سرخط خبرها

پیام امام جمعه سراب برای دعوت به حضور در انتخابات

امام جمعه سراب با صدور پیامی از مردم خواست تا مشارکت حداکثری را در انتخابات پیش رو داشته باشند.

متن این پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی
بدون تردید، حضور آگاهانه شما در صحنه انتخابات، یعنی سهیم شدن در سرنوشت کشوری که هر گوشه از خاکش بوی ایثارگری و ولایت مداری می دهد.

اکنون در آستانه‌ی دو انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، مطمئن هستم شما مردم انقلابی، همچون انتخابات‌ها و راهپیمایی‌های گسترده‌ی گذشته، بار‌دیگر اوج این همراهی را به تصویر می‌کشید و با حضور میلیونی خود در پای صندوق‌های رأی، پرچم قدرت و عظمت ایران را به اهتزاز در خواهید آورد و عزت و اقتدار ایران اسلامی به مهر تایید شما امت انقلابی مزین خواهد شد.
۲۹ اردیبهشت ماه، میعادگاه حماسه حضور مردم بصیر و شریف ایران اسلامی است که بار دیگر وحدت، همدلی، بصیرت و تعصبمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشیده و نظام و انقلابمان را دربرابر تمامی خدعه ها و نیرنگ های دشمنان بیمه کنیم؛ و آن روز تمام دنیا به تماشای حضور تک تک ما ایستاده اند.

اکنون تکلیف شرعی و مسئولیت الهی برای ملت انقلابی، حضور گسترده در این عرصه سرنوشت ساز است.

امید است عزت و سربلندی ایران اسلامی ثمره‌ی این مجاهدت خالصانه مردم ایران باشد و حضور پرشور در انتخابات بعنوان عمل صالح مورد رضایت درگاه الهی قرار گیرد.

 

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

علی اکبر اکرمی امام جمعه سراب

همچنین ببینید

حداقل توقع مردم از حضور رییس مجلس در شهرستان رفع برخی بن بست های اقتصادی

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در جلسه دیدار مردم رییس مجلس با مردم سراب گفت: حداقل توقع مردم از حضور رییس مجلس در شهرستان رفع برخی بن بست های اقتصادی به خصوص در حوزه اشتغال هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.