حواشی حضور حامی روحانی در سراب/

واکنش شدید فرزند شهید به اظهارت غفار اسماعیلی در مورد بسیج و یادواره شهدا / دیگر تکرار نشود

توهین غفار اسماعیلی به بسیج و انتقاد وی از برگزاری یادواره شهدا از سوی فرزند شهید بی پاسخ نماند.

به گزارش صدای سراب, غفار اسماعیلی که به عنوان حامی روحانی برای سخنرانی به سراب آمده بود در جمع انگشت شمار حامیان روحانی در مسجد امیرالمومنین سراب در اظهاراتی گفت: بسیج به کسی که دو روز در مسجد می خوابد و ماشین مردم را ممی گردد اطلاق نمی شود.

این درحالی است که رهبری بسیج را کسی معرفی می کند که در لحظه نیاز در جایی که نیاز اسلام هست حضور یابد و این حضور گاه می تواند در میدان جنگ, گاه مسجد, گاه میدان فرهنگ و اقتصاد و یا امنیت کشور باشد.

وی همچنین در بخشی دیگر گفت: شهدا به برگزاری یادواره شهدا که در آن روشنگری انتخاباتی صورت می گیرد راضی نیستند.

این اظهارات با واکنش غلامرضا منیری فرزند شهید بیوک منیری مواجه شد و ضمن هشدار به وی در مورد اهانت به بسیج و شهدا گفت: من به عنوان خانواده شهید و فرزند شهید از سخن شما ناراضی ام نه برگزاری یادواره, دیگر در جای دیگر تکرار نشود.

غفار اسماعیلی شهردار سابق سراب و نماینده اصولگرای هشترود بود که بعد از عدم موفقیت در کسب آرای مردم هشترود تغییر جهت داده است.

گفتنی است اخیرا یادواره بزرگ شهدا با حضور سردار کریمیان در سراب برگزار شد که مقایسه حضور مردمی در این دو مراسم گواه بر واقعیت ها هست.

 

 

همچنین ببینید

بارش برف موجب مسدود شدن راه ۱۰ روستای شهرستان سراب شد

بارش برف موجب مسدود شدن راه ۱۰ روستای شهرستان سراب شد به گزارش صدای سراب …

۳ دیدگاه

 1. شهدا به برگزاری یادواره شهدا که در آن روشنگری انتخاباتی صورت می گیرد راضی نیستند.
  این سخنی شما اقای غفار اسماعیلی خیلی شرم آور است
  هدف مقصود شهدا این است
  نه این که حقوق های نجومی بگیرند
  سند ۲۰۳۰ را امضا کنند
  روز شهادت مراسم حمایت از روحانی بگیرند بی حرمتی به ائمه اطهار شود و تصاویر فرد ممنوع التصویر شده را پخش کنند یا موقع اذان ستاد روحانی آهنگ پخش کند …………………………
  یا دیروز در خیابان رقاصی کنند

 2. دوست عزیز همه شاهد وناظر بودند که نه به بسیج توهین شد نه به شهداهمه ی مردم ایران بسیجی هستند اگر توهینی می شد چنان سیلی برصورتش می زدم که نامش از یادش برود لطفاصداقت درگفتارت باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.