دولتی که در هزینه جاری مدارسش مانده ۲۰۳۰ به چه کارش می آید

دولتی که در اداره آموزش و پروش خودش مانده و برنامه های ابلاغی خودش را نمی تواند اجرا کند! در هزینه جاری مدارسش مانده! در تربیت دانش آموزانش مانده! کار اکثر معلمانش شده تبلیغ کلاسهای خصوصی و ... در خارج از مدرسه! سند ۲۰۳۰ را می خواهد چکار کند؟

به گزارش صدای سراب, یکی از کاربران سیات طی یادداشتی در جواب به یکی از منتقدین سند ۲۰۳۰  نوشت:

آقای مسئول کاش تعصب بیجا را کنار بگذارید و به درد مردم و جوانان برسید پز گرفتن و حمایت به خاطر بعضی منافع  چاره حل مشکلات نیست.

یک عده  خواستند مثلا در عرصه بین الملل کاری بکنند که به زعم خودشان بگویند ما هم هستیم! می خواستند بگویند که ما را هم از خودتان بدانید!

دولتی که در اداره آموزش و پروش خودش مانده و برنامه های ابلاغی خودش را نمی تواند اجرا کند! در هزینه جاری مدارسش مانده! در تربیت دانش آموزانش مانده! کار اکثر معلمانش شده تبلیغ کلاسهای خصوصی و … در خارج از مدرسه! مدارسش به اجبار برای دانش آموزان کلاس خصوصی اجرا می کنند تا بلکه از زیر بار هزینه ها بیرون بیایند! دانش آموزانی که کم کم مفهوم علم آموزی و سواد را باید از دروس همین بچه های اروپاییان که عده ای نزدیک است برایشان سر بشکانند باید جستجو کنند! سند ۲۰۳۰ را می خواهد چکار؟؟؟؟

آقای سینه چاک افراطی اوج بی سوادی و کج فهمی زمانی است که متنی را نخوانده حمایت کنید.

مدرسه کپری داشته باشیم و سودای پیوستن به آموزش جهانی! دانش آموز گرسنه داشته باشیم و بی کفش و لباس بخواهیم آموزش خودارضایی و مراحل قبل از ازدواج را هم یادش دهیم.

برجام هم مواردی داشت که رهبری تذکر دادند که نگذارید نکات مبهمی مانده باشد. ولی گوشها کر بودند و چشم ها خیره به دست عده ای سگ باز منگ مشروب به دست! و اکنون همان عزیزان میخواهند در مقابل تحریم های دوباره بایستند! بنده که نه آن افراطی هستم که شما میگویید و نه آن چشم بسته سینی به دست وقت انتخابات در میدان های سراب! یک دانشجوی ساده ام که از قضا میدانم و میفهمم. وقتی حفظ ریاست و مدیریت برای عده ای مهمتر از آینده جوان و روزگار مردم باشد وضع همین می شود که هست.

نهادی به خواب می رود و عده ای مملکت را چپاول می کنند. اداره ای که به خاطر لابی های پشت پرده جانب داری ثروت و مقام  حاج اقایان را می کنند و هزاران از این مشکلها و بعد مشکلمان می شود سند ۲۰۳۰ و عزیزی که نا امید از همه شده جوانان را اتش به اختیار میخواند، دلسوزی که اگر نبود خدا میداند چه بر کشور می آمد! رهبری که اگر نبود غرور و مقام خواهی و ثروت پرستی و دنیا دوستی عده ای همه را به آتش می کشید.

یادداشت از ح.ق

۴ دیدگاه

 1. تقی اله ویردی پور

  باسلام-در مورد اجرای سند ۲۰۳۰نظر و امر مقام معظم رهبری برای همگان اتمام حجت می باشد لازم به یادآوری است که اجرای سند فوق را که ارزش های دینی و فرهنگی کشورمان را نشانه رفته بود مقام معظم رهبری متوقف کرده و مانع از اجرا شدن آن شدند -امید آنکه منبعد ریس جمهور محترم و هیت وزیران در مذاکراتش اهتمام و خلاقیت ویژه به خرج داده و مراقب نیرنگ ها و دسیسه های کشور های اروپایی و آمریکایی باشند-انشالله

 2. با سلام
  برادر من شما خودتون خوانده اید سند ۲۰۳۰ رو ؟نمی دونم چرا وقتی یه همچین مسائلی پیش می یاد سریع مدافعان و مخالفان سینه چاک پیدا می کنه
  من هیچ نظری در مورد ۲۰۳۰ و ۴۰۸۰ و ۲۰۲۲ و بقیه ندارم نه روانشناسم نه فعال اجتماعی ام نه محقق دینی ام
  برادر من شایدم هم خواهر من یه مقداری فکر کردن خیلی انرژی لازم ندارد

 3. پیشنهاد می شود بعداز این برای ارائه مطالب در سایت از لفظ “یکی از کاربران سایت” استفاده نشود . اگر مشخصات نویسنده مطلب برای خواننده معلوم نباشد ، ارزش نوشته تقریبا هیچ است. لطفا رعایت بفرمائید.

  • یک امر معمول در رسانه هست.
   جاهایی هم می نویسند یک فعال اجتماعی, فرهنگی یا مدنی و ….. نگارنده خودشون اصرار داشتند نامشون فاش نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.