سرخط خبرها
نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی:

استکبار جهانی به دنبال انحراف افکار عمومی از مسئله فلسطین هست

نماینده سراب گفت: مردم شهید پرور وهمیشه در صحنه شهرستان سراب با حضور گسترده خویش در راهپیمایی روز جهانی قدس؛ میثاق وبیعت ابدی خویش را با آرمانهای امام عزیز وشهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ومنویات مقام عظمای ولایت را به جهانیان نشان خواهند داد و فریاد آزادی قدس شریف را در سرتاسر گیتی طنین انداز خواهند نمود .

به گزارش صدای سراب, با بیان اینکه روز قدس تجلی اراده مسلمانان وآزادیخواهان عالم جهت آزادی بیت المقدس ,قبله اول مسلمین جهان از دست اسرائیل غاصب است که معمار کبیر انقلاب اسلامی ؛حضرت امام خمینی «ره» بیرق آن را به اهتزاز درآورده خاطرنشان کرد: به فرمایش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مد ظله» این روز الهی تعین کننده سرنوشت مردم مظلوم فلسطین خواهد بود.

وی افزود: اینک در آستانه روز جهانی قدس ؛در حالی که جهان اسلام از جانب استکبار جهانی ؛صهیونیستها ؛تروریستهای تکفیری و وهابیت ضاله مورد هجوم همه جانبه قرار گرفته است و استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار برآن است با اعمال تروریستی و مستبدانه عمال خویش اذهان جهانی را از مسئله فلسطین وجنایتهای صهیونیست ها منحرف نماید.

نماینده سراب ادامه داد: امت بزرگ اسلام با لبیک به ندای تاریخی حضرت امام خمینی «ره» با حضور در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس شکوه و عظمت اتحاد امت اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.

داوودی اظهار داشت: همپای امت بزرگ اسلامی ؛ مردم شهید پرور وهمیشه در صحنه شهرستان سراب با حضور گسترده خویش در راهپیمایی روز جهانی قدس؛ میثاق وبیعت ابدی خویش را با آرمانهای امام عزیز وشهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ومنویات مقام عظمای ولایت را به جهانیان نشان خواهند داد و فریاد آزادی قدس شریف را در سرتاسر گیتی طنین انداز خواهند نمود .

همچنین ببینید

۱۴۶۱۰ روز اقتدار مظلومانه در برابر بدخواهان انقلاب اسلامی/بهمن تماشایی دیگر در سراب رقم خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.