دفترکار به داخل خودروهای بنز اضافه می‌شود

امسال شرکت مرسدس بنز با همکاری مایکروسافت امکانات هیجان‌انگیزی از خودروهای جدیدش در نمایشگاه رادیویی برلین (IFA 2016) را به معرض نمایش عمومی گذاشت.

به گزارش صدای سراب به نقل از  کلیک، قرار است این ویژگی‌ها در نیم سال آینده به خودروهای بنز اضافه‌شود. یکی از این امکانات جدید اطلاعات”پشتیبانی مایکروسافت اکسچینج” خواهد بود تا تقویم کاری، فهرست کارهای روزانه و اطلاعات تماس شما را به خودرو دهد تا بدین‌وسیله به خودرو اجازه دهید تا گزینه‌های پیشنهادی بیشتری در مورد مقصد، تماس‌ها و غیره به شما ارائه کند.

این ویژگی که موسوم به “دفترکار در خودرو”  است کارهایی از قبیل وارد کردن مقاصد به سیستم ناوبری را از روی تقویم اکسچنج انجام می‌دهد و همچنین وقتی موعد جلسات یادداشت شده در تقویم رسید، پیشنهاد می‌کند تا با استفاده از سیستم تماس صوتی درون خودرو با افراد تماس بگیرید.

به گفته‌ی کارشناسان در این نمایشگاه این ویژگی باعث کاهش میزان حواس‌پرتی و کارهای دستی در زمان در زمان رانندگی می‌شود. و یکی از بهترین گزینه‌ها برای مدیران در داخل خودرو خواهد بود.

همچنین ببینید

گاز تمامی مدارس در اسرع وقت وصل می شود/ اخبار منتشره در فضاهای مجازی شیطنت های ژورنالیستی است

فرماندار شهرستان سراب با اشاره به اظهارات مهندس خوشفکر، رئیس اداره گاز شهرستان سراب گفت: تمامی گاز مدارس تا این لحظه وصل بوده و قطعی ها به علت معوقات بدهی از تابستان بوده که بنا به تصمیم گرفته شده در جلسه فوری امروز در اسرع وقت و تا پایان امروز نسبت به اتصال گاز مدارس اقدام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.