سرخط خبرها

بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب بمناسبت روز قدس

بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب بمناسبت روز قدس.

روز قدس، روز اسلام است.امام خمینی(ره)

روز قدس، فصلی از مبارزات خونین تاریخ “مقاومت اسلامی” است که برگ برگ آن، یادمان فریادی بی کرانه، مظلومیتی بی مرز و حماسه ای ماندگار از ایثار، شجاعت و شهادت است.

روز قدس، لبیکی بلند به نصرت طلبی ملت فلسطین است،روز قدس، یادآور تکلیفی برای ملل مسلمان نسبت به فلسطین است که همانا خداوند متعال میفرماید: ” وَ لَنْ یَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکافِرینَ عَلَی الْمُؤْمِنینَ سَبیلاً “.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب ضمن اعلام حمایت قاطعانه از مردم مظلوم فلسطین و پشتیبانی قاطع از غیور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شلیک موشک به مواضع داعشیان تکفیری٬ به جهانیان اعلام می‌دارد فلسطین عزیز بیش از هر زمان دیگری نیازمند عزم مسلمین برای رهایی از ظلم و ستم رژیم جنایتکار صهیونیستی است. در روز قدس مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی هم‌دوش و همراه با دیگر ملت‌های آزاده جهان ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) فریاد عدالتخواهی خود را برای احقاق حقوق مردم مقاوم فلسطین سر خواهند داد و نشان خواهند داد که همواره پایبند ارزش‌های انقلاب و رهبری و یاور مظلومان در برابر ستمگران هستند.
لذا از آحاد دانشجویان و ملت روزه دار و غیور ایران اسلامی دعوت می‌ شود که با شرکت و حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس با مشت های گره کرده و گام های مستحکم خود بار دیگر اسرائیل غاصب و اعتبار پوشالی او را لگدمال نموده و تیر زهرآلودی به قلب استکبار جهانی بزنند.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب

همچنین ببینید

تصویری/ محفل انس با قرآن کریم به مناست چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سراب برگزار شد

در این مراسم که با حضور کاروان قرآنی انقلاب و با حضور پرشور علاقمندان قرآنی در شهرستان سراب برگزار شد قاریان برتر استانی و شهرستانی قرائت هایی زیبا از کلام الله مجید را ارائه دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.