سرخط خبرها
امام جمعه سراب:

غرش موشک های سپاه به نزدیکی اسرائیل در آستانه روز قدس پیام های ارزشمندی به جهان صادر کرد

امام جمعه سراب شلیک موشک های سپاه به سمت داعش را عیدی بزرگ در آستانه عید فطر و روز قدس برای مردم مومن عنوان کرده و اظهار داشت: این موشک ها اردوگاه دشمن را به هم ریخت و پیام های صریح و روشنی را برای اسرائیل و عربستان صادر کرد.

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: روز جهانی قدس روز مبارزه با ظلم و ظالم, روز مبارزه با استکبار و روز حمایت از مظلوم در هر دین و مذهب و کیشی هست .

وی ادامه داد: مردم فلسطین بیش از ۶۰ سال هست که از خانه و کاشانه خود آوراه و در اردوگاه های سایر کشورها با وضعیت بسیار نامناسبی گذران زندگی می کنند.

امام جمعه سراب با بیان اینکه روز قدس یک روز وحدت آفرین برای مسلمین و آزادی خواهان جهان هست خاطرنشان کرد: سرویس های اطلاعاتی, آمریکا, انگلیس و اسرائیل به خاطر اینکه اسرائیل در حاشیه امن باشد بین مسلمانان اختلاف افکنده اند و با کمال تاسف امروز مسلمان به دست مسلمان کشته می شود.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب عنوان کرد: امروز ناچاریم علاوه بر انزجار از اسرائیل اعلام انزجار از وهابیت را در کنار آن داشته باشیم چرا که هردو سر منشا یک تفکر هست و امروز می بینیم وهابیت کثیف ایران را به جای اسرائیل تهدید برای جهان می خواند.

اکرمی ابراز داشت: مردم سراب در کنار مسلمانان ایران و جهان و تمام آزادی خواهان عالم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان این روز را با اعلام انزجار از استکبار جهانی و اسرائیل با توجه به حساسیت منطقه پرشور تر از گذشته برگزار و در میعادگاه نماز جمعه حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به حمله اخیر موشکی سپاه به قلب داعش خاطرنشان کرد: این یک پیام روشنی برای داعش, اسرائیل, آمریکا و وهابیت بود که جواب ترقه بازی از سوی ایران با غرش موشک ها خواهد بود.

امام جمعه سراب این حرکت را عیدی بزرگ در آستانه عید فطر و روز قدس برای مردم مومن عنوان کرده و اظهار داشت: این موشک ها اردوگاه دشمن را به هم ریخت و پیام های صریح و روشنی را برای اسرائیل و عربستان صادر کرد.

وی در پایان گفت: مردم و دولت اصلاحات بداند هر قدمی که به عقب بنشینیم دشمن ده قدم به سوی ما پیشروی خواهد کرد و در مقابل پیشروی ما قدم های بلندی به عقب خواهد برداشت.

همچنین ببینید

۱۴۶۱۰ روز اقتدار مظلومانه در برابر بدخواهان انقلاب اسلامی/بهمن تماشایی دیگر در سراب رقم خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.