به گزارش صدای سراب به نقل از افکارنیوز، قرارداد ساسان انصاری و پرسپولیس، یکی از سورپرایزهای بزرگ نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر بود. در روزهایی که هواداران پرسپولیس خودشان را برای استقبال از وحید امیری یا کاوه رضایی آماده می‌کردند، عکس‌های ساسان انصاری در حال امضای قرارداد با این باشگاه منتشر شد.

 

پرسپولیسی‌ها در روزهای آینده، با امیری قرارداد بستند و مهدی طارمی را هم نگه داشتند تا خرید انصاری، بیش از قبل عجیب به نظر برسد. در حال حاضر طارمی و امیری، زوج مورد علاقه برانکو ایوانکوویچ در خط حمله هستند و پشت سر آن‌ها علی علیپور برای بازگشت به ترکیب اصلی تلاش می‌کند.

 

انصاری به هوای فیکس بازی کردن به پرسپولیس آمد اما همه چیز برای او کاملا برعکس از آب در آمد. وی شانس زیادی برای رقابت با این سه نفر نداشت و حالا دیگر مهاجم پرسپولیس یعنی پریموف اوکراینی هم توانسته به اولویتی بالاتر از او برسد.

 

پریموف در دو بازی دوستانه اخیر پرسپولیس، دو گل زده و نظر برانکو را جلب کرده است. با درخشش پریموف، انصاری به پنجمین و آخرین گزینه پرسپولیس در خط حمله تبدیل شده و به همین دلیل، دوباره قصد دارد پروژه بازگشت به فولاد را به جریان بیندازد.

 

پرسپولیسی‌ها هم که مشکل جای خالی بزرگسال برای بازگرداندن رامین رضاییان را دارند، شاید این بار راحت‌تر از قبل با درخواست انصاری کنار بیایند.

 

البته همچنان گزینه نخست باشگاه بیرون کردن آنتونی گولچ است اما اگر فولاد پیشنهاد خوبی بدهد شاید با توجه به ترافیک بالای خط حمله، دست آخر برانکو رای به جدایی انصاری دهد.

 

برانکو از نوع بازی انصاری رضایت دارد اما از شانس بد این بازیکن، پرسپولیس بهترین بازیکنان ایران را در خط حمله دارد و با توجه به این ترافیک سنگین، بعید است به ساسان میدان زیادی برسد.

 

او به تصور رسیدن به تیم ملی، قرمز پوش شد اما بازگشت طارمی و درخشش پریموف اوکراینی مانع بزرگی برای انصاری شد. حالا باید منتظر ماند و دید برانکو و طاهری روی کدام گزینه برای جدا شدن به جمع بندی می رسند. گولچ می خواهد بماند اما ساسان حاضر است با بخشیدن طلبش به فولاد بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.