برای بررسی استاندارد آلودگی:

کارخانه های آسفالت زیر ذره بین محیط زیست قرار می گیرند

حیدر علی امیرزاده اظهار داشت: کارخانه های آسفالت تا نیمه اول تیرماه جهت بررسی استاندارد آلودگی زیر ذره بین محیط زیست قرار می گیرند

به گزارش صدای سراب, حیدر علی امیرزاده در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به فعالیت های اداره محیط زیست در راستای حفاظت و صیانت از محیط زیست اظهار داشت: در حال حاضر فصل شکار تمام شده و معمولا گزارشی از شکار غیر مجاز ارائه نشده است.

امیرزاده از نگهداری تعدادی از گونه هایی که در معرض انقراض هستند در پارک طبیعی و جنگی سراب خبر داده و ابراز داشت: سالنه چندین گونه حیوانی که نیاز به نگهداری داشتند توسط این مرکز و با حمایت محیط زیست در طبیعت رهاسازی می شوند.

وی هدف از رهاسازی گونه‌های جانوری را حفظ تنوع زیستی و فرهنگسازی عنوان کرد.

رییس اداره محیط زیست سراب با اشاره به آلودگی محیط زیست توسط برخی واحدهای تولیدی و کارخانه ها ابراز داشت: هر سه ماه یک بار برای واحدهایی که دارای پتانسیل آلودگی آب و خاک و هوا هستند اخطاریه ای برای نمونه برداری توسط مراکز ذی صلاح برای آنان ارسال می شود.

امیرزاده با اشاره به ارسال گزارش های مردمی مبنی بر ایجاد آلودگی توسط کارخانه های آسفالت اظهار داشت: اخطار محیط زیست برای دریافت نتیجه نمونه برای بررسی استاندارد آلودگی کارخانه های آسفالت تا نیمه اول تیرماه به این واحدها ارسال و مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

همچنین ببینید

برگزاری همایش تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه سراب

همایش تجلیل از مربیان عقیدتی سیاسی سپاه سراب با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در نمازخانه سپاه سراب برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.