کدخبر : 41463
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
بدون بازدید
فاقددیدگاه

کلاهبردار میلیاردی در سراب دستگیر شد

به گزارش صدای سراب،سرهنگ توحید فارسی گفت: در پی دریافت  پرونده کلاهبرداری مبنی بر اینکه فردی با استفاده از چک های بلامحل، از تعدادی کارخانه های صنایع غذایی و کسبه بازار برخی از شهرستان های استان تهران،کلاهبرداری کرده و به شهرستان سراب متواری شده است، شناسایی و دستگیری وی در دستورکار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه متهم با معرفی خود به عنوان تاجر از کارخانه ها و کسبه بازار، اخاذی می کرد، افزود: مأموران با انجام یک سری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای متهم و دستگیری وی شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به تعداد ۳۰ شاکی در این پرونده ، خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های انجام شده به ۱۷۰ میلیارد ریال کلاهبرداری، از کارخانه های صنایع غذایی و کسبه بازار برخی از شهرستان های استان تهران از جمله شهرستان های ملارد و شهریار اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.
فرمانده انتظامی شهرستان سراب در پایان با تشکر از اعتماد و همکاری کسبه و بازاریان ، گفت:با عنایت به فرهنگ بومی منطقه و وجود اعتماد زیاد به همدیگر ، متأسفانه برخی افراد سودجو و کلاهبردار از این وضعیت سوء استفاده کرده و اقدام به سرقت و کلاهبرداری می نمایند، لذا شایسته است شهروندان بویژه کسبه و بازاریان ضمن رعایت جوانب احتیاط در این موارد هرگونه مورد سوء را در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.
انتهای پیام/
امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما