رازلیق در دامنه ٔ جنوبی کوه سبلان واقع است و هوای سالم و ییلاقی دارد آب آن از چشمه سارها و رودهای کوچک محلی که از دامنهٔ کوه سبلان سرچشمه میگیرد تأمین میشود ودارای مراتع خرمی است که نقاش طبیعت پاییز زیبایی را همچون بهار به طبیعت آن ارزانی بخشیده است.. ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵  |  زمان: ۱۰:۰۹ ق.ظ  | شماره خبر: 35742   

به گزارش صدای سراب,رازلیق در دامنه ٔ جنوبی کوه سبلان واقع است و هوای سالم و ییلاقی دارد آب آن از چشمه سارها و رودهای کوچک محلی که از دامنهٔ کوه سبلان سرچشمه میگیرد تأمین میشود ودارای مراتع خرمی است که نقاش طبیعت پاییز زیبایی را همچون بهار به طبیعت آن ارزانی بخشیده است.
رازلیق محل ییلاق ایلات میباشد و محصول عمدهٔ دهستان، غلات و حبوبات و محصول دامی روغن و پشم و پنیر است و شغل عمدهٔ اهالی زراعت و گله داری است . از نوزده آبادی بزرگ و کوچک تشکیل و جمعیت آن در حدود شانزده هزار نفر است . قراء عمدهٔ آن اسفستان، فرگوش، رازلیق مرکز دهستان میباشد.

اشکان صالحی هنرمند و عکاس سرابی که خالق این آثار است در گفتگو با خبرنگار ما گفت: زیباترین تصاویر خود را از منطقه رازلیق سراب تهیه کرده و کار عکاسی را به صورت خود آموز و با بهره گیری از آموزشهای اینترنتی و صفحات مجازی یاد گرفته و در تمام این سالها هدفش انتقال حس زیبا به مخاطبانش بوده است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.