سرخط خبرها

پیام نماینده سراب به مناسبت انتخابات

نماینده سراب به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا پیام صادر کرد.

به گزارش صدای سراب, متن پیام به شرح زیر است:

(بسم الله الرحمن الرحیم)
۲۹ اردیبهشت، روز عمل به وصیت مؤکَّد بنیانگذار جمهورى اسلامى حضرت امام خمینى‏(ره)  و روز تجدید عهد با شهیدان والا مقام انقلاب اسلامى در پاى صندوق‏هاى رأى است. در این روز، مردم عزیز ما نشان می دهند که در راه حفظ و حراست از نظام اسلامى، هم چنان مصمّم، با نشاط و متحدّند . همانگونه که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ‏اى(مدظله العالى) تأکید فرموده‏ اند، انتخابات را با «حضور حداکثرى» به صحنه دیگرى از مقاومت و پایدارى در برابر دشمنان کینه ‏ورز، تبدیل مى‏کنند.
اکنون در آستانه‌ی دو انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، هستیم . امیدوارم شما مردم انقلابی شهرستان سراب، همچون انتخابات‌ها و راهپیمایی‌های گسترده‌ی گذشته، بار‌دیگر اوج این همراهی را به تصویر ‌کشیده و با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رأی، پرچم قدرت و عظمت ایران اسلامی را به اهتزاز درآورید.

دکتر یوسف داودی نماینده مردم شریف شهرستان سراب درمجلس شورای اسلامی

همچنین ببینید

مشکلات موجود در کشور بدون شک و تردید به علت برخی افراد مغرض و بی کفایت هست

آیت الله هادی ملکوتی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان سراب گفت: وه قضاییه باید با گسترش عدالت در کشور این مردم والا و ایثارگر را راضی کرده و تمام قوا باید تلاش خود را در راستای تامین معاش مردم و کنترل تورم که پی در پی مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند به کار گیرند.

یک دیدگاه

  1. از طرفداران آقاي داودي

    برادر مردم حواسشان است که رو به انفعال حرکت می کنید . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.