امام جمعه سراب:

اصلح ترین فرد کسی است که دشمن او را تخریب می کند

علی اکبر اکرمی گفت: اصلح ترین فرد در انتخابات کسی است که دشمن اورا تخریب می کند و برعکس موضوع هم صادق است,کسی که آمریکا به دنبال اوست به دنبال ضربه زدن به کشور و ارزشهای انقلاب هست.

به گزارش صدای سراب, حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اکرمی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان سراب ضمن تبریک هفته سلامت از تلاشهای عوامل دانشکده علوم پزشکی سراب برای تجهیز و افزایش متخصصین بیمارستان جدید سراب تقدیر کرد.

وی با اشاره به سالروز تشکیل سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: ایده حضرت امام در در تشکیل نهادهای انقلابی چون کمیته امداد وسپاه همگان را به حیرت واداشته است.
امام جمعه سراب اظهار داشت: تخریب سپاه توسط غرب و آمریکا نشان از ولایی بودن و موثر بودن این نهاد در سرنوشت کشور هست.

اکرمی ضمن تسلیت به جان باختگان حادثه سیلاب در استان ابراز امیدواری کرد دولت مردان با تسریع در کمک رسانی نقش موثری در کاهش آلام مردم منطقه ایفا کنند.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب ضمن تبریک پیشاپیش عید مبعث اظهار داشت: این عید بزرگترین عید برای بشریت هست که خداوند در قرآن کریم مبعث حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله را که از جنس مردم هست برای مردم منتی بزرگ می نامد.

امام جمعه سراب به رفتار حسنه پیامبر گرامی اسلام اشاره و گفت: ایشان با رفتار حسنه خود توانست مسیحیان, یهودیان و مشرکین  را به اسلام دعوت کند و با تبلیغ درست نام اسلام را پرآوازه گرداند و این وظیفه ای است که امروز بر گردن علماست.

خطیب جمعه سراب با بیان اینکه رعایت اخلاقیات لبیک گویی به پیامبر اسلام است در مورد انتخاب فرد اصلح تصریح کرد: : اصلح ترین فرد در انتخابات کسی است که دشمن اورا تخریب می کند و برعکس موضوع هم صادق است,کسی که آمریکا به دنبال اوست به دنبال ضربه زدن به کشور و ارزشهای انقلاب هست.

اکرمی در پایان ضمن تقدیر از نیروی انتظامی در کشف قاچاق و دستگیری قاچاقچیان و سارقان از نیروی انتظامی انتظار بیشتری در مبارزه با سارقین داریم و ایدواریم قضات برخورد شدیدتری با سارقین داشته باشند.

 

۳ دیدگاه

  1. البته آمریکا به دنبال موسوی و کروبی نیز بود یعنی اصلح بودند؟؟؟!!!

  2. از صلاحیت شوراها چه خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.