امام جمعه سراب:
جمعه سراب تصریح کرد:همانظور که ۹ دی برای انقلاب ما مهم بود آزادی حلب نیز برای مقاومت اهمیت داشت و این پیروزی از لحاظ سیاسی نظامی برای جهان معنادار بود. ...
تاریخ مخابره: جمعه ۳ دی ۱۳۹۵  |  زمان: ۱۶:۱۹ ب.ظ  | شماره خبر: 40671   

به گزارش صدای سراب حجت الاسلام والمسلمین اکرمی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان سراب با اشاره به روز ثبت از رئیس اداره ثبت و اسناد و مجموعه این اداره که توانست رتبه  برتر استانی را امسال و در سال های اخیر کسب کنند تقدیر کرد.

اکرمی با تبریک میلاد حضرت مسیح گفت تمام پیامبران در آموزه های دینی اسلام مورد احترام هستند.

وی ادامه داد: همانطور که برخی مسلمانان پیرو پیامبر اسلام نیستند ابراز داشت: برخی مسیحیان نیز پیرو پیامبر شان نیستند چرا که مسیح پیام آور صلح و دوستی بود, در حالی که بسیاری از سیاستمداران مسیحی در حال حاضر در جهان کشتار و خونریزی را ترویج می دهند.

امام جمعه سراب با تبریک روز نهضت سواد آموزی ,این نهضت را عامل پیشرفت بسیاری از افراد و همچنین جامعه عنوان و بر لزوم سواد آموزی افرادتا ریشه کن کردن بی سوادی تاکید کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سراب با اشاره به عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در مورد ۹ دی فرمودند: ۹ دی در تاریخ ماند و به فرموده ایشان ۹ دی روزی بود که دشمنان حداقل ۱۰ سال برای آن برنامه ریزی کرده بودم تا به نظام اسلامی ضربه وارد کنند.

اکرمی با اشاره به فتنه هایی که در طول تاریخ انقلاب نظیر  فتنه منافقین که بسیاری از ذخیره های نظام را به شهادت رساندند تصریح کرد: در طول تاریخ انقلاب فتنه های بزرگ  افتاده ولی هیچ کدام از این فتنه ها به اندازه ی فتنه ۸۸ ضربه جبران ناپذیری را به کشور و نظام وارد نکرده است.

وی ادامه داد موضوع فتنه ۸۸ و ۹ دی در تاریخ انقلاب اهمیت دارد که مقام معظم رهبری در هیچ موضوعی به اندازه فتنه ۸۸ سخنرانی نکردند و بیش از ۱۱۰ بار تاکنون در جلسات رسمی و سخنرانی‌های رسمی به این موضوع اشاره داشتند.

امام جمعه سراب تصریح کرد: ابعاد مختلف فتنه و حامیان داخلی و خارجی آن بایستی بیان و آگاه سازی شود تا مردم در مقابل نقشه های دشمنان که هر روز پیچیده تر نیز می شود واکسینه شوند.

اکرمی اظهارداشت: با تدبیر مقام معظم رهبری نظام با فتنه‌گران مدارا کرد که با نگاهی کوتاه به کودتای ترکیه که بیش از صد هزار از مدیران این کشور یک شبه اخراج شدند گواه بر این موضوع است.

خطیب جمعه سراب تصریح کرد:همانظور که ۹ دی  برای انقلاب ما مهم بود آزادی حلب نیز برای مقاومت اهمیت داشت و این پیروزی از لحاظ سیاسی نظامی برای جهان معنادار بود.

وی در پایان گفت از جوانان خواهشمندیم اوقات خود را در قهوه خانه ها و قلیان خانه‌ها صرف نکنند و به جای هزینه در دود برای سلامتی خود در باشگاه های ورزشی هزینه کنند.

انتهای پیام/م

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.