نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی:
نماینده سراب گفت: مردم شهید پرور وهمیشه در صحنه شهرستان سراب با حضور گسترده خویش در راهپیمایی روز جهانی قدس؛ میثاق وبیعت ابدی خویش را با آرمانهای امام عزیز وشهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ومنویات مقام عظمای ولایت را به جهانیان نشان خواهند داد و فریاد آزادی قدس شریف را در سرتاسر گیتی طنین انداز خواهند نمود . ...
تاریخ مخابره: پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۵:۴۷ ب.ظ  | شماره خبر: 48057   

به گزارش صدای سراب, با بیان اینکه روز قدس تجلی اراده مسلمانان وآزادیخواهان عالم جهت آزادی بیت المقدس ,قبله اول مسلمین جهان از دست اسرائیل غاصب است که معمار کبیر انقلاب اسلامی ؛حضرت امام خمینی «ره» بیرق آن را به اهتزاز درآورده خاطرنشان کرد: به فرمایش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مد ظله» این روز الهی تعین کننده سرنوشت مردم مظلوم فلسطین خواهد بود.

وی افزود: اینک در آستانه روز جهانی قدس ؛در حالی که جهان اسلام از جانب استکبار جهانی ؛صهیونیستها ؛تروریستهای تکفیری و وهابیت ضاله مورد هجوم همه جانبه قرار گرفته است و استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار برآن است با اعمال تروریستی و مستبدانه عمال خویش اذهان جهانی را از مسئله فلسطین وجنایتهای صهیونیست ها منحرف نماید.

نماینده سراب ادامه داد: امت بزرگ اسلام با لبیک به ندای تاریخی حضرت امام خمینی «ره» با حضور در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس شکوه و عظمت اتحاد امت اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.

داوودی اظهار داشت: همپای امت بزرگ اسلامی ؛ مردم شهید پرور وهمیشه در صحنه شهرستان سراب با حضور گسترده خویش در راهپیمایی روز جهانی قدس؛ میثاق وبیعت ابدی خویش را با آرمانهای امام عزیز وشهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ومنویات مقام عظمای ولایت را به جهانیان نشان خواهند داد و فریاد آزادی قدس شریف را در سرتاسر گیتی طنین انداز خواهند نمود .

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.