراز داشت:برای ریشه کنی مواد مخدر همه باید دست در دست هم دهند و با تلاش نیروی انتظامی و دادگستری این امر ممکن نیست فلذا حانواده ها و مبلغین و همه و همه باید همت کنند تا این بلای خانمان سوز از بین رود.
اکرمی در پایان ضمن تقدیر از تلاش سپاه و فرماندهان ارشد نظام در حمله به مواضع دشمن عنوان کرد:اولین و کمترین سیلی جمهوری اسلامی بود که پیام های مستقیمی برای عربستان و استکبار جهانی داشت و به خوبی از سوی آنان دریافت شد.

همچنین ببینید

۱۴۶۱۰ روز اقتدار مظلومانه در برابر بدخواهان انقلاب اسلامی/بهمن تماشایی دیگر در سراب رقم خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.