قبل از خواندن مطلب برای حمایت از ما روی بنرهای زیر کلیک کنید. در امد حاصل از کلیک شما در امور خیریه هزینه خواهد شد.

پس با نیت خیر کلیک کنید.


 

شاید بسیاری از اهالی تهران، اسم “حاج آقا نباتی” را شنیده باشند. پیر مهری که با دادن نبات متبرک و خواندن دعا بیماران لاعلاج را شفا میدهد. حاج حسین قنبری قائم معروف به حاج آقا نباتی از شاگردان عارف بزرگوار مرحوم استاد «سید ابوالحسن حافظیان» (از شاگردان شیخ حسنعلی اصفهانی(نخودکی)) است که در جوانی با رعایت ارشادات ایشان به مقاماتی دست میابد تا جایی که استاد ایشان بشارت میدهند: الحمدلله که اشتباه نکردم و بعد از ۲۶ سال آن کسی را که میخواستم پیدا کردم … از امروز شما میتوانید برای امراض اشخاص طلب شفا کنید… و سال هاست که منزل ایشان،محل رجوع مومنین است تا به واسطه ایشان به منبع بی پایان لطف الهی متصل شوند و با شستشوی خویش در دریای بی کران رحمت الهی از بیماری های روحی و جسمی رهایی یابند. این مستند، به معرفی حاج حسین قنبری و موارد متعدد از افرادی میپردازد که به دست ایشان شفا یافته اند.

 

کراماتی از پیرمهر

پیر مهر

نشانی منزلش میان اهالی منطقه یک، شهره است. دو کلمه «دکتر» و «نباتی» به هر منظور و از دهان هر کس بیرون بیاید و هر چند پیش درآمد جمله ای طولانی باشد، برای ساکنان خیابان جنب ایستگاه آتش نشانی دزاشیب کفایت می کند تا انگشتشان را به سمت کوچه ای نشانه روند و خانه ای قدیمی را نشان دهند که تمام ایام سال کانون توجه خانواده های بیماران لاعلاج و بدحال است. «دکترنباتی» در این خانه «امید به زندگی» با کمک «شفابخش مطلق» هدیه می دهد.
پرده ای روی اسم واقعی
اینکه باور قلبی و نقطه اتصال روحی عده ای با خداوند به حدی است که اثرش، شعاعی به اندازه بیدار کردن امید زندگی و شفا یافتن هزاران نفر دارد، حقیقت محض است. «دکترنباتی» هم جزو همین دسته محسوب می شود. وی از سال ها پیش به چهره ای مشهور برای درمان بیماری های لاعلاج تبدیل شده و آوازه اش در جای جای نقاطی که بیماری با ناخوشی مزمن دست و پنجه نرم می کند، رفته است. البته به حق می توان این پیرمرد خوش برخورد را از نوادر روزگار و شاید از آنهایی دانست که فقط یک بار متولد می شوند، چرا که او بدون استفاده از دارو تنها با تکه ای نبات که دعای خاصی روی آن می خواند و صدالبته امید به خداوند، تاکنون هزاران نفر را از انتهای راه زندگی به آغوش گرم و مشتاق خانواده هایشان باز گردانده است. شهرت او به «نباتی» از همین جا سرچشمه می گیرد. هر چند عده ای با اشاره به تابلویی که در سر در خانه اش جا خوش کرده و ساعت ملاقات بیماران را در خود جای داده است، نام واقعی اش را «قائم قنبری» می دانند، اما همه او را با عنوان «حاجی نباتی» می شناسند.
میان همسایه ها
اهالی خیابان شهیدرمضانی در تعداد سال هایی که دکتر نباتی میان همسایه هایشان سکنی گزیده به عدد واحدی نمی رسند. «سیدیحیی دشتکی» از ۴۰ سال پیش تاکنون در این خیابان خواروبار فروشی نسبتاً بزرگی را اداره می کند و همسایگی با دکتر نباتی را حدود ۲۵ سال می داند. اما «نبی الله غفاری» آهنگری که از ۲۷ سال قبل در این خیابان به کسب و کار مشغول است و زندگی می گذراند، قاطعانه اعلام می کند: «حدود دوازده سال است دکتر نباتی اینجا آمده.» اما همه اهل محل می دانند پیرمردی که از پزشکی فقط شفا دادنش را به خوبی می شناسد، پیشتر منزلی در خیابان گرگان داشته که به واسطه آلودگی هوا و شلوغی محیط، زندگی در منطقه ۱ را به آن ترجیح داده است. آماری که همسایه ها راجع به تعداد مراجعان اعلام می کنند حدود ۶۰۰ نفر را نشان می دهد. خانه قدیمی دکتر نباتی، روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته که به روز ملاقات موسوم است، پذیرای این عده می شود. اما تقسیم بندی مراجعه کننده ها به این صورت است که صبح ها برای شفا گرفتن تعیین شده است؛ یعنی هر کس از بیماری خاصی رنج می برد باید پس از تعیین وقت قبلی که با تلفن و در روزهای دوشنبه و پنجشنبه انجام می شود، صبح روز یکشنبه یا چهارشنبه جلو در منزل دکتر نباتی حاضر باشد. کسانی هم که با مشکل کاری دست به گریبانند بعدازظهر همان روزهای تعیین شده به ملاقات دکتر نباتی می آیند هر چند شاید در مورد اخیر، اطلاق لفظ «دکتر» چندان صحیح نباشد.
این تعداد مراجعه کننده حتی دو روز در هفته با ظرفیت خیابان رمضانی پور همخوانی ندارد. خانمی که مشغول جابه جایی سینی های حلوا و خرما در صندوق عقب اتومبیل است تا برای شرکت در مراسم سالگرد مادرش راهی بهشت زهرا شود، در این باره توضیح می دهد: «خوب چون می دانیم مردم گرفتارند و به امید بهبودی و گشایش کار اینجا می آیند، از ترافیک و سر و صدایی که ایجاد می شود، زیاد دلخور نیستم البته قبلاً اوضاع حسابی وخیم بود.» دخترش صحبت او را ادامه می دهد: «تا دو، سه سال پیش، ملاقات با دکتر نباتی به تعیین وقت قبلی نیاز نداشت و مردم از شهرستان می آمدند و چند روز چند در صف می نشستند و همانجا می خوابیدند و می خوردند تا نوبتشان بشود. اما از چندسال پیش، خدا خیرش بدهد به فکر همسایه ها هم افتاد و ملاقات را به اخذ وقت قبلی موکول کرد که این کار خود به کاسته شدن از ازدحام و ترافیک خیابان و نیز رعایت بهداشت محیط عمومی انجامید.»

به چشم دیده ایم، شفا گرفته اند…
همسایه ها هم از امتیازات همجواری با دکتری که آوازه اش در کل ایران پیچیده و از ملزومات پزشکی هیچ ندارد، بهره می برند. «سیدیحیی» همان مغازه دار قدیمی از عمویش می گوید که هر چند اکنون میان ما نیست، اما درد زانو امانش را بریده بود:« به پزشکان زیادی مراجعه کردیم اما گفتند بیماری اش به خاطر کهولت سن است و علاج ندارد. در نهایت، از دکتر نباتی برایش نبات گرفتیم و درد پایش از بین رفت.» آهنگر محله دکتر نباتی هم درباره یکی از دوستانش که زمان جنگ ترکشی را به یادگار در بدنش گذاشت نقل کرد: «شب ها از درد نمی خوابید اما پس از ملاقات با حاج آقا نباتی، می گفت ۷۰ درصد دردم کم شده و شب ها راحت می خوابم.»
شفایافتن بیمارانی که ما حتی از بردن نام مرضشان وحشت داریم، دیگر پیش همسایه ها عادی شده است. «مریم هاشمی» که به توانایی خدادادی دکتر نباتی یقین کامل دارد می گوید: «مریض های سرطانی بعد از خدا به دکتر نباتی روی می آورند و ما بارها دیده ایم که بیماران سرطانی با متبرک شدن توسط دکتر و خوردن نبات از دست وی بهبودی کامل یافته اند.»

یک معامله نابرابر: زندگی در مقابل هیچ …
اما اینکه همجواران دکتر نباتی چطور از شفایافتن بیماران آگاه می شوند بجز نزدیکی و حسن مجاورت که باخبری از حال همسایه را نتیجه می دهد به هدایای رنگارنگی که گاهی ارزش مادی بسیار زیادی دارند، برمی گردد. هر از گاهی شفایافتگان فعلی با خانواده هایشان برای قدردانی از دکتر نباتی دوباره راهی منطقه یک و خیابان شهید رمضانی می شوند و بسته به توانایی مالی شان، هدیه ای برای وی همراه می آورند اما همسایه ها و کسانی که از مرام و سیاق دکتر نباتی باخبرند، می دانند دکتر هیچ گاه هدیه ای را نپذیرفته و نمی پذیرد. حتی گاهی دیده اند که برخی از صبح تا عصرشان را با پیشکشی گرانقیمت کنار ورودی خانه این پیرمرد سیر چشم سر کرده اند تا شاید در مقابل کمکی که دکتر با لطف خدا به خود یا یکی از اعضای خانواده شان کرده است، هدیه ای دنیایی تقدیمش کنند، اما این یک معامله معمولی نیست. دکتر از هیچ کس یک هل پوک هم نمی پذیرد والسلام. شاید او خود را وسیله ای از جانب خداوند می داند که وظیفه ای جز شفابخشی و امید زندگی دادن به دیگران پیش رو ندارد.
معجزه پیش از عمل جراحی اتفاق می افتد
با آن که دکتر نباتی پذیرای بیماران است، ولی از پذیرفتن دو گروه بیمار جداً سرباز می زند و در خانه امید را به رویشان نمی گشاید. همسایه ها حالا بعد از گذشت سال ها به چم و خم رفتار وی آگاهند و می دانند که دکتر مریض زن بدون همراه مرد که محرمش باشد نمی پذیرد. سیدیحیی دشتکی به نیابت از طرف بقیه تکلیف کسانی که بدنشان را به تیغ جراحی سپرده اند معلوم می کند: «اگر بیماری قبل از مراجعه به دکتر نباتی به بیمارستانی رفته و عمل کرده باشد، دکتر اصلاً او را نمی پذیرد.» برای دانستن پاسخ خود دکتر هم همسایه ها مأیوس به من می نگرند که قصد دارم زنگ خانه اش را به صدا درآورم. مریم هاشمی با لحنی دوستانه تذکر می دهد: «حاج آقا نباتی هیچ خبرنگاری را به خانه اش راه نمی دهد.» و دستم شل می شود و از روی زنگ می افتد.
حالا که ساعتی از روز گذشته و هر لحظه به تعداد جمعیتی که چشم امید به دری که چند دقیقه یک بار باز و بسته می شود و ده نفر با هم داخل و به فاصله چند لحظه یک یک خارج می شوند و برق شادی در چشمانشان می درخشد، افزوده می شود. چند نفر از کارگران ساختمانی که نزدیک کوچه محل زندگی دکتر نباتی به احداث بنا مشغولند، از جمع جدا شده و برای خرید چند تخم مرغ راهی مغازه سیدیحیی می شوند. آنجاست که از موضوع بحث ما آگاهی می یابند.
یکی از آنها با تعجب با صدایی که به زحمت از گلویش خارج می شود، همانطور که خاک روی لباسش را می تکاند، می گوید: «مگر این بنده خدا خودش آسایش نمی خواهد که بیست و چهار ساعت مریض بدحال و اقوام گریانش در خانه او می آیند و تقاضای کمک دارند؟ ما که چند وقت است اینجا مشغول کاریم به جای حاج آقا نباتی کلافه شده ایم. از بس وقت و بی وقت مریض آمد زنگ خانه اش را زد روز تعطیل و غیرتعطیل هم ندارد، انصاف هم خوب چیزی است…» «اکبر.ع» با نگاهی عاقل اندرسفیه به کارگر معترض و دلسوز یادآور می شود: «خداوند که به چنین شخصی چنین موهبتی عطا فرموده تا مردم به وسیله او شفا بیابند، مطمئن باشید صبر و حوصله و ظرفیتش را پیشتر به او بخشیده است، پس زیاد نگران نباشید.»

التماس دعا
صف طویل پر است از انسان های دردمندی که به انتظار نوبت ایستاده اند. «مهران اسماعیل پور» سرآسیمه از راه می رسد و شرایط را می پرسد. کسانی که داخل صف از درد به خود می پیچند یا گریه می کنند به او می گویند باید از قبل وقت بگیرد. او که مادرش را در بیمارستان شهدای تجریش به علت تومور مغزی بستری کرده است، سراسیمه شماره تلفن را می نویسند و هنوز اندکی فاصله نگرفته که با صدای زاری مردی دیگر می ایستد. ضجه های مرد که روی صندوق عقب اتومبیل به نوشتن نامه ای برای دکتر نباتی مشغول است، همه را متأثر کرده است. آقا مهران علت این همه شیون را می پرسد. مرد سرش را از روی کاغذ بلند می کند. اشک پهنای صورتش را خیس خیس کرده و هق هق امانش را بریده است: «آقا فقط دعا کنید… بچه ام…» و دوباره با صدای بلند می گرید. از میان ضجه هایش به گوش می رسد: «پسرم فقط دوسالش است از سه روز پیش که به دلیل بی حالی به دکتر مراجعه کردیم متوجه شدیم تومور مغزی دارد. مادرش فکر می کند خوب می شود.» و در ادامه از خداوند می پرسد: «خدایا اگر امتحان است که این سه روز کل زندگی مان سیاه و زیر و رو شد بس است، اگر تقاص است چرا بچه که مثل فرشته هاست باید آزار ببیند؟» حاج آقا نباتی انگار کسی به او گفته باشد پدری بیرون ضجه می زند، از داخل دارالشفایی که قائم نامیده اش، بیرون می آید. با لحنی آرام و امیدبخش به پدر کودک دوساله دلداری می دهد: «نگران نباشید، بیشتر کسانی که اینجا ایستاده اند از همین مشکلات دارند اول به خدا توکل کنید بعد بچه را بیاورید پیش من …» اینجاست که بیماران دیگر نور امیدی را که تابیده است به خوبی در می یابند و به مرد دلداری می دهند: «انگار حکمتی در کار بود که حاج آقا بیاید و تو را ببیند. حتماً خداوند خواسته کودکت سلامتی اش را باز بیابد وگرنه چه لزومی داشت دکتر نباتی بیرون بیاید و به تو این حرف ها را بزند؟ برو وقت بگیر و تا دیر نشده طفل معصوم را بیاور پیش حاج آقا. ان شاءالله خداوند خودش شفا بدهد…» مرد با زانوانی لرزان بلند می شود و «التماس دعا» بر زبان می راند، همه با صدای بلند جوابش می گویند و متقابلاً التماس دعا دارند. داخل صف هر کس برای شفای بیماری لاعلاج یا صعب العلاجش از دیگری می خواهد برایش دعا کند. اینجا بازار دعا حسابی گرم است. پدر می گوید: «نیت کردم اگر پسرم خوب شود تا عمر دارد غلام حلقه به گوش اهل بیت بماند.»
این در چه درد دل ها روی خود دارد
خدا نکند روزی گرهی در کارتان بیفتد اما اگر گذرتان به خیابان شهید رمضانی و دارالشفای قائم افتاد، نگاهی به در ورودی آن بیندازید. اگر جای خالی دیدید جایزه دارید. هر کس حرف دلش را با خودکار یا ماژیک روی در نوشته است: «حاج آقا! آمدیم از راه دور مریض سرطانی داریم، التماس دعا ….»، «دکترنباتی؛ خانوادگی ناراحتی اعصاب داریم، التماس دعا …» و بعضی مشکلات دنیایی شان را با دکتر نباتی در میان گذاشته اند: «حاج آقا مستأجریم التماس دعا…» البته برخی از این خطوط با سماجت خودشان را در تیررس نگاهتان جای می دهند و بعضی با بی حالی و بی رمقی آخرین تلاش خود را برای ماندن روی در ورودی به کار بسته اند.
خواندن این همه درد دل که حتی روی زنگی که دکمه اش از جا درآمده مهارت خاصی می طلبد. با این همه اگر خدای ناکرده خواستید برای مریضی که از او قطع امید کرده اند کاری انجام دهید، به این خانه بیایید، خرجی ندارد دکتر نباتی حتی نبات را هم مجانی به شما می دهد. فقط کافی است چاقوی جراحی بدن بیمار را لمس نکرده باشد. اگر نشانی را پیدا نکردید، نگران نباشید. مغازه دارها عادت کرده اند روزی هزاربار پس از شنیدن نام «دکترنباتی» از پشت پیشخوان بیرون بیایند و خانه این پزشک بی دارو اما شفابخش را نشانتان بدهد.
فقط می ماند یک نکته و آن اینکه چهره پرصلابت دکتر نباتی اجازه نداد از او بپرسیم: «چطور شد توانایی خود را کشف کرد؟ آسایشش چقدر به هم خورده است؟ چند سال است به واسطه ای برای شفابخشی بیماران تبدیل شده است؟ نام واقعی اش چیست؟ از پزشکی چقدر سر رشته دارد؟» و … انگار دیواری نامرئی اجازه نداد آن فضای دلنشین با پرسش هایی که رنگ و بوی دنیایی دارند شکسته شود.

 

جهت ثبت نام بیماران، برای ملاقات روزهای دوشنبه و پنجشنبه ،

از ساعت ۷ صبح تا ظهر

 

با تلفن ۰۲۱۲۲۵۱۶۲۴۰

پاسخ گوی آقایان می باشد

روزهای ملاقات فقط یکشنبه و چهارشنبه

صبح می باشد برای امراض

برای ملاقات در جهت رفع مشکلات کاری،مالی،خانوادگی، استخاره

و مشکل نازائی فقط آقایان می توانند بعد از نمازظهر

روزهای یکشنبه و چهارشنبه حضوری مراجعه نمایند

فقط برای مشکلات کاری ، شرطش اینکه یک هفته قبلش

نباید نماز قضا داشته باشند( و با آستین کوتاه نباشید )

برای دعای اولاد :آقایان تا چهل روز نمازهای واجب را قضا نکنند.

و خانم ها علاوه بر پوشش چادر ( حجاب کامل )

واجبات شرعی را انجام دهند

آدرس : تجریش- سه راه نیاوران- جنب آتش نشانی

خیابان شهید رمضانی- بن بست درالشفاء قائم

 

بازهم تاکید میکنم:  عارف والا مقام دکتر حسین قنبری تا به حال ریالی از کسی دریافت نکرده و نمیکند.

۵۶۸ thoughts on “شماره تلفن دکتر نباتی”
   1. سلام خسته نباشید من یک خانم ۳۹ ساله هستم دچار بیماری خونی شدم که هیچ پزشکی با هیچ آزمایشی متوجه بیماری خونی من نمیشن ،حقیقتا من دعای ازدواج گرفتم و فکر می‌کنم بعد از باطل شدن اون دعا این بیماری خونی رو گرفتم که الان در هیچ آزمایشی نشون داده نمیشه مشکل خونی من،ترخدا کمکم کنید من از بیماری رنج میبرم به چه صورت میتونم ازتون راهنمایی و کمک بگیرم حتی همسرم دیگه دوستم نداره و از چشمش افتادم میتونم خواهش کنم شماره تلفن های تماس رو لطفا به من بدید و آیا مادرم میتونن تماس بگیرن ،چون کسی جز مادرم رو ندارم

    1. سلام شماره همونی است که درج شده, نزد یک دعانویس مومن برین خوب اگر فکر می کنید از دعاست

   2. سلام جناب حتما باید وقت بگیریم یا بدون وقت هم میشه رفت پیشش
    بعد اینکه آیا برای مشکل غیر از کاری باید ۱هفته نماز سر وقت بخونیم

 1. سلام وقت بخیر.در شرایط فعلی کرونا ایا میشود برای مشکلات به منزل ایشان‌نامه دادو از ایشان دستورات دریافت کرد؟ ؟؟؟

 2. سلام و درود
  رسول هستم از اصفهان
  چند سال پیش خدمت حاج آقا رسیدم و نتیجه گرفتم.
  میخواستم ببینم الان که بحث کرونا هست پذیرش مثل قبل انجام میشه؟
  با تشکر

 3. سلام حاج آقا ایا شما اینستاگرام دارید؟ چون یکی هست می خوام ببینم اگه خودتونید بیام تو پیجتون

 4. سلام حاج آقا ایا شما اینستاگرام دارید؟ چون یکی هست می خوام ببینم اگه خودتونید بیام تو پیجتون

 5. ببخشید الان به خاطر کرونا ملاقات ممنوعه؟اخه تماس گرفتم اینو گفتن واین وضعیت تا کی ادامه داره بیمار بد حال داریم خواهش میکنم جواب بدید

 6. تورو خدا به هرکسی که میپرستین، ایشون مثل اینکه دیگه تشریف ندارن بخاطر ویروس کرونا، اگر شخص دیگه‌ای رو میشناسین که بتونه کمک کنه معرفی بفرمایید ممنون میشم

  1. سلام ببخشید من پدرم تومور مغزی بزرگ که خونریزی کرده در سر داره ازتون کمک میخوام تو رو جان حسین ع به دادم برسید بهم نوبت بدید یا که به حاج آقا بگید اسم پدرم علی اصغر چابک هست براش دعا کنه شفا بگیره‌ ممنون میشم خدا خیرتون بده

 7. سلام بیماری پیسی دارم وبیماری من خیلی سریع درحال بیشتر شدن هست موفق به گرفتن نوبت تلفنی نشدم،میترسم تا نوبتگرفتن این بیماری تمام بدنم را در گیر کنه،همسرم چندین بار تماس گرفته ولی موفق نشده چکارکنم؟؟؟

   1. سلام ببخشید دختری هستم و گشایش بخت میخواهم.عصرها قبلا تماس میگرفتیم با اقای رحمانی‌اما دیگر تلفن را پاسخگو نیستند.

 8. من‌گرفتارم‌یکهمسرموجی‌دارم‌که‌تموم‌مدارکش‌ازبین‌رفته‌من‌راننده‌تاکسی‌هستم‌ازاین‌طرف‌خودم‌مریض‌بازانودردوزن‌بالادخترم‌هرچی‌خواستگارمیادبه‌نامزدی‌میرسه‌بهم‌میخوره‌گرفتارم‌گرفتارگرفتارتوخداحاج‌توروبه‌حرمت‌فاطمه‌زهراعلیه‌السلان‌به‌دادم‌برسید

 9. جناب شما اگه راست میگید من ۶ ماهه یک بند دارم ۲شنبه و ۵ شنبه از ۷ صبح پشت سر هم بدون وقفه زنگ میزنم اصلا یک بار هم نشده که اشغال نباشه مگه میشه یک لحظه هم خط آزاد نباشه به خدا مریضه ما حالش خیلی بده مادرمه سرطان معده داره ۲ ساله خفیف هست به خدا داره نفسای آخرشب میشکه اگه این آقای دکتر کارش حقیقت داره یک راه نشانم بدین به خدا درمانده. …

  1. سلام متاسفانه بنده با دفتر ایشون ارتباطی ندارم. سعی کنید با چند خط همزمان تماس بگیرید

  2. سلام دوستان عزیز
   شماره ی رایتل که خدمتتان اعلام می‌کنم متعلق به حاج آقا رحمانی میباشد که در دوران ملاقات شماره تلفن تابت را پاسخگو بودند، در حال حاضر به علت تعطیلی دارالشفا و نبودن ملاقات ایشان با این شماره فقط از طریق واتساپ و. تلگرام پاسخگو هستند
   تاکید می‌شود فقط از طریق چت پاسخگو هستند
   ۰۹۲۱۹۶۹۱۹۶۳
   به امید شفای تمام بیماران
   الهی آمین یا رب العالمین

 10. من امکان امدن ندارم از حاج اقا خواهش می کنم منو دعا کنن مشکل مسکن دارمو ده ساله کارم گریس محتاج دعا هستم تا بلکه خدا بهم کمک کنه سقف بالاسر بچه ها داشته باشم

  1. سلام دوستان عزیز
   شماره ی رایتل که خدمتتان اعلام می‌کنم متعلق به حاج آقا رحمانی میباشد که در دوران ملاقات شماره تلفن تابت را پاسخگو بودند، در حال حاضر به علت تعطیلی دارالشفا و نبودن ملاقات ایشان با این شماره فقط از طریق واتساپ و. تلگرام پاسخگو هستند
   تاکید می‌شود فقط از طریق چت پاسخگو هستند
   ۰۹۲۱۹۶۹۱۹۶۳
   به امید شفای تمام بیماران
   الهی آمین یا رب العالمین

 11. یعنی ماباتوسل نمتونیم کارمن پیش ببریم که اینقد دم در یه بنده که خالقش خداس التماس کنیم که نبات بده کار راه بنداز اینقد پیش خدا امام زمان التماس میکردیم کل مشکلات حل شده بود خوب بودش اقای قنبری مردم رو به توسل دعوت میکرون

 12. سلام حاج اقا خسته نباشید من خیییلی خیییلی مشکل دارم کل خانواده ام مشکل دارند از همه لحاظ ازدواج بیکاری اعتیاد خیلی مهم من خودم ۵۰ سالم ولی هنوز ازدواج نکردم من خیلی زنگ میزنم ولی هرکاری میکنم همش اشغاله برای هر کدام مثلا ازدواج و اعتیاد دعا و آیه مختلف گفتند یا نماز گفتند خوندم ولی چرا هیچ کدام تاثیر نمیگذاره تورا به خدا کمکم کنید چیکار کنم میترسم دین و ایمانم را از دست بدهم در این آخر عمری جهنمی بشم این حاج آقا باید به ما کمک کند چون خدا به اون قدرت خاصی داده مگر اماما و پیامبر (ص) به همه کمک میکرد چی با ایمان چی بی ایمان تورا خدا جواب بدهید من چکار کنم خدا پشت وپناهتان علی یارتان کمک کنید

 13. سلام
  من یه دختر ۲۲ ساله هستم که خارج از ایران زندگی می کنم. یه مریضی ای دارم که حدودا ۹ ساله اذیتم می کنه سرتونو درد نیارم حتی افسردگی هم گرفتم و الان کاملا خونه نشینم. نمی خوام اینجا بیماریمو بازش کنم اما خیلی سختی کشیدم نو این سالها. الانم هرچی زنگ میزنم کسی جواب نمیده. من و مادرم با بک برادر کوچیکم تنها زندگی می کنیم و محرم هام نمی تونن زنگ بزنن. حتی اگه بخوام بیام ایران با وجود تمام مشکلات مالیم و غیره فکر نمی کنم بتونم اونارو با خودم بیارم. با این حال اگه از این سر دنیا هم بیام حاج آقا نمی خوان منو ببینن چون نه می تونم تلفنی وقت بگیرم و نه محرم دارم. تو این چند ساله همه ی درا به روم بسته شده پس از اینم تعجب نمی کنم. فط اگه حاج آقا مشکل منو می شنیدن محال بود ردم کنن خدا میدونه

  1. سلام سارا خانم
   از شنیدن داستان تلخ بیماری‌تون متأثر شدم. حالا که دسترسی به دکتر نباتی ندارین، یه شیخی هست به اسم حاج فردوسی، ایشون هم مستجاب الدعوه است. ایشونو اگه بتونید پیدا کنید، امید است خدا با دعای ایشون بیماری تون رو شفا بده. ایشون مشهد زندگی میکنه.

 14. باسلام وخسته نباشید من پسری ۲۴ ساله دارم که معتاد هس من خودم میتونم از اقای دکتر نیاتی دعا بگیرم پسرم حاضر نمیشه بیاد چیکار باید بکنم به من اقای دکتر دعا میده

 15. با سلام و احترام فراوان
  از خداوند برای حاج آقا و شما آرزوی سلامتی دارم.
  خواهر من دچار بیماری سرطان هستند و متاسفانه به چندین جای بدنشون متاستاز کرده و حالشون اصلا خوب نیست. چندین هفته است که روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ساعت ۷ تا ۹ همه اعضای خانواده تماس میگیریم ولی تا الان موفق به برقراری ارتباط نشدیم. از شما خواهش میکنم برای رضای خدا اگر امکانش هست یه راهی برای نوبت گرفتن به ما بدید که خواهرم به همراه پدرم خدمت حاج آقا برسند. خواهرم واقعا حالشون خوب نیست. متشکرم

 16. این شماره ای که گذاشتید همش اشغاله چند هفته هست زنگ میزنم اشغاله خودم رو از کار و زندگی گذاشتم هفت صبح تا بعدازظهر روزی هزار بار زنگ میزنم اشغاله که

 17. من فقط یک پسر دارم که مبتلا به بیماری ار-پی که نوعی بیماری شبکیه است می باشد که درمان قطعی در حال حاضر برای ان نیست ایا حاج اقا از برکت نفس مبارکشان می توانند کاری کنند با تلفن سعی بسیار در گرفتن نوبت داشتم ولی اصلا امکان ندارد لطفا مرا راهنمایی کنید

 18. با سلام. من چند سالیه که حافظه ام ضعیف شده و بیشتر چیزها رو فراموش میکنم و هم اینکه از ناحیه کمر و پاها درد شدیدی دارم.
  مادر شوهرم هم زانوهاش اب آورده و میگن باید عمل بشه.
  مادر خودمم چندین ساله که از کمر تا زیر شکم و پاهاش درد میکنه و هر چی دکتر رفتیم هیچکدوم خوب نشدیم.
  میشه لطف کنید و بگیده چجورب خدمت ایشون برسیم

 19. اگر واقعا ایشان می خواهند کار خیر و انسان دوستانه انجام دهند چرا به این شکل مشکل و نشدنی، شاید کسی محرمی یا مردی نداشت، با این مشکلات زندگی دسترسی به این آقا غیر ممکن است. واقعا جای تعجب است یکی نیست به این آقا بگه شما میخواهید مردم را از گرفتاری نجات دهید یا مشکلاتشان را اضافه کنید. خوب چه می شود این آقا همه را بپذیرند. چه بی خدا چه با خدا. خداوند قدرتی در این آقا نهاده که به مردم خدمت نماید نه اینکه اذیت کند. جای تعجب است؟!!!!

 20. ‍ معرفی جلسه ختم صلوات ایت الله شاه ابادی ، در شهر #تهران :

  ?این جلسات ختم صلوات ایت الله شاه ابادی ، توسط یکی از اساتید عرفان ، برگزار میگردد و کیفیت بسیار بالایی دارد و قابل استفاده برای حاجتمندان ، بیماران و برای شاگردان اهل سلوک می باشد.

  ?به همه ی عزیزان استفاده از این جلسه توصیه میگردد.

  ?آدرس و زمان جلسات :

  تهران خ نواب نرسیده به میدان توحید خ پرچم کانون توحید مسجد توحید

  این جلسان ، دوشنبه ها ، قبل از نماز مغرب برگزار میگردد.

  @salavat59

  1. واقعا این حاجت میده فقط صلوات بفرستم دعا کنید مادر بشم و گره های زندگیم باز بشه 😭😭😭🤲🏻🤲🏻

 21. سلام عرض ادب خدمت دوستان یک نفر دیگه از اولیای خداوند هم در تهران هستند با قدرتی بی نظیر و اعجاب انگیز در شهر تهران که در یکی از مساجد تهران با گرفتن ختم صلوات به اذن خداوند بیماری ها و مشکلات مردم رو رفع میکنند اعجاب انگیز قدرت ایشان بعضی از اطرافیان ایشان را بالاتر از خیلی از عرفای بنام میدانند چه در سلوک و ه در داشتن کرامات و علوم الهی هر کس خواست میتونه از طریق مسجد توحید و ایت الله شاه ابادی سراغ ایشان رو بگیرد

 22. اگه حاج آقا نباتی هیچ هدیه ای قبول نمی کنه
  چطور از میدان گرگان یهوی ت خ دزاشیب رفته؟ خرج خونش چطوره؟

 23. اگر کسی موفق نمیشه نوبت بگیره؛ به این آیدی تلگرام پیام بده راهنماییش کنم
  news_sarab@

 24. سلام. من هیچ محرمی ندارم. چیکار کنم ؟ از شهرستان بلیط گرفتم برای تهران. مشکلم حاده. واقعا نمیشه بدون محرم مرد رفت؟

 25. (بسمی تعالی)
  خدایافرج اقا امام زمان را برسان آمین
  خدایا همه مریضهارو شفا بده آمین
  خدا حاجاقا نباتی رو همیشه سالم نیگهدار آمین یارب العالمین
  التماس دعا یاحق

 26. باسلام
  ایاممکنه نبات رابه ادرس شخص فرستادونزدحاج اقاسفارش کنن خادمین برای علاج؟

 27. سلام برای وقت گرفتن هم مهه که آقا تماس بگیرن؟پدرو برادرام اونموقع نمیتونن تماس بگیرن.خودم میخوام زنگ بزنم

 28. سلام
  در متن واضح ذکر نشده
  برای بخت گشایی هم روزهای ۱شنبه و شنبه حضوری به همراه محرم مراجعه شود؟یا تماس تلفنی؟

 29. باسلام واحترام ابتدابرای فرج آقا دعاکنید چندماه است که ازناحیه گردن ودست راست درمندم لطفا راهنمایی فرمایید

 30. من می تونم ایمیل خانم سایه رو داشته باشم
  یه مشکلی دارم که فقط میخوام با ایشون درمیون بذارم چون دیدم توی پیامها از مدیر سایت خواسته بودن ایمیلشون رو به بعضی ها بدن
  اگر اجازه دادن ممنون میشم برام بفرستید

 31. با عرض سلام من از خوزستان مزاحم شده ام الان چند هفته است که با این شماره ها نمیتونم وقت بگیرم یا مشغول هستن ویا جواب نمیدهند باید چیکار کنم

 32. من خیلی وقت نتونستم تماس گرفتم اما داءما مشغول امکان نداشت وصل بشه وصلم میشد روی پیغام گیر رفتم حضوری برای بیمار خودم و یک طفل معصوم نوراد که راه نمیدادن فقط تونستم نبات بگیرم از ساعت ۷ تا ۹ الی ۱۰ صبح چهارشنبه ویک شنبه

 33. سلام. ادمین من قبلا دوبار خدمت ایشان رسیدم. یه مدت هستش هرچی تماس میگیرم موفق نمیشم نوبت بگیرم…خلاصه اینکه یه سوال دارم ایا میشه تو جلسه ی دعای ندبه ایشان شرکت کرد…الان گویا در محل سابق برگزار نمیشه….و اینکه در جواب کسانی که حرفای بی ربط زده بودن بگم ایشان شاگرد استاد حافظیان و استاد حافظیان هم شاگرد شیخ نخودکی ره هستن در کتاب پیر مهر هم گفته شده که ایت الله بهجت از ایشان تعریف میکنن و در مورد ایشلن میگویند به جایی رسیده که استادشان نرسیده…ادمین لطفا جواب سوال بنده رو بدید با تشکر

  1. سلام بزرگوار. ایا حاج اقا نباتی هنوزم جلسات دعای ندبه رو برگزار میکنن؟؟؟

 34. سلام من روز چهارشنبه بدون نوبت رفتم فقط یک چیز رو حس کردم که قسم به آقا امام حسین داد مادر نوزاد اون خادم دم در که خیلی بداخلاقی میکرد به روی بیمار کمی شل شد منم تا متوجه این واکنش شدم دوره کردیم کلی قسم جان جدم به دلیل اینکه سیدم دادم البته به یک خادم خوش برخورد دیگه راه نداد ولی تونستم هم برای مادرم وهم برای طفل معصوم ۶ماهه نوزاد که التماس میکرد راه نداد تونستیم با قسم وآیت به نیت علی اصغر امام حسین نبات بگیریم ولی خدا وکیلی دلم شکست با اینکه نبات گرفتم به درگاه خدا شکایت کردم گریه کردم که خالق تویی شفا دهنده تویی تو همه کاره درمان مخلوقاتت هستی چرا ما رو به در خانه بندگانت محتاج میکنی که حتی به طفل شیرخواره دم درب در سوز وسرما نشسته ناامید پدر مادرش وامیدش به این در باز بشه به روش حتی به طفل شیرخواره یکی از خادم دم در رحم نکرد واجازه ورود وبردن طفل به داخل به دست خودشونم ندادن فقط من پا در میانی کردم با مادربزرگ نوزاد آنقدر قسم امام حسین به نیت علی اصغر طفل شیرخواره رحم کن لااقل نبات شفاء بده تونستم برای مادر خودم و اون نوزاد نبات بگیرم البته من هیچ جسارتی به شخص وتوهینی به پیر مهر حاج آقای قنبری نمیکنم چون اصلا نه زیاد شناخت دارم ونه موفق به زیارت ایشان نشدم هنوز ولی دلم خیلی شکست از خود خدا که ما بتدگان رو محتاج درب بنده دیگری بجز درب امامان چرا کرده ????

 35. سلام من خاستگار زیاد دارم همه جوره من رو میپسندن ولی میگن با چهره ات مسکل داریم چیکار کنم .

  1. سلام خسته نباشید ، لطفا کمکم کنین راهنمایی کنین من میتونم با نامه مشکلم رو بگم ، خواهش میکنم جواب بدیید

 36. سلام من مشکلم بسیار حاده برادرم الان با این که یه خونه زندگی میکنیم ولی ده ساله با مادرم حرف نزده خیلی تلاش کردم با مشاوره و اینا حلش کنم نشد مادرم روز به روز پیرتر میشه دلی مادرم رو دوست داره ولی یه چیزی مانع میشه که وقتی مادرم رو میبینه مث اسب سرکش میشه خواهشا کمکم کنید از یه طرفی هم من محرمی ندارم من خواهر این درد رو به کی بگم که محرم باشه

 37. سلام من برا ازدواجم میخوام برم ده ساله دارم دعا میکنم سر نگرفته هبچکیم ندارم نه عمو نه دایی نه برادر هیچ کی چیکار کنم ی مسلمان بگه من چیکار کنم سنم‌بالا رفته حاج آقا که خانم ها رو نمیبینه پس من و امثال من چیکار کنن ی راهی جلو پا من‌بذارید به بخدا به هر دری زدم چند بار زیارت رفتم فابده نداشت چقد نماز شب خوندم …من دیکه اعتباری ندارم دختر بودن سخته یکی بکه چیگار‌کنم کجا برم

  1. سلام منیژه خانم
   درکتون می‌کنم. دختر همسایه‌ ما خواستگار نداشت، به حاج آقا فردوسی التماس دعا داد همسر پیدا کرد. شما هم امیدت به خدا باشه. بالاخره هر کسی جفت و همسری داره که خدا می‌فرستتش.

 38. سلام. خواستم بپرسم ایا ادرس منزل حاج آقا قنبری تجریش خیابان شهید رمضانی بن بست داراشفا است؟

 39. تمام موارد ذکر شده در متن بالا صحت دارد ، چون من خودم از کودکی با حضرت آقا آشنایی دارم ، همان زمانی که در میدان گرگان سکونت داشتند ، واقعا هم شفا دهنده هستند و هم رفع گرفتاری میکنند ، خود من چندین مرتبه جهت مشکلات کاری به همین منزل کنونی ( میدان تجریش ) مراجعه کرد که هر دفعه به لطف خدا مشکلات مرتفع گردید ، الان هم حسرت این و میخورم که کمتر میتونم به ملاقات ایشان برم ، ای کاش هنوز در نزدیکی و همسایگی ما بودند. البته قدیما خیلی زیاد ایشان و ملاقات میکردم ، یادش بخیر شبهای احیا منزل حاج آقا کمک میکردم و سینی و چای و ظرف خرما رو بین مراجعین میچرخوندم ، ای کاش اینقدر غرق در گناه نمی شدم و خجالت نمی کشیدم که به ملاقات حاج آقا برم . انشاا…. سالم و تندرست باشند . التماس دعا

 40. سلام
  خسته نباشید
  من مشکلم چاقی شدیده و به همین دلیل دچار مشکلات زیادی شدم ولی بعد از ۴۰ سال با امتحان روشهای مختلف موفق نشدم راه حلی برای آن پیدا کنم .
  بنظر شما امکان دارد محضر ایشان مشکلم را مطرح کنم؟

 41. باسلام.همسرم وسواس وناراحتی اعصاب وافسردگی داره وما یه پسردوماهه داریم که تاحالاهرچی دکتردوا کردیم به جایی نرسیدیم وایشان بایدبه خاطرمصرف داروبه بچه شیرخشک بده اگه نوبت بگیریم وخدمت حاج آقابرسیم خوب میشه لطفآراهنمایی کنید به چه صورت بایدبرسیم خدمت حاج آقا…

 42. سلام من خواهرم مشکل ریوی داره اگه حاج اقاروببینیم وبه دستوراتش عمل کنیم خوب شدنش قطعی؟؟؟

 43. سلام علیکم.عذرخواهم سوالی دارم اینکه،حاج آقا برای بیماری های روحی وروانی هم وقت میدن؟ برادرم ۱۰ساله که بیماری اکسیزوفرنی(اعصاب وروان)گرفته و دکترها گفتن با روان درمانی۳سال طول میکشه تا درمان بشه.آیا با اومدن پیش حاج آقا امکان جواب گرفت۲ن هست؟

 44. با سلام من پنج بار ای وی اف کردم شوهرم هم جراحی کرده ولی نتیجه نگرفتم ایا اقای دکتر توبت میدن با تشکر

 45. باسلام
  من الان چندین ماه تماس می گیرم ولی هنوز موفق نشدم تو رو خدا کمکم کنید کار بسیار واجب با آقا دارم .۰۹۲۲۷۰۱۳۴۳۶

 46. من متاسفانه هیچ مردی ندارم که همراهم بیاد نه پدر نه برادر نه عمو .وقت گرفتم ولی میشه راهنماییم کنید باید چکار کنم چگونه خدمت برسم

 47. من نه پدری دارم نه برادری نه عمویی برای همسرم میخوام برم پیششون که دچار سرطان هستند نمیتونن با من بیان چگونه میتونم دیدار داشته باشم من که مردی ندارم تا همراهم بیاد خواهش میکنم راهنماییم کنید

  1. روزی خونتو بستن بنده ی خدا خونتو عوض کن احاره بده اگه هم مستاحری اسم صاحبخونتو بهیچ کس نده خونتو بگرد ببین پیازی میخ زنگ زده و چیز عجیب غریب پیدا کردی ببر بنداز تو اب روان خونتو بگرد خوب همجاشو بگرد من جات بودم میدادم اجاره به دعا نویس ماهر هم مراجعه کن طلسمت کردن لعنت بهشون

 48. باسلام وعرض ادب خدمت حاج اقابنده حقیرچندوقتیست که رزق وروزیم ندارم به هردری میزنم رزق وروزی ندارم ونان سواره وماپای پیاده دنبال نان میگردیم,,نمیدونم چ گره ایی توکارمه کی منوسحروجادوکرده قبلا خوب بودولی الان ازعیدتاالان نتونستم چیزی برای زن وبچه ام بخرم شرمنده اهل وایالم شدم تاالان هم خداروشکرنان حرامی هم به زن وبچم ندادم حقه یتیمی روهم نخوردم خداروشکر,, ممنونم میشم برای این بنده حقیرکاری کنیدباتشکرفراوان

  1. این سایت اطلاع رسانی است و ارتباطی با دفتر نداره برای ارتباط باید با شما هر ذکر شده تماس بگیرید . لطفا متن را با دقت بخوانید.

 49. با سلام اگر لطف کنید تلفن تماس برای کسانی که خارج از کشور هستند را برایمان بنویسید و بفرمایید چه موقع تماس بگیریم ممنون می شیم. قبلا یک تلفن برای خارج از کشور داشتم و مزاحم ایشان شدیم و نتیجه گرفتیم و الان همون شماره را می گیریم فکر کنم قطع هست.
  التماس دعا

 50. آقایون و خانوما این پیرمرد تووماه محرم عاشورا یا تاسوعا خودش غذا نذری پخش میکنه در خونش برین شاید دیدینش ولی اثر نداره

  مدیر محترم من پیام دادم گفتم هرکس تو شهرش عارفی مسلمان اگه میشنساسه که بطور رایگان و بدون شرط مشکل حل میکنه بیاد اینجا بگه چرا پیاممو منتشر نکردید
  پخشش کنید مشکل دارم دوستان هرکس تو درو همسایه یا شهرش یا شهرهای دیگه عارف مسلمون میشناسه بهم بگه .

 51. با سلام
  حاج آقا شماره دیگه ای ندارن .بخدا این شماره دایما اشغاله من مدتهاست دارم زنگ میزنم.کارم خیلی گیره .اگه یه موبایل یا شماره دیگه ای ازشون دارین بدین تا اخر عمر دعاگوتون میشم .
  ممنون

 52. راهنمایی بفرمایید میشه بدون وقت برای مشکلات بارداری خدمت حاج آقا رسید من شنیدم برای مشکلات بارداری بعد از نماز ظهر میشه لطفا راهنمایی فرمایید

 53. سلام چند وقتی است برای مشکلات بارداری تماس میگیرم ولی موفق نمیشم وقت بگیرم حداقل فایده ای که برای من داشت این که ۴۰ روز نماز خوندم که شرایط رو داشته باشم ولی هر چی زنگ میزنم شماره اشغال از این رو که حداقل نماز خون شدم خوشهالم تا قبل از این من نماز نمیخوندم

  1. تماس کمی سخته فقط باید تلاش کنید سعی کنید با چند گوشی تماس بگیرید تا نتیجه بگیرید.

 54. سلام مشکلاتمون خیلی زیاد ولی الان اولویت دخترهشت سالم که چندوقط شبها ازخواب بلندمیشه وبایه چیزی مشغول بازی میشه همین امشب ساعت ۲:۲۹ ازخواب بلندشدوشروع کردباایینه بازی کردن خیلی ازاین مسئله ناراحت هستم خواهش میکنم حتمابهم بگید چیکارکنم ایامشکل خواستی خواهش میکنم جوابم بدید

  1. برای دیدار باید تلفنی تماس بگیرید ولیبه نظر میاد دخترتون مشکلی نداره به مرور زمان فکر کنم حل بشه.

  2. عزیزم دخترت سحر شده خب دعا نوشتن براش خونتو قشنگ بگرد لای لباساش زیر بالشش و زیر فرش همه جارو بگرد خب ببین کاغذی یا خاک و سنگ و یا سنجاق و هرچی مشکوک پیدا کردی بردار یک دونه شیشه گلاب رو هم بردار روی گلاب ۳۳بار ۴ قل بخون فوت کن ۳۳ بار هم آیت الکرسی فوت کن روش ببر بنداز تو آب روان
   درضمن دقت کن ببین از کی این بلا سرش اومده آیا کسی براش هدیه ای نیاورده از دوست و فامیل مثلا عروسک و لباس و یا اسباب بازی خونتون گلدونی گلی چیزی نیاوردن به عنوان هدیه که از اون ببعد بچه اینجوری شده باشه ؟؟؟؟تو همین کامنتای بالا رو برو بخون خب درباره ی انواع سحر و باطل سحر توزیح دادن همونا رو انجام بده اگه بچه خوب نشد منزل رو اجاره بدهید حتما خوب میشه یاعلی

  3. لاحول ولا قوه الی بااللّه العلّی العَظی
   شرط استفاده از این دستعورالعمل ذکر ۱۰۰تا صلوات ب نیت نویسنده اش سید میباشد
   بگین ۱۰۰ تا صلوات به نیت سید
   دستور باطل السحر رو انجام بده
   نمیخواد بری پیش حاج آقا
   دیگه انشاءالله دخترت رو آزار ندن
   یاعلی

   سحر چیه؟و به چی میگن سحر؟
   تا الان مفهوم یکسانی برا این کلمه مطرح نشده اما دوستان,به هرعملی که در تحقق و انجام ان دست شیطان قرار داره و در ظاهر یه امر عادیه اما در باطن امر ,چیز دیگه ای هست که ریشه و اساس اون ناپیدا و پوشیده باشه و در ذهن فرد چیز دیگه ای وانمود بشه که در نهایت رضایت شیطان رجیم جلب بشه رو سحر میگن.
   خدعه,نیرنگ,حیله,مکر,تزویر,ریا,چشم بندی و….همه جز سحر هستن.
   تسخیر:هرنوشته ونسخه ای و کاری که جسم,قلب,عقل و روح واخلاق انسان رو تحت تاثیر قرار بده و انسان رو مسحور کنه و به انسان آسیب بزنه رو میگن تسخیر شدن
   این تسخیر در اشکال مختلف انجام میشه ودر قالب:دعا,ورد(اوراد) رُقیه(نوشته) و دمیدن(فوت کردن)و بکارگیری فرشته و اجنه وغیره امکان پذیره
   این نکته هم خدمت دوستان عرض کنم,متاسفانه انجام سحر روز به روز تنوع خاص به خودش میگیره و پناه بخدا هر ساحری تلاش میکنه سحری بسازه که دیگران از ابطالش سر در نیارن و براشون ناممکن باشه.در دوران امروزی که همه از خواص مواد اگاهی دارن,ساحرها هم روشهاشون رو پیچیده تر کردن که به سختی بشه طلسمشون رو باطل کرد.
   ساحرین از ابتدای ورود به این مسیر از راههای غیر شرعی وارد میشن و چنان بواسطه گناه شان انسانی خودشون رو پایین میارن تا هم عرض شیاطین بشن,این لعنت شدگان حتی به محارم خودشون تجاوز میکنن,کارهایی انجام میدن که وقتی میفهمی چهارستون بدنت میلرزه و هر لحظه فکر میکنی الان مورد غضب خداوند قرار میگیری,اما اون نامردا به راحتی انجام میدن.لعنت خدا برهمه ایشان.گاهی فرد ساحر و رمال به کاراش جلوه شرعی و رحمانی میده تا راحت مردم بهش اعتماد کنن و بگن بنده پاک خداست و گاهی اینقدر بهش اعتماد میکنن که حاضر میشن بدنشون رو کاملا برهنه کنن که به اصطلاح روش دعا بنویسه و بخت اون دختر خانم باز بشه.از همه دوستان عاجزانه تقاضا میکنم,هر عملی رو اول با عقل و منطق مقایسه کنن و بعد اگه منطقی بود انجام بدن یا حداقل یه مشورت بگیرن از افراد امین.بگذریم
   حالا سحر به چند طریق انجام میشه؟. سحر و طلسم را انواع مختلفی است که دو سبب مهم داره یکی سبب مادی و دیگری سبب غیر مادی که هر دو این تقسیمات جزو علوم غریبه است. سبب مادی سحر بخودی  خود میتونه محسوس یا غیر محسوس باشه
   سبب غیر مادی سحر همان بخشیه که به علم تسخیرات و دعوات مربوطه و در آن دعوتهایی مثل برهتیه و هوتریه (توضیحش مفصله) … استفاده میشه وشخصی که میخد سحر کنه جهت انجام امور مورد نظر خود از نیروهای موکلین و خدام استفاده میکنه
   یه مساله مهم: بخشی از سحر و طلسم در واقع زاده تخیل شخصه مثلا تا شخص متوجه میشه سحر شده, خود همین استرس کار خودشو میکنه,دیگه شخص با خودش میگه بدبخت شدم و دیگه هیچ فعالیتی انجام نمیده و میگه طلسم شدم ,اینجاست که رمال یا ساحر به نیت خودش رسیده چون میخاد فرد رو از زندگیش باز کنه.
   بخش دیگر از سحر که واقعی هست و در عالم واقع تاثیر گذاره هم موجوده.که البته با انجام طلسمات و خواندن اوراد و اذکاری خاص توسط سحر کننده انجام میشه.
   تا یادم نرفته چند روش ساده
   و مهم برای جلوگیری از سحر

   خواندن روزانه و منظم سوره ‏هاى فلق و ناس و آیه الکرسی
   صدقه دادن.
   به همراه داشتن برخی از تعویذات مثل حرز حضرت علی ع :
   (بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قال موسی ما جِئتُم بِه السِّحر انّ الله سَیُبطِلُه انّ الله لا یُصلحُ عَمل المُفسدین، فَوقَع الحَق و بَطل ما کانوا یَعمَلون فغلبوا هُنالکَ وانقَلِبوا صاغرین)

   اینم یه روش موثر که سحر را ابطال کرده و اثرش را به ساحر ,انشاا… برمیگردونید:
   با زعفران و گلاب این دعا را روی کاغذ سفید بی خط ٬ نوشته و لوله کرده در یک بطری گلاب فرو کنید و بزارید کاغذ در آن باقی بمونه معمولا کاغذ له میشه. بعد درب بطری را سوراخ کرده و مثل گلاب پاش با ریختن آن در همه جای خانه مخصوصا بیرون و داخل درب ورودی منزل ٬ اتاقها مخصوصا گوشه های هر اتاق ٬ حمام و جلوی درب دستشویی و خلاصه همه جای خانه می تونید هر نوع سحری را فورا باطل کنید !
    دستورش اینه,لطفا طهارت داشته باشین,
   بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین و صلی اللهُ علی سَیِّدِنا اَشرَفِ المُرسَلینَ و علی آلهِ و بَیتِهِ تسلیماْ کثیراْ الی یومِ الدین لا الهَ الّا اللهَ ایماناْ و اسلاماْ اللهُ اکبرُ کبیراْ اِکباراْ و اِعظاماْ سبحانَ اللهِ اِجلالاْ و اِکراماْ و الحمدلله اِفضالاْ و اِنعاماْ و لاحولَ ولاقوَّهَ الّا بالله ِ تَوْکیلاْ و اِسْتِسْلاماْ لَخَلقِ السّماواتِ و الارضِ اَکبرُ مِنْ خَلقِ النّاسِ ولکنَّ اکثرَ النّاسِ لایَعلَمونَ اللهمَّ اَنتَ رَبّی عَبَثَ عابِث و نَفَثَ نافِثَ‌ و شِهابَ قابِس و لَیلَ دامِس و حَجَرَ یابِس و بَحْرَ طامِس و ماءٍ مارِث اللهمَّ ارْدُدْ اَعْیُنَ العائِنِ علیهِ فی مالِهِ و اَولادِهِ و اَحَبَّ النّاس‌ ِ اِلَیه‌ ِ و خُذِ اللهمَّ عَیْنَیْهِ مِن بَیْنِ صَدْغِیهِ و کَلِمَتُهُ مِنْ بَیْنِ شَفَتَیْه و نَکْسِ اللهمَّ بِرأسِهِ تَحتَ قَٔدَمَیْه و ارْدِدِ اللهمَّ بَأسَهُ عَلَیهِ فی بَدَنِهِ و مالِهِ و والِدِهِ و اَحَبَّهُم الَیه ِ ماءٍ رَقیق و لَحْمٍ وَثیق و عَظمٍ دقیق فَمالَهُ لایَفیق و عَلَی العَیْنِ لاتُضیق فَارْجِعِ البَصَرَ هَلْ تَرَی مِنْ فُطورٍ ثُمَّ‌ ارْجِعِ البَصَرَ کَرَّتَیْنِ یَنقَلِبْ اِلَیکَ البَصَرُ خاسِئاْ و هُو حَسیر طس یس کهیعص حمعسق شاهَتِ الوُجوهُ و عَنَتِ الاَبصارُ و ذَلَّتْ الاَعناقُ لِعَظَمَهِ المَلِکِ الدَّیان و عَنَتِ‌ الوُجوهُ لِلحَیِّ القَیّومِ و قَدْ خابَ مَنْ حَمَلَ ظُلماً اِنْ نَّشَأْ نُنَزِّلْ عَلَیْهِم مِنَ السَّماء آیَهً فَظَلَّتْ اَعناقُهُمْ لَها خاضِعینَ بسم الله الرحمن الرحیم قالَ موسی ما جِئتُم بِهِ السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیَبْطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ المُفسِدینَ و قَدَّمنا اِلیٰ ما عَمِلوا مِنْ عَمَلٍ فَجَعَلْناهُ هَباء مَنثوراً اِنَّما صَنَعوا کَیْدُ ساحِرٍ ولایُفْلِحُ السّاحِرُ حَیْثُ ‌أتی و عَنَتِ الوجوهُ لِلْحَیّ‌ِ القَیّومِ و قدْ خابَ مَنْ حَمَلَ ظُلماً یا اَرضُ خُذیهِم قُل کونوا حِجارَه اَو حَدیداً و قِفوهُم اِنَّهُم مَسئولونَ کَاَنَّهُم خُشُبٌ مُسَنَّدَهٌ اِنَّ الله َ و ملائکَتَهُ یُصَلّونَ‌ عَلَی النَّبیِّ یا اَیًّها الذّینَ‌ آمَنوا صَلّوا علیهِ و سَلِّموا تسلیماً تَوَّکَّلوا یا خُدّام هذه الایات بّقَضاءِ حاجَتی و هِیَ‌ اِبطالُ السِّحرِ فی بَیْتِ فلان بن فلانه اَلوِحاً اَلوِحا العَجَل العجل السّاعَه‌ الساعه
   نکته:
   ۱- بجای عبارت ( فلان بن فلانه ) در اخر دستور بالا ٬ باید اسم صاحب صاحب خانه و اسم مادرش نوشته بشه
   ۲- اگه مستاجر هستید یا اسم صاحب خانه و یا نام مادرش را نمی دونید باید بجای ( فلان بن فلانه ) بنویسید ( فی هذا البیت ‌) و نیت منزلی که مورد نظره رو داشته باشین.

     اگه پناه بر خدا,متوجه بشین به کسی سحر خوراندن این دستور رو انجام بدین و ببینید با توکل بخدا,سحر به ساحر برمیگرده,چون بالاترین دستها,دست خداوند سبحانه.

   گاهی وقتها بعضی از سیاه دلان خدا ناشناس در غذا یا آب یا شربت ٬ سحری می ریزنن و به اشخاص مورد نظرشون می دن و باعث بیماری یا تخریب اعصاب یا بهم زدن روحیه طرف می شن. در اینصورت میشه ازدستور قبلی ( ابطال سحر در منزل ) و با کمی تغییر در آن هر نوع اثر سحر و جادوی خورده شده را باطل کرد و اثرش را به عاملش برگرداند 
   کافیه این عبارت دستور قبلی :
   توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی بیت فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعه الساعه

   را به این شکل تغییر بدین:

   توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی جسد و روح فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعه الساعه‌
   که بجای فلان بن فلانه حتما باید اسم شخص و مادرش را بنویسید و به شخص بدهید تا به مدت یک هفته صبحا از اون بخوره

   ببخشید مطلب خیلی طولانی شد
   دوباره یه صلوات بفرستین تا ادامه بدم.خودمم خسته م شد

   در اصل طلسمها ترتیب بندی خاصی ندارن.تا الان ۱۲۶۰۰۰۰یک ملیون و دویست و شصت هزار نوع سحر رو ممکن دونستن.البته علامه مجلسی این عدد رو مطرح کردن که از این مقدار راه میشه سحر بست. معمولا تقسیم بندی سحر بر حسب عمل کردن سحر هستش
   مثلا طلسم غیر رحمانی را طلسم سیاه، طلسم محبت را طلسم سرخ و طلسم ثروت را طلسم سبز میگن.
   شرط اول و مهمترین شرط برای تاثیر سحر و طلسم اینه که فرد طلسم کننده حتما موکلی (جنی ) را در اختیار داشته باشه(تسخیر جزئی یا کلی و به عبارتی داشتن حکم مربوطه جهت عمل به طلسمات) و این از بدیهیات تاثیر عمل وانجام سحره
   روشهای تاثیر طلسم و سحر مختلفه و برای تاثیرگذاری مثلا دفن میکنن یا میدن طرف بو بکشه یا مرشوش یا ماکول هست.

   اولیش:سحر تفریق و ربط
   در این سحر و طلسم، ساحر اقدام به جدایی میان زوج و زوجه (جدایی زن و شوهر) یا جدایی پدر و پسر یا برادر از برادر و از این قبیل میکنه. این سحر همان سحر تفریق و بغض کردنه و بهش تباین هم میگن یعنی بین دو برادر رو به هم میزنن.

   ولی سحر ربط ، سحری هست که طلسم کننده از طریق کمک گرفتن از شیاطین و جن (که در اغلب انواع سحر و طلسمات وجود داره) اقدام به اعمال سیاه کاری میکنه. این عمل به شکلیه که جن کافر در ذهن فرد طلسم شده هر کاری دلش بخاد میکنه. این عمل مثلا میتونه باعث بسته شدن یا ناتوانی در روابط جنسی حلال زن و شوهر بشه هر چند که هر دو طرف قادر به سکس هستند ولی نیرویی مانع از این مساله میشه. این نوع سحر و طلسم از بدترین انواع آن است که نفرت و جدایی میان زوجین و عداوت میان آنها را در طول زمان موجب میشه.لعنت بر دل سیاه شیطان رجیم

   دوم ـ سحرخدعه وتخیل هستش:
   این نوع سحر در داخل افکار انسان هرکاری میکنه مثلا شخص میبینه تلوزیون بهش حمله میکنه یا دارن با دوربین میبیننش اندازه چیزها رو بزرگ و کوچیک میبینه فکر میکنه دنبالشن .گاهی فکر میکنه اشیا باش حرف میزنن و گاهی هم وسایل رو در شکل غیر واقعی خودشون میبینه.این همون سحر تخیلی بود.

   سوم ـ سحر جنون:
   در این نوع سحر(پناه بر خداوند) یکی از اجنه کافر و شرور رو مامور میکنن وارد بدن شخص بشه یا دعوتش میکنن که بره داخل بدن شخص و اونجا بمونه.از شخص رفتارهای بسیار عجیبی سر میزنه از عو عو کردن بگیر تا حمله به دیگران و چند برابر شدن قدرت شخص و بددهنی و….این نوع سحر هم بسیار اسیب زننده هستش

   چهارم:سحر عزلت و گوشه نشینی(خمودی)
   در این سحر, طلسم کننده یا ساحر جنی رو که به خدمت گرفته (جن کافر) به اون امر به ضربه زدن میکنه و این موکل هم با مستقر شدن در ذهن و کله فرد مورد نظر، او را گوشه گیر و منزوی میکنه به گونه ای که زمین گیر میشه و عوارض افسردگی میاد سراغش. فرد سحر شده در این حالت دچار فکر مشوش بوده و دچار کم حرفی شدید و سکون و یکجا نشینی و انزوای شدید و سردرد همیشگی میشه و حتی از آب میترسه,حمام نمیره و…

   پنجم:سحرهواتف
   در این نوع سحر رمال یا ساحر جن اجیر شده(موکل) خود را به طرف شخص مورد نظر میفرسته که شخص بدبخت رو در زمان خواب و بیداری اذیت کنه. در زمان خواب به شکل حیوانات مختلف و ترسناک خود را به او نشان میده در عالم بیداری هم فرد مورد نظر صداهای عجیب و غریب میشنوه و مثلا صدای افرادی را میشنود که او را صدا میزنند (ممکن است این صداها آشنا باشن) . از نشانه های این نوع سحر و طلسم ، خوابهای وحشتناک و وسواس شدنه

   ششم:سحر بیماری:
   در این نوع طلسم جن خبیث در وسط فکر و یا دید,یا گوش یا پا و…قرار میگیره در این حالت میتونه موجب کوری و یا از دست دادن شنوایی فرد بشه یا فلجش کنه. از نشانه های این طلسم و سحر ، احساس درد متوالی در یکی از اعضاء و یا حالات صرع و تشنجات و یا فلج و از کار افتادن جزیی و کلی اعضاء و یا از بین رفتن برخی از حواس فرد هستش این حالات دقیقا شبیه به حالات بیماری طبیعی اعضای انسانه
   . تنها از یه راه میشه تشخیص داد این بیماری از سحر و طلسمه یااز امراض طبیعی جسم که رقیه و آیات باطل کننده طلسم بر آن شخص خوندهبشه. اگر فرد مریض در زمان قرائت احساس سرگیجه یا سردرد یا اضطراب و لرز کند یا اینکه جسمش دچار تغیر شدید بشه، باید مطمئن شد که مشکل پیش آمده در نتیجه طلسم یا حسد و یا چشم زخم است . اگر این تغییرات مشاهده نشد پس باید توسط اطباء و پزشکان معالجه بشه

   هفت ـ سحر عشق و محبت:
   در این نوع طلسم ساحر و طلسم کننده ، مرد یا زن را به نسبت به یکدیگر عاشق میکنن. این نوع سحر میتونه فرد مورد نظر از مادر و خواهر و اقوام درجه یک خودش تنفر پیدا کنه و فقط زن یا شوهر خودش روببینه و رضایت اون براش مهم باشه و بس. از طرف دیگر این نوع سحر میتونه باعث بشه که شوهر نسبت به زنش متنفریاسرد بشه اما نسبت به یک زن خاص هر چند قیافه و اخلاق خوبی هم نداشته باشه,جذب بشه.

   انواع مختلف دیگری از سحر هم وجود داره که خیلی توضیح داره و منم خسته شدم حسابی.

   آهان:این سحر هم مهمه,یه نوع سحر دیگه هم هست بهش میگن سحر انقطاع,که شخص رو از خانوادش دور میکنه یعنی قطع رابطه
   نوع دیگه هم اینه که شخص نسلش منقطع میشه یعنی نسلش قطع میشه,در این حالت ساحر یا رمال نمیزاره شخص بچه دار بشه,طرف میره دکتر اما نتیجه ازمایش که میاد میگه از لحاظ پزشکی شما هیچ مشکلی ندارین,اما نمیدونم چرا بچه دار نمیشین,معمولا این سحر رو روی زن اجرا میکنن,در این حالت ایام ماهیانه زن به هم میریزه,دچار یبوست میشه بدنش بد بو میشه,نطفه در بدن زن تشکیل میشه اما بارور نمیشه.اگه زن یکه زا باشه بارداری بعدی براش مشکله,حتی گاهی یک جن شرور رو مامور میکنن بچه رو تو شکم مادر معمولا قبل از دمیده شدن روح در بچه اون رو خفه کنه یا نزاره زنده به دنیا بیاد.
   سحر های زیادی وجود داره مثل معذرت میخام شاش بند که طرف هرکاری میکنه نمیتونه ادرار کنه,این سحر خیلی انجامش راحت و متداوله.
   اینم یه سحر به روش امروزی که بهش میگن سحر ترس یا خافیه:
   در این نوع سحر، ساحر حروف و اسامی مورد نظر را ازهم جدا میکنه و سپس از حروف و اجزا اون اسم فرشتگان و شیاطین موظّف و موکّل بر آن را در میاره و نیز دعایی که از حروف تجزیه‌ شده آن درست شده استخراج می‌کنه و یا می‌خونه .

   ببخشید مطالب اینبار زیاد شد و سرتون درد اومد,در پایان اعلام میکنم هیچ چیزی بدون خواست و اراده خالق سبحان انجام نمیشه.
   اینم بگم,هرکسی هر صبح چهار قل و ایت الکرسی بخونه همراه با سوره حمد,هیچ طلسمی بهش اثر نمیکنه.البته ذکر لا حول ولا قوت الی بالله هم بسیار درجلوگیری از سحر شدن موثره…..

   یاعلی

   1. سلام من واسه من و عشقم سردی زدن گذاشته رفته دو ماه حال بدی دارم میخوام برگرده میشه بگید چیکار بکنم میگن مادرش سردی زده ???

   2. چرا یه مقدار عقلتون رو کار نمیندازید. مسائل رو انقدر ساده و سرسری نگاه نکنید. من با وجود اینکه به وجود خدا و شیاطین و … اعتقادی ندارم ولی احساس میکنم مسائلی هست که در پرده ابهامه. این مسائل باید به دقت بررسی بشه. ناراحت کننده ترین بعد قضیه اینه که تمام این داستانها یعنی خدا و شیطان به شکل دیگه ای واقعیت داشته باشه. چطور؟ فقط تصور کنید جایی دیگه در کهکشان سیاره مشابه زمین باشه که فقط صد هزار سال تمدنشون زودتر شروع شده. اصلا معلوم نیست الان به چه قدرتهایی با تکنولوژی دست پیدا کردن. تو فاصله صدهزار سال هم ۱۰۰۰۰ سال چیز مهمی نیست. اونا میتونن بیان با قدرتهای خارق العاده خودشون رو خدا معرفی کنن. و برای اینکه جلوی پیشرفت یا ترقی انسانها رو بگیرن و یا هر برنامه ای دارن پیاده کنن با ترویج مذاهب انسانها رو سالها در جهل نگه داشتن. اونا میتونن به راحتی روی مغز آدما تاثیر بزارن و توهمهای بسیار زنده ایجاد کنن. البته اینا همش حرفه و اگر از صدها فیلم جن زدگی و حرکتهای غیر عادی اشیا که داخل یوتیوب پخش شده بگذریم، باید اساسا رو این مسئله تحقیق بشه.
    اینکه چرا این مذهب عجیب اسلام میتونه کارهایی بکنه برام سواله و البته شک میکنم که درد و درمان از خودش باشه.
    البته این حرفها از نظر افرادی مثل شما که فقط از دیدگاه خودتون قضیه رو میبینید چرتو پرته ولی به نظرم بد نیست اینو گوشه احتمالات بزارید

 55. سلام و خسته نباشید
  خدا انشاالله عمر با عذت به ایشون بدن
  من خیلی مشگل تو زندگیم دارم، یک مشکل بزرگ برام پیش امده که دخترم هشت سالشه و بعضی شب ها یهو از خواب بیدار میشه و بدون سر و صدا میره با یه چیز بیخودی بازی میکنه در صورتی که اصلا بیدار نیست یا بیدار هست ولی خودش نیست، این موضوع خیلی منو و همسرم ترسونده و باعث نگرانی ما شده، ازتون خواهش میکنم جواب من رو بدین
  برای مشگلاتمون حتما خدمت بزرگوار میرسیم
  فقط این موضوع رو بهمون الان کمک کنید واقعا در حد سکته هستیم
  خواهش میکنم

  1. من خودم زمان کودکی تو خواب راه می رفتم این موضوع هم فکر می کنم عادی باشه باز زیر سرش آیت الکرسی اینا بزارید انشاالله حل میشه.

  1. باید با دفتر خود حاج آقا تماس بگیرید. هرجند با مراجعه به یکی از اساتید قم و یا روحانی با سواد و راهنمایی ایشون مشکل شما قابل حله. شما به امام زمان متوسل شوید و در دعای ندبه و کمیل حضور پیدا کنیدو …

 56. بعد از کلی انتظار بلاخره تماسم برقرار شد ولی به جرم خانم بودن بهم نوبت ندادن..اخه چرا متوجه نیستن ممکنه یکی محرم نداشته باشه….مگه عجیبه مگه غیر طبیعیه…ای خدا پس من دردم رو به کی بگم.. .چاره درد من چیه.. بریدم‌دیگه ……نا امیدم کرد

  1. باسلام
   شما با دقت مطالب رو دنبال نکردید :
   ((جهت ثبت نام بیماران، برای ملاقات روزهای دوشنبه و پنجشنبه ،

   از ساعت ۷ صبح تا ظهر

   پاسخ گوی آقایان می باشد … )) این مطلب رو مگه نخونده بودین؟
   منظور از دل رو صاف کردن ، توکل کردن به خدا و دور کردن احساسات منفی از فکر و جان بوده.
   ۱-حاج آقا به دلایل کاملا عقلی و منطقی به کسانی که تلفن هارو پاسخ میدهند گفتند که فقط به آقایان جوابگو باشند. ضمناً هیچ خانمی را بدون محرمشون ملاقات نمیکنند(یعنی محرمتان تماس بگیرند و وقت بگیرند و حتما حضورتان هنگام ملاقات باید با محرم باشد ،اگر مرد محرمی باشما نباشد جهت ملاقات نمیتوانید موفق شوید.
   ۲-من به دلایل مختلف و مشکلات عدیده به محضر ایشان مشرف شدم و به خواست خدا و به لطف نفس مسیحایی ایشان مشکلاتم مرتفع گردیده .آخرین موردی که مورد کاری بوده در حدود یک ماه پیش بود که بعد از ۸سال خداروشکر با دستورالعمل ایشان مشکلم برطرف شد.
   در راه خدا هیچ چیزی بجز شجاعت و صداقت وجود ندارد.

 57. مسئول محترم سایت باتشکر اززحمات حضرتعالی من ازمشهد باشماتماس گرفتم ازطریق سایت فرموده بودید که بادفتر درارتباط نیستید ازحضرتعالی بعلت بعدمسافت خواهش میکنم شماره منشی حاج آقا ویاهرراهنمایی لازم رابفرمایید .باتشکرفراوان

 58. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . بنده ساکن مشهد هستم و از طریق یکی از اشناهای خود در تهران برای روز یکشنبه مورخ ۱۲.۶.۹۵ ساعت ۳ بعد از ظهر وقت گرفته ام اما متوجه شدم که جناب دکتر فقط صبح ها مریض ها را ویزیت میکنند و به دلیل میافت بسیار دور من ایا جناب دکتر تایم فوق العاده ای لرای ویزیت مریض ها در نظر گرفته اند یا نه؟ و اینکه با مراجعه من در این ساعت ایا موفق به دیدار دکتر خواهم شد؟

 59. سلام خواهربنده مریض هست اسم دارن میخوام ببرم پیش حاج اقا
  توروخدااگه کسی نتیجه گرفته بهم بگه ایاواقعی؟؟؟؟؟

 60. یعنی چه دل رو صاف کنیم…من نمیفهمم چجوری صاف کنیم‌..خستع شدم همه هی میگن دلتو صاف کن.. .مگه کجه.. .خوب چیکار کنم…واقعا عاصی شدم…ی مسلمون پیدا نمیشه واسم دعا کنه…بخدا شرایطم حاد شده …دیگه اعتقاداتم داره از دست می ره یکی نیست به دادم برسه‌‌‌خدایاااااا

  1. سلام آقا یوسف شما پیش حاج آقا رفتید؟ میشه بگید چه موقعه رفتید به تازگی؟ چجوری نوبت گرفتید.؟ چقدر طول کشید تا تماس برقرار شد..؟؟تو رو خدا توضیح بدید واینکه بگید مشکلتون حل شد؟ چقدر طول کشید تا حل شد ؟ تو رو خدا منو راهنمایی کنید برم‌پیش حاج آقا خواهش میکنم یکی به داد من برسه خسته شدم بعد از یازده سال…تو رو خدا تو رو به خون امام حسین دعام‌کنید و کمکم کنید

 61. سلام الهام واقعا میگی‌؟ تلفن گویا که میگه امکان ملاقات وجود نداره و ثبت نام نمیشه اصلا….ججوری تماس گرفتی…..

  1. باسلام
   هرکدوم از ما شاید خواسته هایی داریم که به حکمت خداوند ، به ما داده نشده.
   اما پیر مهر به دلیل عشقی که میان خود و حق تعالی به وجود آورده به درجه ایی رسیده است که خداوند متعال به واسطه ی درخواست ایشان مشکلات و گرفتاری و بیماری و… از بندگان خود دفع مینماید(انشاا…)
   فقط نماز و واجبات به موقع و اطاعت بیش از پیش از خدا
   از همون وقتی که اراده میکنی تا تماس بگیری
   تا مثل من که از یازده ماهگی به برکت دعا و حبه نبات ایشان زندگی مجدد یافتم
   این برامون مسلم میشه که:
   پیر مهر راهی است برای بازگشتن هرکدوم از ما به جود و سخاوت خدای بزرگ و یک چیز بسیار مهم که دیگه این روزها زیاد به چشممون نمیاد
   وجود خدا- نزدیکی خدا به بندگان-

 62. سلام.امروز پنج شهریور نودوشیشه.من بالاخره حاج اقارو زیارت کردم.مثل خواب میموند واسم.چندوقت زنگ میزدیم حتی حصوری میرفتیم نشد.اما دلمونو صاف کردیمو فقققققط توکل کردیم و شمارشون گرفت.دیدنشون بحدی معنویه که تمام مدت گریه میکردم.انشالا همه بتونن ازشون نوبت بگیرن.

 63. سلام غریب جان
  باشه من تا چهل روز گناه نمیکنم سعی خودمو میکنم تو هم برام دعا کن لیاقت داشته باشم که بدم در خونه خدا.. .دعا کن بتونم این مدت پاک بمونم.. دعا کن راهم بدن….

 64. خانوم منیژه من کثیف ترین بنده ی خدا روی زمین هستم خب
  بخدا هرلحظه کفر میگم و فحش میدم
  ولی بازم منو رها نکرده
  بعدترین حرفارو بهش می زنم
  ولی بازم بهم توجه داره
  نمیدونم ازش چی میخوای ولی حتما به صلاحته چه معلوم بهت بده و بعدش همون نابودت کنه
  من قصدم بشما نیست که خدای نکرده این خطاهارو مرتکب شدی که دعات براورده نمیشه
  درکل اگه کسی نفرین پشت سرش باشه و دل مردمو شکسته باشه و مال حرام تو زندگیش باشه
  حتی اگه سرسوزن باشه
  مانع مستجاب شدن دعاهاش میشه و بشین فکر کن خدای نکرده و ناخواسته حق الناسی چه بدونم نفرینی و ضایع کردن حق کسی و این چیزها تو پرونده اعمالت نباشه
  اگه هست برو حلالیت بگیر و متاسفانه رضایت پدرمادر شرط اصله
  باید رضایت اونارو بگیری تا حاجت بگیری اگه کسی پدرمادرش در قید حیات نیست بره خیرات کنه درحقشون
  بعدش حاجت روا میشی
  اول هرچی میخوای قبلش صلوات بفرست
  و بعدش بگو خدایا اگه بصلاحمه بهم بده
  و خداروشکرکن بخاطر داشته و نداشته
  و ۴۰روز چهله ی ترک گناه بگیر
  نماز صبحتم قضا نشه
  اگه یک نوبت نمازت غذا بشه صحیح نیست واسه روزهایی که عذر شرعی دارن خانومها عیب نداره
  درکل تو همون چهل روز نه کفر بگو و نه باکسی دعوا کن فقط ۴۰روز عبادت کن و خیلی کم با دیگران حرف بزن اولش خسته کنندست ولی چند روز که گذشت و ۴۰روزت تموم شد دوباره همش میخوای چله بگیری
  صدقه هم بزار کنار اولین روز
  همین محاله حاجت نگیری
  دوما برو مزار شهدای گمنام شهرتون اونارو قسم بده بگو به راه پاکی که رفتین و به جون امام حسین و حضرت زهرا قسمشون بده که حاجتتو بدن محاله ندن
  موفق باشی اگه حاجت رواشدی بیا اینجا بگو که نتیجه چی شد

 65. سلام انگار دیگه وقت ملاقات نمیدت.. .کسی خبر نداره؟ مدیر جان اگر امکان‌داره ارتباط من با سایه که کامنت گذاشته بود برقرار کن ممنون میشم.خیلی احتیاج دارم بخدا شبها خواب ندارم فکرهای بد میکنم تو رو قرآن هر کی میدونه بگه چجوری میشه ملاقات کرد ایشون رو

  1. عزیزم لاحول ولا رو زیاد بگو ذکر یا قادر بگو و سوره قدر بخون و سوره ی جن رو تلاوت کن درست میشه بخدا پناه ببر
   پناه برخدا هیچی نیست
   ایت الکرسی و ۴ قل بخون اگه درست نشد باطل السحر برادر قباد رو که بالا تو کامنت ها هست انجام بده ولی لاحول و لارو زیاد بگو یاعلی

   1. ای بابا کار من از اینا گذشته یازده ساله از خدا حاجتمو میخوام به هر دری زدم.انقد به بقیه راحت و بدون دردسر داده به من که عاصی شدم نمیده دیگه تا کی بخدا روانی شدم.چقد زیارت چقد توسل.یبارم به من رو کنه جای دوری نمیده عمرم گذشت.زندگیم مشت این حاجتم متوقف شده..کاش اصلا وجود نداشتم…..

   2. من آنقدر بی لیاقتم که یازده ساله میخوام بهم ندادن کافیه یازده ثانیه برم پیش حاج آقا تا بدون اینکه نام و نشانم رو بپرسه فقط بگه دعات میکنم و همون بشه..ای خدا بقران من شمر نیستم ای خدااااااااااا

   3. من یازده سال حاجتمو از خدا خواستم بخدا خسته شدم چقد انتظار زندگیم پشت حاجتم متوقف شده دیگه بسه یبارم به من روکنه .من انقد بی لیاقتی که صدام بالا نرفت تو یازده سال باید حاج برام دعا کنه که تو یازده ثانیه حاجتمو بگیره.. .کاش اصلا وجود نداشتم …ای خدا بقران من شمر نیستممممممم.ای خدااااااا

 66. سلام
  من در رابطه با بچه دار شدن میخواستم ایشون رو ببینم هرچی زنگ میزنم مدام اشغال میزنه یا میگه فعلا ملاقات ندارند میخواستم بدونم حاج آقا رو چطوری میشه زودتر دید شرایط خیلی سختی داریم هر دکتری هم رفتیم میگن مشکلی نداردید .میشه حضوری بعدازظهر دوشنبه یا چها رشنبه مراجعه کنم ممنون میشم جواب بدید

 67. سلام . من قبلا به خاطر یه مشکل کاری مزاحم ایشون شدم. مشکلا رفع شد. الان بعد از دو سه سال دوباره به همون مشکل بر خوردم . ذکر یادم هست اما نحوه استفادش درست یادم نیست. میخواستم نحوه استفادشو بدونم.

 68. من ام اس دارم حالم خوب نیس خیلی احتیاج دارم که برم پیش حاج اغا ولی ارومیه هستم وقت هم تلفنی نمیتونم بگیرم فقط اشغال میزنه چطور میتونم با ایشون تماس بگیرم لطفا جواب بدین

 69. آیا کسی دعانویس سراغ داره؟خواهش می کنم کسی را سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خواهم که از طرف دشمنان فامیلی ایجاد شده است. اگر بتواند کارم را حل کند ۵۰۰ شیرینی می دهم . فرنیا هستم. شماره تماسم و تلگرامم ۰۹۳۹۱۳۹۳۰۱۵ هست

 70. سلام به همه دوستان.منم مشکل کاری دارم اما هر چی زنگ میزنم اشغال میزنه. من به شخصه به حاجی آقا اعتقاد قلبی دارم چون دیدم مشکلاتو حل کرده (هم مشکلات کاری رو دیدم هم نازایی)واین خدارو بهم نزدیک و نزدیک کرده احساس خوبی دارم خداروشکر اما از خدا میخوام این در رحمت رو برا خمه کسایی که مشکل دارن باز کنه. الهی آمین

 71. دوستان ، حاج آقا سلامت هستن انشاءالله? آخه من زنگ میزنم تلفنشون دیگه روی منشی نیست

 72. من سال ۸۷ با کلی وقت گذشتن و در دسر خدمت ایشون رسیدم و جواب گرفتم مشکلم اولاد داشتن بود به حمدولله الان سه تا شو دارم ایشون نه دنبال پول گرفتن بود نه مرید جمع کردن متاسفم از بعضی این کامنتها

 73. مشکل نازایی دارم از آقای دکتردرخواست شفاعت از خدا را دارم خداوند سلامت و پایدار، نگهدارشان باشد

 74. با سلام بنده بعد از سه روز موفق به تماس شدم یه بیماری نادر و لا علاج دارم چهارشنبه هفته قبل به زیارت ایشان مشرق شدم حاج آفا حبه نباتی را مرحمت فرمودند و اکنون دارم استفاده میکنم از عموم بزرگواران میخوام که همیدیگر را دعا کنن تا انشالله گرفتاری همه حل بشه

 75. سید علی پاک نیت
  با توجه به شلوغی تقاضا دارم ثبت نام از طریق سایت صورت گیرد و افراد شماره تلفن را ثبت نمایند تا دیگر کسی پشت خط نماند ۰۹۹۰۵۰۵۷۶۷۲ اگر ممکن است با توجه به مشکل نمازهای اول وقت و ضعف و ناتوانی در امورات و مشکل صعب العلاج صورت که نمی توانم حتی پوست خود را درمان نمایم و مشکل معیشتی ایجاد کرده است

 76. چرا اسم مادرتو همه جا میگی
  برو تو کامنتهای بالا
  کامنت آقای قباد رو بخون
  انجام بده
  بعدش هم برو خونتو عوض کن بده اجاره
  که راحت بشی
  همین یاعلی یاعلی یاعلی

 77. سلام ۴۵سال سن دارم مدت ۱۳سال مریضیم مریضیه روحی روانی ضعف اعصاب خستگی انواع دکتر رفتم هیچ نتیجه ای نگرفتم دارو شیمیایی وگیاهی هم خوردم هیچ نتیجه ای نگرفتم احساس خودم به من میگوید مکان زندگیم سنگین است خواهشمندم حاج آقا بزرگ وار مرا راهنمایی کنید اسمم عبدالله نام مادرم فخری …یاعلی مدد

 78. هزاربار گفتم بازم میگم هرچی میخواین ازخدا و امام ها و پیغمبراش بخواین
  برین تو اینترنت داستان زندگی حاج ماشاءالله خدادپور کرمانی
  یا حاج ماشاءالله نجار روسرچ کنید بعدش ببینید
  شفای واقعی دسته کیه

  خودم براتون زندگینامشو میزارم
  ولی توصیه میکنم فیلمشو هم از آپارات یا یوتویوب ببینید

  SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:  زندگی نامه حاج ماشاء الله نجار

  به گزارش «شیعه نیوز»، “سی و دو سال از بهار عمرم می گذشت ، روزی در کارگاه نجاری مشغول کار بودم، احساس تهوع شدیدی به من دست داد ، آن چنان که نتوانستم تحمل کنم. نزد پزشکی که در همسایگی مغازه ام بود به نام دکتر سید حسین وکیلی مراجعه کردم. پس از معاینه، نارسایی و مشکل کلیه ها مشخص شد، وی گفت : کلیه هات از کار افتاده. داروهایی تجویزنموده و دستور استراحت داد. 

  در منزل بستری شدم، و داروها را مصرف می کردم ولی روز به روز حالم بدتر می شد. از خوردن آب هم، منع شده بودم. گاهی از شدت تشنگی فقط لبهایم را تر می کردند. ادرار از من خارج نمی شد. چون کلیه ها کاملا از کار افتاده بود و در آن زمان دستگاه دیالیز هم وجود نداشت. تا این که تمام بدنم ورم کرد. پاها و دستها ورم کرده، چون کنده ی درخت شده بود،و اصلا خم نمی شد. شکمم بزرگ شده بود و آب آورده بود. آن چنان متورم شده بود و پوست شکم نازک شده بود که داخل آن پیدا بود.

  دکتر گفت: نباید حرکت کنی. از شدت درد و ناراحتی به دیوار پنجه می کشیدم، مدت دو سال در منزل به پشت خوابیدم. آنچه ذخیره داشتم، خرج کردم، اما هر روز دردم بیشتر می شد. ناامیدی کامل و ناتوانی ام از ادامه درمان باعث شد مرا چون مرده ای از روی تخت بلند کردند و به بیمارستان ارجمند منتقل کردند. آن گاه دیدند موریانه تخت و تشک و مقداری از پشت مرا سوراخ کرده، که در اثر بی حسی که در بدنم پیدا شده بود، متوجه آن نگردیده بودم.

  در بیمارستان شورای پزشکی تشکیل دادند، و هر روز دوبار بدنم را زیر برق می گذاشتند، و داروهای گوناکونی را روی من آزمایش می کردند، و اگر کسی می خواست تزریق کردن را یاد بگیرد، روی من تمرین می کرد. آب شکم مرا به وسیله ی سرنگ می کشیدند، ولی هیچ یک از برنامه های درمانی موثر واقع نمی شد.

  پس از یک دوره شش ماهه، مرا مرخص کردند و به منزل فرستادند، ولی حالم هر لحظه بدتر می شد و لذا با وساطت پزشک معالجم مجددا مرا به بیمارستان بردند، و باز هم بعد از شش ماه مرا به منزل برگردانند. در این مرحله، حالم به قدری وخیم شد که قابل گفتن نیست(مثل اینکه اینجا شکم حاج آقا پاره می شه و قابل تو صیف نیست) مرا به بیمارستان بردند . روزی استاندار وقت کرمان، آقای صمصام، برای بازدید از بیمارستان ارجمند وارد اتاق من شد. تا وضع مرا دید، خیلی ناراحت شد و با دکترم صحبت کرد. استاندار گفت : این مریض را به خارج بفرستید و کلیه مخارج آن را من متحمل می شوم. ولی دکتر هرمان ابراشر که آلمانی بود، گفت:این مریض در هیج جای دنیا قابل علاج نیست. دکتر جلو آمد و پلکهای مرا بالا زد و گفت این مریض ۲۴ ساعت دیگر بیشتر زنده نیست و فرستادن او به خارج هم فایده ای ندارد. چنان بدنم ورم کرده بود که چشمهایم دیده نمی شد و آب که زیر پوست بدنم جریان داشت، معلوم می شد. دکتر به استاندار گفت : فقط ۳ تا فرزند کوچک دارد، اگر لطف کنید آنها را به پرورشگاه تحویل بدهید.

  بچه هایم را آن روز به بیمارستان آوردند که در آخر عمر در کنارم باشند. با توجه به ناامیدی پزشکان مرا به خانه آوردند و در همان اتاق خشتی گنبدی کوچک خواباندند. تمام دوستان و آشنایان به جز تعداد معدودی که بعضی از آنها اکنون زنده هستند و شاهد ماجرا می باشند، بقیه مرا ترک کردند. هر کس چیزی برایم تجویز می کرد. بعضی شراب کهنه را تجویز می کردند. ولی من که همیشه از خداوند متعال می خواستم، مرا شفا دهد، گفتم چنانچه بمیرم و شراب مرا نجات دهد، حاضر نیستم شراب بخورم. زیرا امام صادق علیه السلام فرمودند: در حرام شفا نیست.

  از همه چیز و همه کس دل بریده بودم و هیچ چیزی برام معنی و مفهومی نداشت. دیگر دارو هم نمی خوردم و به دکتر مراجعه نمی کردم . از همه جا دل کنده بودم و از همه مایوس، ولی تنها نور امید در دلم به مولایم امام حسین علیه السلام بود. انتظار می کشیدم که آقا به من نظر لطف کند. همه برایم دعا می کردند ، حتی در مساجد، مردم شفای مرا از خدا می خواستند.

  به برکت همین دعاها حضرت ابا عبدلله الحسین علیه السلام به من نظر کردند، شب و روز چشمم به در اتاق دوخته شده بود که آقا بیایند. ماه محرم پدیدار شد و هر روز امید من بیشتر می شد. تا اینکه صبح روز هشتم محرم، ناگهان دیدم یک کبوتر سفیدی لب بام خانه ام نشست. با خود گفتم خدایا این کبوتر که سه طوق بر گردن، یکی به رنگ سبز، یکی سفید، و دیگری قرمز ، پا و پنجه ای بلند داشت . خیلی زیبا بود، قاصد حسینی است؟ خدایا اگر این کبوتر برای نجات من فرستاده شده، بیاید کنار تختم. ناگاه کبوتر آمد و زیر تخت من رفت. من آرامش پیدا کردم. ساعتی بعد، مادرم وارد اتاق شد. در حالی که دستمالی در دست داشت، گفت:پسرم این دستمال آغشته به اشک بر امام حسین و دستمال را به سینه من مالید. نمی توانستم حرف بزنم. با اشاره به مادرم فهماندم که مهمان دارم. در زیر تخت است. مادرم برای کبوتر آب و دانه آورد. اما کبوتر چیزی نخورد و صدایی از او شنیده نمی شد. سرش را زیر بالش کرده بود.

  شب شانزدهم محرم شد. دلم بسیار شکست. گفتم آقا روز عاشورا تمام شد، چرا به من جواب نمی دهی؟

  درب اتاق را از بیرون روی من می بستند و هر کس دنبال کار خودش می رفت. یک وقت چشمهایم را روی هم گذاشتم. در عالم مکاشفه، دیدم سقف اتاق شکافته شد. آقایی همانند یک پارچه نور، تشریف فرما شدند و روی صندلی چوبی کنارم نشستند (هنوز هم آن صندلی باقیست) از تخت با همان حال ضعف پایین آمدم و با یک دست بازوی آقا را گرفتم و دست دیگرم را روی شانه آن حضرت قرار دادم و هی می گفتم: به!به! به صورت عالم نگاه کردن عبادت خداست. ایشان به من لبخند می زدند. عرض کردم:شما چه کسی هستید؟

  آقا فرمودند:چه کسی را صدا می زدی؟

  گفتم: من آقا امام حسین را می خواستم.

  فرمودند : من امام حسینم، از ما چی می خواهی؟

  گفتم:آقا شما خود می دانید من چی می خواهم .

  در همین حال، دوباره سقف اتاق شکافته شد و دو دست قطع شده در حالی که داخل بشقابی بود، روبروی آقا حاضر شد . نگاه کردم دیدم این دستها بدن و سر ندارد.

  آقا فرمودند : به من نگاه کن و از ما چیزی بخواه.

  گفتم:خود شما می دانید چه می خواهم.

  فر مودند: هر چه خواستی، ما به تو دادیم.

  گر طبیبانه بیایی به سر بالینم

  به دو عالم ندهم لذت بیماری را

  بعد فرمودند بلند شو برویم!

  آقا دستم را گرفت و به مسجد خواجه ی خضر کرمان بردند، در حالی که دو دست بریده نیز در کنار آن حضرت بود. دیدم منبری بسیار زیبا وجود دارد و مسجد مملو از افرادی که همه ی انها یک پارچه نور بودند. وقتی آقا وارد شدند، همه از جا بلند شدند. من هم جلو ایشان ایستاده بودم و می گفتم: به!به! نظر به صورت عالم عبادت است. عرض کردم آقا شما کجا بودید اینجا تشریف آوردید.

  ناگهان از آن حال بیرون آمدم. دیدم در اتاق خودم هستم. ولی داخل اتاق بوی عطر و گلاب و بوی تربت سید الشهدا فضا را پر کرده است و کبوتر از زیر تخت بیرون آمده و با صدای بلند می خواند و به دور من می چرخد. احساس کردم بدنم سبک شده. دست به شکمم کشیدم، دیدم سالم است. فوری از تخت پایین آمدم. چون درب اتاق را از پشت بسته بودند، در زدم. مادرم در را باز کرد و مرا بغل کرد و گفت: چه خبر است؟ در این اتاق چه اتفاقی افتاده که این همه بوی خوش و عطر تربت می آید؟ همه تعجب کردند که من چگونه بر خاستم. گفتم:آقا امام حسین مرا شفا داده. با صدای بلند و اشک چشم فریاد یا حسین می زدم. آمدم در حیاط منزل، احساس کردم باید به دستشویی بروم. بعد از ۴ سال برای اولین بار با پای خودم به دستشویی رفتم. مقدار زیادی چرک و خون از من دفع شد. و بدنم کاملا راحت شد. سبک شدم. تمام ورم های بدنم فرو نشست. حتی دو طرف بدنم که از شدت ورم فتق کرده بود خوب شد. آن گاه وضو گرفتم و همه اش یا حسین می گفتم و گریه می کردم تا صبح شد. همسایگان تصور می کردند من مرده ام و برای من بستگانم گریه می کنند. بعضی از آنها صبح به عنوان تشییع جنازه من آمدند. دیدند من سالمم و شفا گرفتم. همدیگر را خبر کردند تا شفا یافتن مرا ببینند. برایم لباس و کفش آوردند. تصمیم گرفتم ظهر آن روز برای نماز جماعت به مسجد جامع کرمان بروم. اول ظهر در صف جماعت شرکت کردم. تا به امامت مرحوم آیت الله صالحی نماز را به جماعت بخوانم. در بین دو نماز، دو نفر از افرادی که چند روز قبل به عیادت من آمده بودند، در دو طرف من نشسته بودند و با تعجب به من نگاه می کردند. یکی به دیگری گفت: این جوان چقدر شبیه آقا ماشاالله است. دیگری گفت: بیچاره آقا ماشاالله در حال مرگ است، کارش تمام است، خدا او را شفا بدهد. من گفتم : خودم ماشاالله نجارهستم و خداوند به عنایت امام حسین مرا شفا داد. مردم فهمیدند. دورم جمع شدند و می خواستند لباسهایم را پاره کنند، ولی آیت الله صالحی و عده ای دیگر مانع شدند.

  روز بعد دکتر وکیلی که سال ها مرا معالجه می کرد، متوجه شد مرا به بیمارستان فرستاد و یک آزمایش و عکسبرداری کامل از من انجام داد. دکترها متعجب شدند و دکتر هرمان آلمانی به دکتر وکیلی گفت: چه دارویی برای این تجویز کردی که خوب شده. بگو تا ما برای همه ی مریض های مثل او تجویز کنیم؟ اما دکتر وکیلی جواب داد: جد من ، ابا عبدالله الحسین علیه السلام، او را شفا داده. تمام دکترها و پرستارها که وضع مرا دیده بودند، شروع به گریه کردند.

  دکتر هرمان آلمانی گفت: این آقا از یک بچه ای که تازه متولد می شود، سالم تر است.

  بعد از شفا یافتنم، کبوتر سفید ۴ ماه در منزل من بود و صبح روز شهادت صدیقه ی کبری فاطمه زهرا علیها السلام، داخل حیاط نشسته بودم که کبوتر هم آمد کنارم نشست و بعد از چند لحظه، پرواز کرد و به دور حیاط چرخید و بر لب بام جایی که روز اول وارد شده بود، نشست. من به کبوتر نگاه می کردم و اشک می ریختم که ناگاه پرواز کرد و رو به قبله به سوی آسمان بالا رفت. آن قدر به او نگاه کردم تا از دیده ی من غایب شد. فوری رفتم به منزل مرحوم حجه الاسلام حاج آقا طاهری که آن روز، روضه داشتند. عده ای از علما و روحانیون نشسته بودند و چون مرا مضطرب دیدند، سوال کردند: چرا ناراحتی؟ گفتم: کبوترم رفت. آقایان گفتند: آقا ماشاءالله ، نگران نباش ، ماموریتش تمام شده. من قلبم آرامش پیدا کرد.

  دستور روضه خوانی از جانب ابا عبدالله الحسین

  یک سال بعد، روز هشتم محرم همان روزی که سال قبل قاصد حسینی کبوتر سفید به خانه ام آمده بود. دلم می خواست در منزل روضه خوانی بر پا کنم ولی قدرت مالی نداشتم. با چشم اشکبار، وارد اتاق مخصوص شدم”شفا خانه” و گفتم آقا امام حسین می خواهم روضه خوانی بر قرار کنم. میل دارم منبر بسازم و در مساجد بگذارم ( که تا کنون متجاوز از صد ها منبر ساخته ام که یکی از آنها در مسجد مقدس جمکران است) دوست دارم غذا طبخ کنم و به عزا داران بدهم. بعضی گفتند بگذار سال آینده. مادرم می گفت: کسی که چیزی ندارد، بهتر است جلسه روضه ی مختصری را در مسجد الرضا که در نزدیکی خانه مان است، بر پا کند. من گفتم مادر! باید روضه را داخل همین منزل بخوانم، آن هم منزلی که امام حسین تشریف آوردند. می خواهم همین جا خیمه بزنم.

  شب نهم(شب تاسوعا) که مصادف با شب جمعه بود، خوابیدم. در عالم رویا دیدم ، نوری از آسمان با زمین آمد و همان آقایی که سال گذشته مرا شفا دادند، وارد حیاط شدند. عبایی بر دوش و نعلین زردی به پا داشتند و من با حالت ادب دست به سینه مقابل شان ایستادم. آقا لبخندی به من زدند و عبا را از بدن بیرون آوردند و روی زمین گذاشتند.

  من گفتم: آقا برای چه از در بسته آمدید؟

  فرمودند: مگر نمی خواهی روضه بخوانی؟ آمدیم به تو کمک کنیم. برو یک جارو بیاور.

  من ناراحت شدم که چرا آقا جارو کنند. خودم جارو می کنم. از طرفی فکر کردم جاروهای ما تمیز نیست تا به دست مبارک آقا بدهم. یک وقت دیدم دوباره نوری داخل منزل آمد که محله را روشن کرد که قابل وصف نیست. دیدم جاروی زیبا به دست آقا داده شد و آقا مقداری از حیاط را جارو زدند و بعد با دست مبارکشان اشاره کردند که منبر را اینجا بگذار. تو روضه بر پا کن ما تو را کمک می کنیم. من خانمم را صدا زدم که بیا از آقا پذیرایی کن. دوباره نور شدند و پرواز کردند. به ساعت نگاه کردم ، دیدم ساعت دو نصفه شب است و عجیب آنکه شبی هم که آقا شفایم داد، ساعت دو بامداد بود. باز هم تا صبح “یا حسین یا حسین” گفتم و گریه کردم. عرض کردم آقا ممنونم کمک کردید،راحت شدم. اذان صبح شد نماز خواندم. بعد از نماز صدایی در خانه بلند شد. در را باز کردم. دیدم آقای حاج صادق مهرابیان است. او دعای کمیل را از حفظ بود و از دوستانی بود که دوران نقاهت و مریضی به من کمک می کرد. دست بر گردنم انداخت و گفت: می خواهی روضه بخوانی؟

  گفتم شما از کجا فهمیدی؟

  گفت آنچه تو در خواب دیدی من هم دیدم.

  مقداری قند و چای داد و گفت این ها را آقا امام حسین برایت حواله کرده. ناراحت نباش. من حاج آقا موحدی را دعوت می کنم و روضه را برگزار می کنیم.

  بعد یکی از همسایه ها گفت: می خواهی روضه بخوانی؟ من به دلم گذشته که بلندگو و زیلو را من می آورم. وسایل را آوردند و روضه خوانی را بر پا کردم. از روز اول مجلس بسیار عجیبی شد. جمعیت فراوانی آمدند. علما نیز شرکت کردند و اکنون حدود چهل سال از این مجلس با شکوه می گذرد که هر ساله جمعیت زیادی از عاشقان و شیفتگان حسینی از شهرهای مشهد،قم،تهران،یزد،و…. در این عزا خانه شرکت می کنند و علما، وعاظ و مداحین اهل بیت ادای وظیفه می نمایند، و مجلسی کم نظیری است. بعضی هم در این مجلس حاجت گرفته اند.

  حتی یک جوان زرتشتی شفا گرفت، در حالی که مادرش در این خانه متوسل به قمر بنی هاشم شده بود، و صدا می زد. آقا دو دست قطع شده شما در این منزل آمده بچه ام را شفا بده. زن می گوید: وقتی به خانه رفتم، دیدم جوان فلجم نشسته. دست بر گردنش انداختم و گفتم چی شده؟ گفت مادر آقایی با دو دست قطع شده آمد و فرمود مادرت خانه ماشاالله نجار به ما متوسل شده است. حالا از جا بلند شو! و من هم نشستم و آقا که سوار اسب بود در حالی که دست نداشتند، تشریف بردند. و به برکت این کرامت آنها به شرف اسلام مشرف شدند.

  و باز چندین خانم که ۱۸ و ۱۲ سال ازدواج کرده بودند و بچه دار نمی شدند، از این شفا خانه نتیجه گرفتند و بچه دار شدند.”

  هر ساله مقداری گلاب از آستانه مقدسه ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام حواله این مجلس می شود که عزاداران با شور و هیجان خاصی و با شیون و ضجه و ناله از این گلاب استفاده می کنند. این گلاب به وسیله ی مرحوم حاج آقا حسین بزرگزادگان که از خادمین حرم مطهر امام رضا علیه السلام بودند، حواله این مجلس می شد که هنوز هم هر ساله خادمین مطهر این گلاب را می آورند و آن مرد مخلص امر کردند ۱۸ روز به تعداد سن مادر معصومین روضه خوانده شود و گلابدان مخصوص از آستانه مقدس آوردند که خود آقای حاج ماشاالله این گلاب را بین عزاداران می پاشند و هیجان خاصی به مجلس می دهند

 79. من چقد بگم این آقا هیچ قدرتی نداره
  هرکس ادعا میکنه این آقا شفا میده
  باایشون مصاحبه کنه و کلیپشو دراختیار مدیر سایت قرار بده تا ثابت کنه که راست میگه
  و ازش بپرسه چرا باوجود بیماریهای هنرمندان
  مشهور و اشخاص برجسته ی ایران و خارج
  هیچ نام و نشانی از این آقا نیست و این اشخاص به ایشون مراجعه نمیکنن

  چرا الکی ایشون رو بزرگ میکنید پیغمبرش ادعا نمیکرد که شفا میدم
  عجب از دست این مردم
  بابا من رفتم بررسی کردم به خداوندی خدا شفا نمیده
  خیلی هم مغروره
  عجب از دست شماها???

  1. سلام، با عرض پوزش باید بگم که این بزرگوار ، خودشان میفرمایند که خداوند شفا میدهد، و ایشان فقط واسطه و درخواست کننده از خداوند هستند.
   بنده خودم چندین مورد دیدم که به دعای ایشان امراض لاعلاج مانند سرطان شفا یافته اندضمن اینکه هیچ گونه وجه یا هدیه یا تحفه ای بهیچوجه قبول نمیفرمایند.

  2. خداوند انشالله همه ی ما را به صداقت هدایت بفرماین. کمی آرام باش.غیبت کردن را رها کن

 80. سلام خسته نباشین برای گرفتن نوبت هرچی زنگ میزنم همش اشغاله ایاممکنه حضوری بیام نوبت برای روزهای بعدی بدن؟

 81. آیا کسی که بیماری مادرزادی داره مثلا ناشنوا هست یا عقب افتادگی خاصی داره رو حاجی میتونن شفا بدن؟ و همچنین کسی که در بچگی تب مننژیت گرفته و فلج و عقب افتاده شده؟

 82. باسلام ازتون خواهش میکنم بگید ادرس حاج اقا همینه ک توسایته یاعوض شده؟خواهش میکنم هرکی میتونه ج بده ممنونم

 83. خانم هایی که محرم ندارن نامه ننویسین که برگشت میزنه
  دوستم نوشت ولی شانس اورد ادرس خودشو نداده بود برگشت خورد به علت
  نپذیرفتن نامه
  آدرس
  ادره ی پست رو داده بود و شماره تماسشو
  میرین نامه پست میکنین برگشت میخوره شما که همش خونه نیسیتین نامتون میفته دست
  یکی از اعضای خانواده
  خانوادتون مشکل خصوصیتون رو میفهمه آبروتون میره
  یاعلی

 84. سلام خدمت دوستان مگه از اقا قنبری طلبی داریم که بعضی از دوستان با بی احترامی در باره این اقا صحبت میکنن این اقا قبل از اینکه به دذاشیب تشریف بیارن در میدان امام حسین خیابان گرگان مریض میدیدن اونجا تا جایی که من یادم هست زن هم میدیدن حالا به چه دلیل نمیبیند حتما صلاح میدونند اگر خانمی محرم نداره مشکلات خودش را بنویسه در صندوق نامه ها کدر خانه اقا جا سازی شده بگذار اقا دعا میکنن انشاالله نتیجه میگیره بنده از مریضی های قلبی رماتیستی کلیه ای گرفتاری کاری گم شدن های ماشین اقوام و.. نتیجه گرفتم به شما قول میدهم اگر به اقا بی احترامی کنید خدا بی حواب نمیگذاره همین دنیا نتیجشو میبینید خواهشا به اقا بی احترامی نکنید

 85. دختری ۱۴ ساله دارم که حدود ۲ ماهی است ترس زیادی دارد ومی گوید جن می بینم ومن را می ترساند چند بار هم از حال رفته دکتر هم بردم دارو داده ولی خوب نشده .آیا حاج آقا می تونه برایش کاری کنه ؟

  1. لاحول ولا قوه الی بااللّه العلّی العَظی
   شرط استفاده از این دستعورالعمل ذکر ۱۰۰تا صلوات ب نیت نویسنده اش سید میباشد
   بگین ۱۰۰ تا صلوات به نیت سید
   دستور باطل السحر رو انجام بده
   نمیخواد بری پیش حاج آقا
   دیگه انشاءالله دخترت رو آزار ندن
   یاعلی

   سحر چیه؟و به چی میگن سحر؟
   تا الان مفهوم یکسانی برا این کلمه مطرح نشده اما دوستان,به هرعملی که در تحقق و انجام ان دست شیطان قرار داره و در ظاهر یه امر عادیه اما در باطن امر ,چیز دیگه ای هست که ریشه و اساس اون ناپیدا و پوشیده باشه و در ذهن فرد چیز دیگه ای وانمود بشه که در نهایت رضایت شیطان رجیم جلب بشه رو سحر میگن.
   خدعه,نیرنگ,حیله,مکر,تزویر,ریا,چشم بندی و….همه جز سحر هستن.
   تسخیر:هرنوشته ونسخه ای و کاری که جسم,قلب,عقل و روح واخلاق انسان رو تحت تاثیر قرار بده و انسان رو مسحور کنه و به انسان آسیب بزنه رو میگن تسخیر شدن
   این تسخیر در اشکال مختلف انجام میشه ودر قالب:دعا,ورد(اوراد) رُقیه(نوشته) و دمیدن(فوت کردن)و بکارگیری فرشته و اجنه وغیره امکان پذیره
   این نکته هم خدمت دوستان عرض کنم,متاسفانه انجام سحر روز به روز تنوع خاص به خودش میگیره و پناه بخدا هر ساحری تلاش میکنه سحری بسازه که دیگران از ابطالش سر در نیارن و براشون ناممکن باشه.در دوران امروزی که همه از خواص مواد اگاهی دارن,ساحرها هم روشهاشون رو پیچیده تر کردن که به سختی بشه طلسمشون رو باطل کرد.
   ساحرین از ابتدای ورود به این مسیر از راههای غیر شرعی وارد میشن و چنان بواسطه گناه شان انسانی خودشون رو پایین میارن تا هم عرض شیاطین بشن,این لعنت شدگان حتی به محارم خودشون تجاوز میکنن,کارهایی انجام میدن که وقتی میفهمی چهارستون بدنت میلرزه و هر لحظه فکر میکنی الان مورد غضب خداوند قرار میگیری,اما اون نامردا به راحتی انجام میدن.لعنت خدا برهمه ایشان.گاهی فرد ساحر و رمال به کاراش جلوه شرعی و رحمانی میده تا راحت مردم بهش اعتماد کنن و بگن بنده پاک خداست و گاهی اینقدر بهش اعتماد میکنن که حاضر میشن بدنشون رو کاملا برهنه کنن که به اصطلاح روش دعا بنویسه و بخت اون دختر خانم باز بشه.از همه دوستان عاجزانه تقاضا میکنم,هر عملی رو اول با عقل و منطق مقایسه کنن و بعد اگه منطقی بود انجام بدن یا حداقل یه مشورت بگیرن از افراد امین.بگذریم
   حالا سحر به چند طریق انجام میشه؟. سحر و طلسم را انواع مختلفی است که دو سبب مهم داره یکی سبب مادی و دیگری سبب غیر مادی که هر دو این تقسیمات جزو علوم غریبه است. سبب مادی سحر بخودی  خود میتونه محسوس یا غیر محسوس باشه
   سبب غیر مادی سحر همان بخشیه که به علم تسخیرات و دعوات مربوطه و در آن دعوتهایی مثل برهتیه و هوتریه (توضیحش مفصله) … استفاده میشه وشخصی که میخد سحر کنه جهت انجام امور مورد نظر خود از نیروهای موکلین و خدام استفاده میکنه
   یه مساله مهم: بخشی از سحر و طلسم در واقع زاده تخیل شخصه مثلا تا شخص متوجه میشه سحر شده, خود همین استرس کار خودشو میکنه,دیگه شخص با خودش میگه بدبخت شدم و دیگه هیچ فعالیتی انجام نمیده و میگه طلسم شدم ,اینجاست که رمال یا ساحر به نیت خودش رسیده چون میخاد فرد رو از زندگیش باز کنه.
   بخش دیگر از سحر که واقعی هست و در عالم واقع تاثیر گذاره هم موجوده.که البته با انجام طلسمات و خواندن اوراد و اذکاری خاص توسط سحر کننده انجام میشه.
   تا یادم نرفته چند روش ساده
   و مهم برای جلوگیری از سحر

   خواندن روزانه و منظم سوره ‏هاى فلق و ناس و آیه الکرسی
   صدقه دادن.
   به همراه داشتن برخی از تعویذات مثل حرز حضرت علی ع :
   (بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قال موسی ما جِئتُم بِه السِّحر انّ الله سَیُبطِلُه انّ الله لا یُصلحُ عَمل المُفسدین، فَوقَع الحَق و بَطل ما کانوا یَعمَلون فغلبوا هُنالکَ وانقَلِبوا صاغرین)

   اینم یه روش موثر که سحر را ابطال کرده و اثرش را به ساحر ,انشاا… برمیگردونید:
   با زعفران و گلاب این دعا را روی کاغذ سفید بی خط ٬ نوشته و لوله کرده در یک بطری گلاب فرو کنید و بزارید کاغذ در آن باقی بمونه معمولا کاغذ له میشه. بعد درب بطری را سوراخ کرده و مثل گلاب پاش با ریختن آن در همه جای خانه مخصوصا بیرون و داخل درب ورودی منزل ٬ اتاقها مخصوصا گوشه های هر اتاق ٬ حمام و جلوی درب دستشویی و خلاصه همه جای خانه می تونید هر نوع سحری را فورا باطل کنید !
    دستورش اینه,لطفا طهارت داشته باشین,
   بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین و صلی اللهُ علی سَیِّدِنا اَشرَفِ المُرسَلینَ و علی آلهِ و بَیتِهِ تسلیماْ کثیراْ الی یومِ الدین لا الهَ الّا اللهَ ایماناْ و اسلاماْ اللهُ اکبرُ کبیراْ اِکباراْ و اِعظاماْ سبحانَ اللهِ اِجلالاْ و اِکراماْ و الحمدلله اِفضالاْ و اِنعاماْ و لاحولَ ولاقوَّهَ الّا بالله ِ تَوْکیلاْ و اِسْتِسْلاماْ لَخَلقِ السّماواتِ و الارضِ اَکبرُ مِنْ خَلقِ النّاسِ ولکنَّ اکثرَ النّاسِ لایَعلَمونَ اللهمَّ اَنتَ رَبّی عَبَثَ عابِث و نَفَثَ نافِثَ‌ و شِهابَ قابِس و لَیلَ دامِس و حَجَرَ یابِس و بَحْرَ طامِس و ماءٍ مارِث اللهمَّ ارْدُدْ اَعْیُنَ العائِنِ علیهِ فی مالِهِ و اَولادِهِ و اَحَبَّ النّاس‌ ِ اِلَیه‌ ِ و خُذِ اللهمَّ عَیْنَیْهِ مِن بَیْنِ صَدْغِیهِ و کَلِمَتُهُ مِنْ بَیْنِ شَفَتَیْه و نَکْسِ اللهمَّ بِرأسِهِ تَحتَ قَٔدَمَیْه و ارْدِدِ اللهمَّ بَأسَهُ عَلَیهِ فی بَدَنِهِ و مالِهِ و والِدِهِ و اَحَبَّهُم الَیه ِ ماءٍ رَقیق و لَحْمٍ وَثیق و عَظمٍ دقیق فَمالَهُ لایَفیق و عَلَی العَیْنِ لاتُضیق فَارْجِعِ البَصَرَ هَلْ تَرَی مِنْ فُطورٍ ثُمَّ‌ ارْجِعِ البَصَرَ کَرَّتَیْنِ یَنقَلِبْ اِلَیکَ البَصَرُ خاسِئاْ و هُو حَسیر طس یس کهیعص حمعسق شاهَتِ الوُجوهُ و عَنَتِ الاَبصارُ و ذَلَّتْ الاَعناقُ لِعَظَمَهِ المَلِکِ الدَّیان و عَنَتِ‌ الوُجوهُ لِلحَیِّ القَیّومِ و قَدْ خابَ مَنْ حَمَلَ ظُلماً اِنْ نَّشَأْ نُنَزِّلْ عَلَیْهِم مِنَ السَّماء آیَهً فَظَلَّتْ اَعناقُهُمْ لَها خاضِعینَ بسم الله الرحمن الرحیم قالَ موسی ما جِئتُم بِهِ السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیَبْطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصْلِحُ عَمَلَ المُفسِدینَ و قَدَّمنا اِلیٰ ما عَمِلوا مِنْ عَمَلٍ فَجَعَلْناهُ هَباء مَنثوراً اِنَّما صَنَعوا کَیْدُ ساحِرٍ ولایُفْلِحُ السّاحِرُ حَیْثُ ‌أتی و عَنَتِ الوجوهُ لِلْحَیّ‌ِ القَیّومِ و قدْ خابَ مَنْ حَمَلَ ظُلماً یا اَرضُ خُذیهِم قُل کونوا حِجارَه اَو حَدیداً و قِفوهُم اِنَّهُم مَسئولونَ کَاَنَّهُم خُشُبٌ مُسَنَّدَهٌ اِنَّ الله َ و ملائکَتَهُ یُصَلّونَ‌ عَلَی النَّبیِّ یا اَیًّها الذّینَ‌ آمَنوا صَلّوا علیهِ و سَلِّموا تسلیماً تَوَّکَّلوا یا خُدّام هذه الایات بّقَضاءِ حاجَتی و هِیَ‌ اِبطالُ السِّحرِ فی بَیْتِ فلان بن فلانه اَلوِحاً اَلوِحا العَجَل العجل السّاعَه‌ الساعه
   نکته:
   ۱- بجای عبارت ( فلان بن فلانه ) در اخر دستور بالا ٬ باید اسم صاحب صاحب خانه و اسم مادرش نوشته بشه
   ۲- اگه مستاجر هستید یا اسم صاحب خانه و یا نام مادرش را نمی دونید باید بجای ( فلان بن فلانه ) بنویسید ( فی هذا البیت ‌) و نیت منزلی که مورد نظره رو داشته باشین.

     اگه پناه بر خدا,متوجه بشین به کسی سحر خوراندن این دستور رو انجام بدین و ببینید با توکل بخدا,سحر به ساحر برمیگرده,چون بالاترین دستها,دست خداوند سبحانه.

   گاهی وقتها بعضی از سیاه دلان خدا ناشناس در غذا یا آب یا شربت ٬ سحری می ریزنن و به اشخاص مورد نظرشون می دن و باعث بیماری یا تخریب اعصاب یا بهم زدن روحیه طرف می شن. در اینصورت میشه ازدستور قبلی ( ابطال سحر در منزل ) و با کمی تغییر در آن هر نوع اثر سحر و جادوی خورده شده را باطل کرد و اثرش را به عاملش برگرداند 
   کافیه این عبارت دستور قبلی :
   توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی بیت فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعه الساعه

   را به این شکل تغییر بدین:

   توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی جسد و روح فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعه الساعه‌
   که بجای فلان بن فلانه حتما باید اسم شخص و مادرش را بنویسید و به شخص بدهید تا به مدت یک هفته صبحا از اون بخوره

   ببخشید مطلب خیلی طولانی شد
   دوباره یه صلوات بفرستین تا ادامه بدم.خودمم خسته م شد

   در اصل طلسمها ترتیب بندی خاصی ندارن.تا الان ۱۲۶۰۰۰۰یک ملیون و دویست و شصت هزار نوع سحر رو ممکن دونستن.البته علامه مجلسی این عدد رو مطرح کردن که از این مقدار راه میشه سحر بست. معمولا تقسیم بندی سحر بر حسب عمل کردن سحر هستش
   مثلا طلسم غیر رحمانی را طلسم سیاه، طلسم محبت را طلسم سرخ و طلسم ثروت را طلسم سبز میگن.
   شرط اول و مهمترین شرط برای تاثیر سحر و طلسم اینه که فرد طلسم کننده حتما موکلی (جنی ) را در اختیار داشته باشه(تسخیر جزئی یا کلی و به عبارتی داشتن حکم مربوطه جهت عمل به طلسمات) و این از بدیهیات تاثیر عمل وانجام سحره
   روشهای تاثیر طلسم و سحر مختلفه و برای تاثیرگذاری مثلا دفن میکنن یا میدن طرف بو بکشه یا مرشوش یا ماکول هست.

   اولیش:سحر تفریق و ربط
   در این سحر و طلسم، ساحر اقدام به جدایی میان زوج و زوجه (جدایی زن و شوهر) یا جدایی پدر و پسر یا برادر از برادر و از این قبیل میکنه. این سحر همان سحر تفریق و بغض کردنه و بهش تباین هم میگن یعنی بین دو برادر رو به هم میزنن.

   ولی سحر ربط ، سحری هست که طلسم کننده از طریق کمک گرفتن از شیاطین و جن (که در اغلب انواع سحر و طلسمات وجود داره) اقدام به اعمال سیاه کاری میکنه. این عمل به شکلیه که جن کافر در ذهن فرد طلسم شده هر کاری دلش بخاد میکنه. این عمل مثلا میتونه باعث بسته شدن یا ناتوانی در روابط جنسی حلال زن و شوهر بشه هر چند که هر دو طرف قادر به سکس هستند ولی نیرویی مانع از این مساله میشه. این نوع سحر و طلسم از بدترین انواع آن است که نفرت و جدایی میان زوجین و عداوت میان آنها را در طول زمان موجب میشه.لعنت بر دل سیاه شیطان رجیم

   دوم ـ سحرخدعه وتخیل هستش:
   این نوع سحر در داخل افکار انسان هرکاری میکنه مثلا شخص میبینه تلوزیون بهش حمله میکنه یا دارن با دوربین میبیننش اندازه چیزها رو بزرگ و کوچیک میبینه فکر میکنه دنبالشن .گاهی فکر میکنه اشیا باش حرف میزنن و گاهی هم وسایل رو در شکل غیر واقعی خودشون میبینه.این همون سحر تخیلی بود.

   سوم ـ سحر جنون:
   در این نوع سحر(پناه بر خداوند) یکی از اجنه کافر و شرور رو مامور میکنن وارد بدن شخص بشه یا دعوتش میکنن که بره داخل بدن شخص و اونجا بمونه.از شخص رفتارهای بسیار عجیبی سر میزنه از عو عو کردن بگیر تا حمله به دیگران و چند برابر شدن قدرت شخص و بددهنی و….این نوع سحر هم بسیار اسیب زننده هستش

   چهارم:سحر عزلت و گوشه نشینی(خمودی)
   در این سحر, طلسم کننده یا ساحر جنی رو که به خدمت گرفته (جن کافر) به اون امر به ضربه زدن میکنه و این موکل هم با مستقر شدن در ذهن و کله فرد مورد نظر، او را گوشه گیر و منزوی میکنه به گونه ای که زمین گیر میشه و عوارض افسردگی میاد سراغش. فرد سحر شده در این حالت دچار فکر مشوش بوده و دچار کم حرفی شدید و سکون و یکجا نشینی و انزوای شدید و سردرد همیشگی میشه و حتی از آب میترسه,حمام نمیره و…

   پنجم:سحرهواتف
   در این نوع سحر رمال یا ساحر جن اجیر شده(موکل) خود را به طرف شخص مورد نظر میفرسته که شخص بدبخت رو در زمان خواب و بیداری اذیت کنه. در زمان خواب به شکل حیوانات مختلف و ترسناک خود را به او نشان میده در عالم بیداری هم فرد مورد نظر صداهای عجیب و غریب میشنوه و مثلا صدای افرادی را میشنود که او را صدا میزنند (ممکن است این صداها آشنا باشن) . از نشانه های این نوع سحر و طلسم ، خوابهای وحشتناک و وسواس شدنه

   ششم:سحر بیماری:
   در این نوع طلسم جن خبیث در وسط فکر و یا دید,یا گوش یا پا و…قرار میگیره در این حالت میتونه موجب کوری و یا از دست دادن شنوایی فرد بشه یا فلجش کنه. از نشانه های این طلسم و سحر ، احساس درد متوالی در یکی از اعضاء و یا حالات صرع و تشنجات و یا فلج و از کار افتادن جزیی و کلی اعضاء و یا از بین رفتن برخی از حواس فرد هستش این حالات دقیقا شبیه به حالات بیماری طبیعی اعضای انسانه
   . تنها از یه راه میشه تشخیص داد این بیماری از سحر و طلسمه یااز امراض طبیعی جسم که رقیه و آیات باطل کننده طلسم بر آن شخص خوندهبشه. اگر فرد مریض در زمان قرائت احساس سرگیجه یا سردرد یا اضطراب و لرز کند یا اینکه جسمش دچار تغیر شدید بشه، باید مطمئن شد که مشکل پیش آمده در نتیجه طلسم یا حسد و یا چشم زخم است . اگر این تغییرات مشاهده نشد پس باید توسط اطباء و پزشکان معالجه بشه

   هفت ـ سحر عشق و محبت:
   در این نوع طلسم ساحر و طلسم کننده ، مرد یا زن را به نسبت به یکدیگر عاشق میکنن. این نوع سحر میتونه فرد مورد نظر از مادر و خواهر و اقوام درجه یک خودش تنفر پیدا کنه و فقط زن یا شوهر خودش روببینه و رضایت اون براش مهم باشه و بس. از طرف دیگر این نوع سحر میتونه باعث بشه که شوهر نسبت به زنش متنفریاسرد بشه اما نسبت به یک زن خاص هر چند قیافه و اخلاق خوبی هم نداشته باشه,جذب بشه.

   انواع مختلف دیگری از سحر هم وجود داره که خیلی توضیح داره و منم خسته شدم حسابی.

   آهان:این سحر هم مهمه,یه نوع سحر دیگه هم هست بهش میگن سحر انقطاع,که شخص رو از خانوادش دور میکنه یعنی قطع رابطه
   نوع دیگه هم اینه که شخص نسلش منقطع میشه یعنی نسلش قطع میشه,در این حالت ساحر یا رمال نمیزاره شخص بچه دار بشه,طرف میره دکتر اما نتیجه ازمایش که میاد میگه از لحاظ پزشکی شما هیچ مشکلی ندارین,اما نمیدونم چرا بچه دار نمیشین,معمولا این سحر رو روی زن اجرا میکنن,در این حالت ایام ماهیانه زن به هم میریزه,دچار یبوست میشه بدنش بد بو میشه,نطفه در بدن زن تشکیل میشه اما بارور نمیشه.اگه زن یکه زا باشه بارداری بعدی براش مشکله,حتی گاهی یک جن شرور رو مامور میکنن بچه رو تو شکم مادر معمولا قبل از دمیده شدن روح در بچه اون رو خفه کنه یا نزاره زنده به دنیا بیاد.
   سحر های زیادی وجود داره مثل معذرت میخام شاش بند که طرف هرکاری میکنه نمیتونه ادرار کنه,این سحر خیلی انجامش راحت و متداوله.
   اینم یه سحر به روش امروزی که بهش میگن سحر ترس یا خافیه:
   در این نوع سحر، ساحر حروف و اسامی مورد نظر را ازهم جدا میکنه و سپس از حروف و اجزا اون اسم فرشتگان و شیاطین موظّف و موکّل بر آن را در میاره و نیز دعایی که از حروف تجزیه‌ شده آن درست شده استخراج می‌کنه و یا می‌خونه .

   ببخشید مطالب اینبار زیاد شد و سرتون درد اومد,در پایان اعلام میکنم هیچ چیزی بدون خواست و اراده خالق سبحان انجام نمیشه.
   اینم بگم,هرکسی هر صبح چهار قل و ایت الکرسی بخونه همراه با سوره حمد,هیچ طلسمی بهش اثر نمیکنه.البته ذکر لا حول ولا قوت الی بالله هم بسیار درجلوگیری از سحر شدن موثره…..

   یاعلی

   

 86. سلام
  این اقای نباتی نفسش حقه
  از من می شنوید برید پیشش اگه مشکل دارید و راهنماییتون می کنه
  یه جرایی اینقدر مراقبه کرده که به این مقامات رسیده و به نظر من کل روزگاره

 87. بسمه تعالی .باسلام.مدت۱۴سالی است که دخترم تعادل ایستادن رانداردوازرفتن به پزشکدیگر منصرف شده هیچگونه داروی مصرف نمیکند لطفا حاج اقای قنبری به حق فرزندم دعا فرماید درصورت لازم حضوری خدمت برسیم التماس دعا

 88. خدایا شکر و سپاس برای وجود پیر مهر ، خداوندا به این پیر مهر خوشحالی ،سلامتی و عمرم با ازت عطا کَن،من خارج از ایران هستم اگه دوستی خدمت اقا رفت خواهش میکنم برای من هم بگید دعا عاقبت بخیری کنه
  پیر مهر دوست دارمً التماس دعا

 89. با عرض سلام.اقای مدیر به حاج اقاتون بگین یه دختره جوون که ۴ ساله بیماره و هیچ محرمی تو رندگیش نداره پدرشم فوت کرده با کی باید باید بیاددددددد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا خنده داره که من حتی تلفنم حق ندارم بزنممممممممم.متاسفم که جنس زنو انقدر بد میدونن.

 90. باسلام احوادب همسرم میگه با سلام و ادب همسرم میگه نمیخوام باهات زندگی کنم وشدیدا دچار بحران روحو. ی شدم الاون با کدوم مرد فرم برای جواب توروخدا منتقل کنید خیلی زنان هستند که ممکنه دسترسی به مرد یا محارم نداشته باشن

 91. باسلام..جوانی۲۷ ساله ام چندسالیه میعده رودم مریض شده تاجای ک توان مالی داشتم رفتم دکترولی تشخیص درست ندادن خسته شدم ازاین زندگی بافقرمریضی خیلی مشکل بدبختی دارم ک حاجی حرفمومیشنه کمکم کنه ویه وقت ب من بده بیام دیدنت برای درمان وگفتن مشکلات زندگیم…ب امام زمان خیلی بدبختی دارم اگ میشه یه وقت ب من بدیدارش خالقی ازگرمسار

  1. دوست گرامی وقت دست ما نیست و ما یک سایتیم که ارتباطی با دفتر هم نداریم روش وقت گرفتن تماس تلفنی است که زحمت می خواد اونم تاجایی که در جریانم در ماه رمضان وقت هم داده نمیشه. تونستید تار مضان تماس بگیرید نشد بعد ماه. ضمنا این وضع فقر و … چیزی است که مردم ما می خواهند و در انتخابات ثابت کردند.

 92. سلام خواهش می کنم آقای مدیر اگه امروز چهارشنبه این مطلب رو میخونید یه ایمیل به من بزن و جواب سوال رو بفرست
  من امروز رفتم خدمت حاج آقا ، ذکری را نوشته اند که باید بگویم اما در بتدای ذکر بسم الله الرحمن الرحیم هم وجود دارد یادم رفت بپرسم که باید بسم الله الرحمن الرحیم را هم بگویم هر بار یا خیر
  اگه شما می دانید لطفا” تا آخر وقت امروز یا تا قبل از نماز صبح جواب رو به ایمیلم بفرست ممنونم

  1. سلام عزیزرفتم خدمت آقادستورداددعای درنمازاول وقت ومکان بدون تعقیر..فقط نفهمیدم بعدازنمازصبح بخانم ویادرمیان نماز؟

 93. سلام دخترم به طور ناگهانی دچار مشکل در ستون فقرات شده میخواستم بپرسم اگه از شهرستان بیایم امکان داره همون روز نوبتمون برسه چون نتونستیم تماس بگیریم واسه نوبت گرفتن

 94. ۲۵ سال نخوابیدن در رختخواب آقای نخودکی

  فرزند ایشان نقل می کند :
  پدرم ، در کلیه ساعات روز و شب، برای رفع حوائج حاجتمندان و درماندگان؛ آماده بودند.
  روزی عرضه داشتم: خوبست برای مراجعه مردم وقتی مقرر شود.
  فرمود:
  « پسرم، لیس عند ربّنا صباح و لا مساء: آن کس که برای رضای خدا، به خلق خدمت می کند، نباید که وقتی معین کند. »
  پدرم در ابتدای شبها پس از انجام فریضه، به نگارش پاسخ نامه ها و انجام خواسته های مراجعان مشغول و سپس مدتی به مطالعه می پرداختند. از نیمه های شب تا طلوع آفتاب به نماز و ذکر و نوافل و تعقیبات سرگرم بودند. پس از طلوع خورشید اندکی استراحت می فرمودند و بعد از آن تا ظهر به ملاقات و گفتگو با مراجعان و تهیه و ساخت دارو برای بیماران می نشستند و بالاخره عصرها برای تدریس به مدرسه میرفتند و پس از آن نیز به پاسخگوئی و رفع نیازمندی محتاجان و گرفتاران مشغول بودند و در تمام سال به تفاوت ایام و اختلاف احوال پس از طلوع آفتاب و یا ساعتی بعد از ظهر استراحتی کوتاه می فرمودند.

  درسال ۱۳۱۴ یکی از سادات محترم مشهد برای ایشان سجاده ای و رختخوابی هدیه فرستاد. ایشان در جواب فرموده بودند:
  « سجاده را به خاطر سیادت شما که رعایت حرمتش را بر خود واجب می دانم می پذیرم ولی به رختخواب نیازم نیست زیرا که بیست و پنج سال است که پشت و پهلو بر بستر استراحت ننهاده ام. »

  در انجام فرائض یومیه در اول وقت و اتیان نوافل و بیداری سحرگاهان و تهجد و احیاء شبهای جمعه و لیالی متبرک و روزه درایام البیض و خدمت به خلق بویژه نسبت به سادات و زیارت قبور انبیاء و اوصیاء علی الخصوص در شبها و روزهای جمعه مداومت و مراقبت می فرمودند.

  در ناحیه نجف اشرف، مسجد کوفه و سهله و مقبره کمیل و میثم تمار، محلهایی بود که بسیار زیارت می فرمودند.

  حکایات و کراماتی از مرحوم حسنعلی نخودکی اصفهانی
  شمایی که منو تکذیب کردی بیا بگو ببینم چرا
  این آقای پیر نبات پیرو راه استادش نیست
  چرا وقت تعیین کرده
  توضیح بده
  جواب سوالهایی که ازت پرسیدم همه رو خودم میدونم
  میخوام شما که تکذیب کردی ثابت کنی این پیر مهر شفا میده و راست میگه
  باهاش مصاحبه کن و کلیپشو بفرست واسه مدیر پخش کنه برای همه

 95. ضمن تأیید بخش توصیه های دینی و عملی کار بر سایه منفی بافی های ایشونو شدیدا انکار می کنم.
  برید اینجا
  http://www.piremehr.ir
  یه کلیپی هست مرحوم حجت الاسلام دوانی در تأیید ایشون صحبت کردند تکلیف همه روشن میشه.
  من خودم بارها نتایج محیرالعقول گرفتم. امیدوار به خدا و با اعتقاد کامل به این واسطه فیض الهی که عمری عبادت محض خدا سپری کردن و آبرومندند مراجعه کنید

  1. سلام بهمگی دوستان من خودم حضورن به دیدن پیرمهر رفتم
   وباچشم خودم دیدم که ایشون عارف نیستن والله نیست بخدا نیست
   کدوم عارفی کدوم مرید حضرت علی میاد جار میزنه که من شفا میدم
   آقایی که منو تکذیب کردی و نتایج متحیرالعقول گرفتی
   بگو ببینم وقتی ملت میان میگن ماچند ساله تو انتظار هستیم و نمیتونیم تماس بگیریم اونوقت تو چطور تونستی تماس بگیری اونم نه یک بار بلکه بارها مشرف شدی
   من حرف اشتباهی نزدم که منو تکذیب کنی تو اومدی ۱ روحانی مرحوم رو شاهد گرفتی
   که اول باید یکی پیدا بشه اون روحانی رو تایید کنه
   مگه هرکس لباس روحلانی ت بتن کنه پاکه ؟؟؟

   من تو پیامم گفتم اول بخدا توکل کنید و از خدا بخواین بعدش توسل کنین به شهیدا مخصوصا شهدای گمنام بعدش هم توصیه آقا شیخ رجبعلی خیاط رو توصیه کردم
   پس تو اومدی از خدا خواستن و توکل و توسل رو تکذیب کردی و تبلیغ پیر مردی که با چندتا کلیپ ادعا میکنه شفا میده رو کردی تو با چه جراتی توکل بخدا و توسل به شهیدا رو تکذیب کردی
   اصلا در تو درچه حدو اندازه ای هستی که مردمو گول بزنی و تبلیغ کنی

   خوب بگو چجوری نتیجه گرفتی تا مردمم بتون بارها مثل تو برن نتیجه بگیرن آخه خیلی ها تو انتظارن اونم برای چند ساله که دارن زنگ میزنن ولی موفق نمیشن
   فهمیدم کلک
   پس تقصیر تو بوده
   حسود نگو همیشه تو اونجا بودی و نمیزاشتی مردم برن شفا بگیرن آی ناقلا
   فقط میخواستی خودت بارها بری و نتایج متحیر العقل بگیری تا دیگران بی نصیب بشن
   شیطون بلا
   چجوری موفق شدی
   جایزه داری
   احسنت هزار آفرین
   حالا بیا تعریف کن با سند ومدرک بگو چجوری بارها رفتی
   و تو چه زمینه هایی نتیجه گرفتی
   واسم خیلی جالبه
   خود امام پیغمبرا ادعا نمیکردن ما شفا میدیم
   اگه این آقا واقعا شفا میداد
   باید میگفت خواست خدا بوده و خدا شفا داده و اگه کسی نتیجه گرفته خدا صلاح دیده نکه کلیپ بده بگه من دستمو گذاشتم رو پیشونی فلانی فرداش دیدم حالش خوبه
   درضمن اگه شفا میده شرط گذاشتنش چیه
   یعنی چی
   اگه ایشون شفا میداد
   اولا شرایط تعیین نمیکرد نمیگفت چادر بپوشین یا با محرم بیاین ویا چندسال زنگ بزنن موفق نشن
   برام مهم نیست تو یا هزارنفر دیگه منو تکذیب بکنن چون اگه من تهمتی زده باشم اون دنیا من میدونم و این آقا و خدای خودم
   من باید جوابگوی ایشون باشم و حق الناس بگردنم میاد ببین شفارو امام رصا میده اونم به اذن خدا
   اگه خدا نخواد امام رضهم نمیتونه شفا بده
   اینا نشانه های آخرزمانه اولا اگه این آقا شفا میداد العان دزدیده بودنش
   دوما ما تو مملکت هزارتا چهره سرشناس و معروف داریم که بیمارن
   مثلا آقای جوهرچی که به رحمت خدا رفت
   مگه نمیتونست بره شفا بگیره
   ؟؟؟
   اصلا من کذاب و منفی باف شما که راست میگی بیا بهمه بگو
   اولا بارها چجوری مشرف شدی تا بقیه هم برن
   دوما بگو ببینم چرا تلوزیون رسمی ایران نشونش نمیده
   چرا چهره های سرشناس مثلا مرتضی پاشایی و غیره از ایشون کمک نگرفت
   ۴ اگه کسی بخاطره خدا شفا میده پس چرا شرط میزاره
   اگه راست میگه شفاشو بده مگه بخاطر خدا نیست پس چرا امر میکنه چهل روز نماز بخونین یا حتما چادر بزارین
   کی گفته همه چادریا پاکن و بی چادرا نباید بیان
   سند مستند بیار با مدرک صحبت کن
   کسی که بخواد کمک کنه شرط نمیزاره اگه قصدش کمک باشه بهمه کمک میکنه چون این آقا مگه خداست که قضاوت کنه کی خوبه کی بده
   تا بخوبا کمک کنه و بعدهارو سوا کنه

   اونیکی شفا میده فقط خداست خداست خداست بعدش توسل به اماما و شهدا
   امام رضارو درنظر بگیرین نگاه نمیکنه که گناه کاری یا پاک
   کافیه دلت بشکنه ۱بار صداش کنی لعنت بمن اگه حاجتتونو نده
   فقط خدا و خدا و خدا وخدا
   وخدا
   هیچ انسانی روی کره ی زمین نمیتونه ادعا کنه من شفا میدم
   شما چادر بپوش بیا شما نماز بخون
   شاید من کمک نیاز دارم ولی دلم نمیخواد نماز زوری بخونم طرف اگه قصدش کمکه و نیتش پاکه کمک کنه چیکار به نماز من داره

   جواب بده ببینم
   تو که تکذیبیه صادر کردی
   جواب لده بگو همه بدونن بارها چجوری رفتی و چرا تلوزیون نشونش نمیده
   چرا این خمه ملت میمیرن نمیدن پیشش
   چرا درحالیکه هیچ امام و پیغمبری ادعا نکردن و کلمه ی من رو بکار نبردن این آقا بکار برده و گفته من شفا میدم
   و چرا شرط میزاره
   و بگو اون حاج آقای مرحوم رو کی باید تایید کنه ؟؟؟
   اصلا یک کاری بکن کارستون توکه با بارها مشرف میشی و نتیج متحیرالعقول گرفتی بازم برو پیشش براتو که کارنداره
   بهش بگو پیر نبات ۱ خانومی هست میاد بهمه میگه شما دروغگو هستی و مرام مرید حضرت علی و عرفارو نداری و ادعای قدرت داری درحالیکه پیغمیر و امام ها نداشتن
   بهش بگو این خانومه گفته کسی که نیت خیر داره کمکشو میکنه ملتو سوا نمیکنه و قضاوت نمیکنه کی بیاد و کی نیاد وکی نماز بخونه تا نبات اثر کنه و بگو چرا تو تلوزیون رسمی مثلا بیست و سی نشونش ندادن همه رو بپرس
   باهاش مصاحبه جدید بگیر بفرست برای مدیر سایت تا پخش کنه اگه اون موقع حق باتو بود من بهت حق تکذیب میدم درغیر اینصورت حلالت نمیکنم چون تهمت زدی
   دوستان هرکس هرسوالی داره از این آقا بپرسه چون قراره بره با پیرمهر مصاحبه کنه و برامون جواب بیاره
   همتون سوالتونو بپرسین چون این اقا بارها مشرف میشن و نتیجه میگیرن پس چون تاییدکردن سند و مدرکم میارن در غیر این صورت پس نتیجه میگیریم خودش روباید تکذیب کرد
   سوالتونو بپرسین ازش یاعلی
   انشاالله فیلم مصاحبه باپیر نبات رو میفرسته به زودی برا مدیر و ایشونم پخش میکنه
   مثلا بپرسین چرا شرط میزاره
   چرا خودش سفر استانی نمیکنه تا بکسانی که توان سفر ندارن شفا بده
   چرا مردم رو سوا میکنه چرا به کسانی که مرحم ندارن جواب نمیده
   مگه زنا میخوان برن اونجا خدای نکرده چه کاربدی انجام بدن که تقاضای مرحم میشود
   همتون سوال بپرسین
   این آقا همه رو میپرسه فیلم میگیره جواب میده
   یاعلی مدد

   برو بگو ۱ خانومی میاد حاج آقا تو رو تکذیب میکنه
   پشت سرت اینارو میگه ازم این سوالات رو پرسیده
   خب بگو بهمه میگه نرین پیشش این پیرمرد دروغگو هست و ادعای کذب میکنه و مرام حضرت علی رو نداره

   1. سلام
    خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه
    من اردیبهشت سال گذشته به ایشون مراجعه کردم برای درد شدید زانوی پای چپم که چند سالی بود به علت ساییدگی در د داشت و یک سالی بود که به سختی راه می رفتم و حتی روی زمین نمی تونستم بنشینم …
    به ایشوم مراجعه کردم و در کمال شگفتی سه روز بعد درد زانوی من به کلی از بین رفت و کاملا سلالم شده بود و خدا رو شکر بعد از گذشت یک سال و چند ماه هنوز هم زانوی من عالیه و هیچ مشکلی نداره
    خدا رو شکر .خدارو شکر خدارو شکر

  1. من وقتی مشکل خانم‌ زینب رو خوندم دلم براشون سوخت
   و بخاطر خدا خواستم توسط دوستی که میتونست در مورد مشکل ایشون کمک‌کنه مشکل ایشون رو حل بشه به امید خدا فکر کنم مشکلشون حل شده که تماسی نگرفتن
   شماره تماسی که هم من به خانوم زینب فرستاده بودم همیشه خاموشه و برای کمک‌به ایشون ۱ هفته روشن بود
   شما تو زندگیتون هیچ وقت به هیچ انسانی التماس نکنین
   این حاج آقا قنبری هم مشکلی حل نمیکنه
   من رفتم و با چشم خودم دیدم که نه خصوصیات عارف رو داره و نه مرام حضرت علی رو
   اگه یکی میخواد کاره مردمو راه بندازه بی احترامی نمیکنه بهش
   بیخیال هرکس هر مشکلی داره حتی شدیدترین مشکل اینجوزی حل میشه
   لطفا برین سر مزار شهدای شهرتون شهید گمنام‌باشه بهتره
   قسمشون بدین و بعدش مشکلتونو مطرح کنید که درجا به شب نرسیده همون روز حل میشه
   یا ۳روز بعدش مشکلتون حل میشه
   شرطش اینه برین سر مزار بگین ای شهیدگمنام یا شهدای گمنام قسمتون میدم به خون امام حسین و به راه حقی که رفتین و بخاطر راه حقی که شهید شدین قسمتون میدم به جون مادرتون حضرت زهرا مشکلمو حل کنید شفاعتمو پیش خدا بکنید
   و مشکلتونو بگین بخداوندی خدا همون روز تا شب نشده اگه صلاح باشه حل میشه و اگه همون شبش نشد تا ۳روز بعدش حل میشه حتی اگه خدای نکرده سرطان و بیماری و مشکل کنکور و ازدواج و هرچی باشه حل میشه
   اینا تجربه شده
   ولی باید نظر گلاب بکنین
   سر مزار شهدا اول قسمشون به امام حسین و حضرت زهرا
   که شهید روتون رو زمین نندلزه بعدش بگین هرموقع مسیرم خورد گلاب میخرم میام مزارتون رو میشورم چون مطمعنم که بعداز اینکه حاجت گرفتین نمیرین گلاب هم نمیبرین
   که باید بشورین مزارو اول با آب بعدش با گلاب
   درضمن حاجتی که مصلحت نباشه روا نمیشه
   برین امتحان کنید
   نه محرم میخواد و نه تماس تلفنی و نوبت
   خیلی جواب میده
   و هرکس هم میتونه ۴۰ روز یکسره گناه نکنه نه جسمی و نه روحی
   نمازش عذا نشه
   چله ی حاجت بگیره واقعا اگه گناه نکنه حتی ثروت هم بخواد خدا بهش میده فقط چهل روز خودتون رو برای خدا خالص بکنید
   ۲تا راه گفتم توکل بخدا عدد ۴۰ مقدسه
   و صحبت با خدا
   و‌به زبون ساده کمک خواستن از خودش نه بنده

   اگه اینهمه که حرص کمک از این حاج قنبری رو نمیزدین و از خدا خدا میخواستین خدادکمکتون میکرد دوم هم مزار شهید گمنام و قسم و نظر گلاب و بعدش
   چله گرفتن و گناه نکردن بهداز چهل روز
   چیزی که انتظارشو ندارین براتون اتفاق میفته
   اینا الکی نیست هرکسی انجام داده حاجت گرفته
   برای شفای مریض هم
   برین توصیه شبخ رجبعلی خیاط رو انجام بدین
   نور به قبرش
   کتاب تندیس اخلاق رو دانلود کنید pdfهست
   تو کتابش گفته که برای شفای مریض ۱ گوسفند قربانی کنید و آبگوشت درست کنید و ۱ روضه خون دعوت کنیدو ۴۰ تا کارگر میدان
   وقتی ۴۰نفر غذا رو بخورن و اون روضه خون برای شفای مریضتون دعا بکنه و اون ۴۰ نفر آمین بگن انشاءالله شفا پیدا میکنه اگه پول گوسفند ندارین ۴۰ تا لقمه ی نون سبزی درست کنید ولی بگین ۴۰ نفر آمین بگن برای شفای مریضتون
   راستی هرکس تهرانه بره قبرستان ابن بابویه
   سرمزار شیخ رجبعلی خیاط و مرشد چلویی و شیخ زاهد
   این ۳ نفر هم حاجت اساسی میدن ولی چون ما گناهکاریم و خواسته و ناخواسته کارهایی کردیم که بواسطه ی اونا دچار گرفتاری شدیم این عزیزارو قسم بدین و نظر کنید
   تا جوابتونو بدن اول بگین خدایا توکل بخودت میکنم و این بندرو شفیع و واسطه ی خودم و تو قرار میدم
   اگه اسم این ۳ نفرو تو اینترنت سرچ کنید ادرس مزار و عکسشون میاد زندگی نامشونو بخونین
   متوجه میشین
   ببینید اینا تجربه شده که گفتم نه خرافاته و نه مردم رو گیر آوردن
   من رفتم پیش پیر نبات بنظرم ارزش نداره برین
   ولی هرکس میخواد بره
   و تلفنش وصل بشه
   با گوشی موبایل یکسره پشت سره هم از ساعت ۸:۱۵تا ۸نیم زنگ بزنه وصل میشه من ۳بار زدم هر۳بار تو این ساعت گرفته
   ۱ بار رفتم و اون ۲بار هم بار هم دستم خورد قطع شد
   خیل خب هرکس میخواد جواب بگیره راه حل هایی که گفتم رو انجام بده
   منم دعا کنه آقای مدیر شماره بنده رو بهیچکس ندین یاعلی

 96. با سلام اینجانب محمد حسین طلبه هستم و مدرک دکتری دارم ولی متاسفانه با سن ۴۵سال تا کنون هیچ گونه کار برام جور نشده بنوعی بستگی تو کار بنده میباشد بطوری درخرج خوردن هم محتاج این ان میشم با اینکه الحمدالله واجبات هرگز ترک نکردم و همیشه سر وقت انجام میدم ختم و دعا هم بسیار انجام میدم بازم بستگی عجیبی تو زندگیم هست مشکل پشت مشکل برام پیش میاد از شما حاج آقا قنبری التماس دعا دارم وبرای ملاقات شما نوبت میخواستم

  1. نوبت رو باید از طریق شماره تلفن بگیرین یا اینکه برای ملاقات مشکلات در متن توضیح داده شده که چطور عمل نمایید . از طریق سایت هیچ نوبت دهی انجام نمی گیرد و اینجا صرفا یک سایت خبری است.

  2. برادرمحترم لطفا منزل محل سکونت خودرا عوض کنید
   و اگه در منزلی ساکن بشین که از خودتون نباشه
   بعنی اجاره باشه
   کسی نمیتونه براتون بستگی ایجاد بستگی بکنه مشکلتون حل میشه

 97. به نظر شما قرن حاضر جای این حرف هاست مردم دنیا دارن چکار میکن ما داریم چکار میکنیم

 98. زینب خانوم من از مدیر سایت خواستم شماره تلفنمو بهت بفرسته تا بهم اسمس بزنی راستش این خط همیشه خاموشه ولی تو شب از ساعت ۱۰ شب تا ۱۱ اسمس بزن بگو با سایه کاردارم یا زنگ بزن وقتی روشن کردم اسمست بهم برسه که باهات تماس بگیرم مشکلت حل شده هستش نگران نباش خوشبحالت خدا چقد دوستداره یاعلی

  1. بنده شما رتون رو فرستادم .ضمنا یه فرد دیگه ای هم مشکل مشابه داره میشه شمارتون رو به اونم بدم

 99. عزیزم نگران نباش خدابزرگه بمن زنگ بزن از مدیر سایت خواستم که شماره تماس بنده رو براتون بفرسته اگه خاموش بود اسمس بزن بگو باسایه کاردارم که وقتی روشنش کردم پیامت بهم برسه منتظرتم عزیزم لطفا اسمس بزن نگران هیچی نباش

 100. سلام من پیامیدرجواب خانوم زینب نوشتم که ایمیل بنده رو بطور خصوصی ب zeynab به اسمیکه انگلیسی نوشته بود زینب بفرستین ولی شما نفرستادی من ۱ پیام نوشتم که آدرس ایمیلمو براشون گذاشتم لطفا اون پیامو پخش نکنین مرسی اون پیامی که آدرس ایمیل سایه رو داره پخشعمومی نشه
  بجاش خصوصی ادرس بندهرو بفرستین به خانوم زینب

 101. سلام درمورد بیماریهای اعصاب وروان واعتیاد چه روزایی میتونیم زنگ بزنیم واقعا مستاصل شدم براپسرم

 102. سلام وقت بخیر
  در صورت جواب دادن به تلفن برای چند روز بعد وقت ملاقات میدهند؟
  چند بار زنگ زدیم منشی تلفنی گفت از ساعت ۷ تا ده صبح نوبت میدهند
  ممنون میشم اگه جواب رو به ایمیلم بفرستید
  تشکر

 103. بله من در تاریخ ۳ اسفند ۹۵ رفتم شماره ای که نوشته درسته
  خدا شاهده واقعا کارش درسته من چون چند نفر میشناسم شفا گرفته اند
  روزی من اونجا بودم یه پروفسور یه مریض اورد دو تا پاشو سه بار عمل کرده بود و خوب نشده بود حاج اقا نباتی بهش گفت چقدر ازش پول گرفتی پروفسور گفت ۸۵ میلیون حاج اقا نباتی با عصبانیت بهش گفت پولتون حرومه نمی تونستی می اوردی پیش من به خدا قسم کارش درسته

 104. سلام ایا این شماره ای که تو سایت هست بوق ازاد هم میخوره؟
  سردرد گرفتم از صبح همش اشغال میزنه??

 105. سلام خسته نباشید منم هر چی از صبح زنگ میزنم اشغاله پسرم حرف نمیزنه و نگرانم لطفا یه شماره تلفنی در بزارید تو سایت که در دسترس باشه و جواب بدند خیییلی ممنون

 106. سلام ببخشید برا مشکلات کاری باید حضوری بعد از نماز ظهر خدمت آقا برسیم دیگه نوبت تلفنی نیاز نیست؟

 107. سلام کسی می تونه برای خدمت به خلق این پیشنهاد را به حاج آقا یا منشیشون بده که این شرط محرم را برای زنان حذف کنند و در عوض از پرده استفاده کنند زنان اون طرف پرده و حاج آقا طرف دیگر . به خدا من فکر می کنم که بالاخره این مشکل باید یک جوری حل بشه چون واقعا در حق زنها اجحاف می شه.

 108. سلام گرفتن نوبت برام سخت شده دیگه از صدای بو غ اشغال بدم می یاد کآش یه خط دیگه باشه محض رضای خدا

 109. سلام خسته نباشید من یک پسر دوساله وسه ماهه دارم که از دست گریه هاش خسته شدم این جز بیماری حساب میشه یا مشکلات برای کدوم باید وقت بگیرم

 110. سلام
  من تماس گرفتم تلفن روی منشی بود و گفته شد اگر وقتها پر شده باشه روی منشی هستش.
  اگه امکانش هست میخواستم بدونم برای هر روز همون روز وقت میدن؟ یعنی صبح چهارشنبه برای همون چهارشنبه؟ یا هر روز تلفن آزاد هست و برای اون روزها میشه وقت گرفت؟
  خواهش میکنم در صورت امکان پاسخ بدید. من هم مشکل بزرگی دارم. ممنونم

 111. سلام.خسته نباشید
  من دختریم که زندگیم تو خونه پدرم اصلا خوش نیست.نه من نه مادرم و نه خواهرام.پدرمو دعا کردن که اصلا با زن و بچهاش خدب نباشه.بخدا هر روزمون فقط به جنگ و دعوا و حرص خوردنمون میگذره.دیگه خسته شدیم.واقعا بریدیم.من محرمی ندارم که باهاش بتونم بیام پیش آقا.تو رو خدا اگه کسی از شرایط حاج اقا اطلاع داره حتما پاسخ بده.کاش حاج اقا برای بعضی از مردم که نمیتونن با محارم تشریف بیارن یه شرایط دیگه ای رو بذاره…..

  1. سلام خواهر محترم اگه یقین دارین علت مشکلتون جادو و طلسم هست بمن ایمیل بزنین تا راهنماییتون کنم خرجشم ۱۰ تا صلوات هست خدابزرگه با توکل بخدا مشکلتون حل میشه
   جناب مدیر صفحه لطفا ایمیل بنده رو بصورت خصوصی برای این خانوم بفرستین
   تا بامن در تماس باشن نمیخوام بصورت عمومی پخش بشه ایمیلم
   ممنونم یاعلی

 112. لطفا کمک کنید مادرمون پرپر میشه
  لعنت کنه این دکترا رو ک ی تشخیص درست حسابی ب ما نگفتن بعد چهارده سال ???

  1. سلام من ایمیل ندارم وبلد نیستم برای خودم ازش بیارم مشکلم اینه که مادری هستم که نه سال است بچه هام راندیدم وجون بچه هام در خطره تورابه خدا کمکم کنید

 113. سلام من مادرم کانسر پانکراس داره و دو بار شیمی درمانی شد .
  بعد اینکه شیمی شد روده اش مسدود شد و عمل جراحی شد و ۱۵ سانت از روده اش متاسفانه بریده شد‌.
  ما چجوری میتونیم دکتر نباتی رو ببینیم .
  لطفا راهنمایی کنید متشکرم از شما .

 114. سلام حاج اقا
  من دوسال پیش با اقایی دوست بودم ک قصد سو استفاده داشت .من ساده بدون اجازه تو گاوصندوق مادرجونم دست کردم و گردنبندشو ب اون اقا دادم .حالا دوساله ک لا اون اقا نیستم و هر چی میگم پولشو بده نمیده . عذاب وجدان دارم ک این کار رو انجام دادم .الانم خودم توانایی مالیشو ندارم ک بخوام بخرم و یا پولشو بهش بدم .چیکار کنم! ،کمکم کنید

  1. سلام خانم محترم حاج آقا نباتی برای این موارد رسیدگی نمی کنن و اینم سایت حاج آقا نیست یه سایت خبری . شاید مراجعه کنید به حاج آقا دعا کنن برا مشکلتون. ولی شما هم می تونید علیه اون اقا شکایت کنید و یا اینکه توبه کرده و اصل ماجرا رو به مادرتون بگین.

 115. خداخیرشون بده من پدرم خیلی بداخلاق بود وبد رفتاری میکرد ولی بادعای حاج اقا و نباتایی ک دادن روز بروز اخلاقش بهتر میشه وبه واجباتش اهمیت بیشتری میده.خدایاشکرت?

 116. آقا من چجوری میتونم ایشون ببینم مشکل کاری دارم. به تلفن ثابتشون هم زنگ میزنم کسی پاسخگو نیست

 117. سلام میخواستم بدونم کسی هم که همراه مریضی پیش حاج اقا میره باید تا چهل روز نمازش قضا نشه؟

 118. سلام من هر چه قدر زنگ زدم کسی جواب نمیده با چند تا گوشی هم امتحان کردم چی کار میشه کرد حضوری نمیشه رفت؟؟

 119. سلام من که جواب گرفتم راه خودم را پیداکردم راه رسیدن به خدا متشکرم. نمیدانم با چه زبانی تشکر کنم باآن زبانی که کناه میکردم یا این زبان متشتکرم

 120. سلام خدا قوت من تمام کارهایم اول گیر میکند وخیلی به سختی انجام میشود آیا حاج آقا در این مورد هم میتونن کمکی کنند
  و چطور میتوانم بیایم
  ۰۹۳۹۲۸۸۶۳۳۸

 121. دوستان برادر من سرطان داشت .. دو دفعه پیش این شخص رفتیم ، نبات داد و گفتند باید بخوره و از این صحبتها .. خلاصه ما به درمان در بیمارستانم ادامه میدادیم . دکتر به ما گفت ایشون ۶ ماه دیگه بیشتر زنده نیست و واقعا هم همین شد و سر ۶ ماه وعده دکتر فوت کرد . در کل میخوام بگم که ما با حقیقت زندگی میکنیم باید واقع بین بود و دنبال این داستانا نباید رفت من این موضوع رو بعد از مرگ برادرم فهمیدم . فقط امیدوار باشید به علم پزشکی و پیشرفت اون .

 122. سلام ۵۱ساله اهل تهران هستم حدود ۲۵ ساله پیش رماتیسم قلبی داشتم خدمت اقا رفتم بعداز خوردن ابیکه بانبات دعاخانده شده اقا مخلوت بود کاملا خوب شدم از اون زمان تا ۲ ساله پیش خدمت اقا میرفتم از جمله مریضی قلب وکلیه پدرم واستخوان درد مادرم وبرای کجی پای بچه برادرم ومریضی های مختلف اطرافیان که همه الحمدالله خوب شدن بجز باجناقم وگم شدن ماشین عمو وماشین پسر عمو که بعداز ۳روز پیدا شد اقا میگوید من دعا میخوانم..اخه ابر مردیکه حدود ۹۰ سال سن دارد چهره ای نورانی چه احتیاجی به همسال من دارد که بعضی ها به ایشان بی حرمتی میکنن انشاالله خدا همه مریضها را شفابده وسلام

 123. من از شهرستان با خرابی جاده و برف و کولاک با بابام نصف شب زدیم رفتیم تهران
  تهرانیهای مهمان نواز و پایتخت نشین بافرهنگ با آدرس ندادن شرمندمون کردن انشاءالله تشریف بیارن رشت منم جبران کنم براشون از آدماش گرفته تا پلیسشون بی اندازه بی فرهنگ بودن البته بعضیاشونم کمک کردن ناحقی نشه خلاصه رسیدیم خدمت پیر دم درخونش خادمش نزدیک بود اعداممون کنه پیرمرد همچی نگات میکرد و حرف میزد انگار استغفرالله خداست
  گفتن اسمت نیست و نوبت نداری با دعوا وداد بیداد رفتیم داخل
  اونجا خادم بعدی با خشم اژدها برخورد نمود خداوکیلی انگار
  دارن با گوسفند برخورد میکنن
  بعدش پیر دستشو اورد رو سرم نبات برداشتم ریختم بطری میل نمودم که خداشاهده
  هزارتا گرفتاری بمشکلاتم افزون شد هم اینکه بدتر شدم
  من مشکلی دارم که قادر به نماز خوندن نیستم رفتم اون مشکل حل بشه بعدش خادمش برگشته به بابام گفته بگو دخترت نماز بخونه
  آخه اگه من میتونستم نماز بخونم اونجا چه غلطی میکردم خلاصه
  اینا دروغی بیش نیست خدا لعنت کنه کسی رو که با احساسات و امید مردم بدبخت بازی میکنه من حلالشون نمیکنم
  درسته خودم رفتم ولی چون این آقا فرمودن تو کلیپاشون شفا میدیم رفتم امیدوار کردن ملتو
  ملتی که همه فقیر بودن از من بدبختر بودن
  بخدا کفر هست که امید شفا از انسانی داشته باشیم که نه جز امامان و پیامبران هست و نه سید
  تا خداهست اشتباهه درخونه ی بندشو زدن
  برین توسل کنین به امام رضا که اگه هرچقد فقیر و روسیاه و گناهکار باشین نگاه ب شرایططتون نمیکنه مهمان نوازه خادماشم مثل گوسفند باهاتون برخورد نمیکنن شمارو روی چشماشون جا میدن
  امام رضا شفا بده تمام مریضاتونو منم درکنارشون
  من پول ندارم برم مشهد
  لطفا برای منم دعا کنین و گول این آقارو نخورید همش دروغه
  الان من بدتر شدم حتی ممکنه بمیرم
  هزینه نکنین نرین اونجا ملت ساده و بی نوا شفا دست خدایت خدا و خدا
  یاعلی

  1. من رفتم چندین بار رفتم و نتیجه گرفتم .بارها تلفنی هم دعا کردند و نتیجه گرفتم نهوخودم که پسرم خواهرم و پسرش و مادرم و خالم و….واقعا عالیییییه.خدا خیرش بده.استخاره هاشونم بینظیره.

   1. احسنت
    سوال برام پیش اومد نوبت گرفتن کاره حضرت فیل هستش ابرمرد میخواد بتونه زنگ بزنه بداز موفق شدن هم اونجا اجازه ی صحبت کردن نداری پس چطور شما موفق شدی برای این همه آدم نوبت بگیری و پشت تلفن هم صحبت کنی با اون آقای نورانی ؟؟؟
    پارتی داشتی ? من خودم که رفته بودم خانومی اومده بود که شوهرش دوست منشی رود منشی بهش نوبت داده بود
    درکل همش دروغ هست چون حضرت علی هرگز ب مهمانش بی احترامی نکرده بودن سرمهمان داد نمیزدن از همون جلوی در ورودی
    من هرچی دیدم بچشمم همش دروغ بود کذب محض یاعلی

 124. سلام من هرچی زنگ می زنم موفق نمیشم بچه هام مریض هستن اگر در خونه بیا میتونم نوبت بگیرم

 125. سلام من دیروز از خدمت این آقا اومدم میخواستم بدونم نبات چندروزه اثر میکنه من فعلا هیچ تغییری نکردم
  لطفا جواب بدین یاعلی

 126. سلام پدر من سرطان روده بزرگ داره جراحی هم کرده روز به روز هم حالش بدتر میشه آیا هیچ راهی نداره که حاج آقا پدر من رو هم ببینه?

 127. دختری هستم ۳۷ساله مجرد خیلی. لاغر اندام. صورتتم کک و مک لک وپیش. دارم خیلی. اعتمادبه نفس پایین دارم. چکار باید انجام داد

  1. سلام عزیزم هیچی
   برو صابون انار انجی بخر پنج هزار تومن هستش عطاری داره
   یا اگه پول داری برو لیزر کن واسه اعتماد بنفستم برو پیش مشاور
   اگه پولشو نداری زنگ بزن مرکز مشاوره بهزیستی شهرت رابگان هست و یا حضوری برو مرکز مشاوره بهزیستی رایگانه
   الکی نرو پیش این پیرمرد
   که ممکنه صورتت افتضاح تر بشه
   یاعلی

 128. سلام من موفق شدم تماس بگیرم یعنی پدرم بامنشی صحبت کردن اما من چون نمیخواستم پدرم از بیماریم بدونه یه چیز خیلی خیلی جزئی به پدرم گفتم که زیادم به بیماریم مربوط نیس چون منشی از بیماریم پرسیدن حالا به نظر شما مهمه که نگفتم بیماریمو؟پشت تلفن نتونستم بگم اگه اونجا رفتم میتونم به حاج آقا بگم؟

  1. خانوم رفتین اگه مشکلتون حل شد و شفا گرفتین بگین ملت بدونن اگه نه هم بگین
   من خیلی ناراحتم که نا امیدشدم و بدتر شدم کوه مشکلات ریخت روسرم
   شما اگه خوب شدی بگین مرسی

 129. سلام پسر من ۱۲سالشه مبتلا به بیماری دیابت نوع یک و تیروئید میباشد آیا امید به بهبودی کامل است

 130. با سلام کاش منشی دکتر نباتی جواب مریضارو میدادن مردم کلی سوال دارن و این مدیر از همه چی بی خبره…

 131. با سلام خانمی ۲۷ ساله هستم مشکلات زندگی خیلی بهم فشار آورده توی سایت نوشته شده بود فقط آقایان میتونند تماس بگیرن و مشکل رو بگن ،من که با شوهرم مشکل دارم و برای همین میخوام پیش حاج آقا برم چطوری و به کی بگم برام تماس بگیره و مشکلمو بگم ؟ خودم نمیتونم واقعا تماس بگیرم؟؟؟

 132. سلام براى مشکلات خانوادکى مى خوام وقت بکیرم من اولین بار هست که تماس مى کیرم خواهش مى کنم بهم وقت بدین٠٩١٢١۵۴٧۶۴۵

  1. سلام خانم ،باید محرم آقا تماس رو براتون انجام بدن بعد با هم برید حضورا ببینتتون شماره هم بالا نوشته شده و اینکه چه روزایی تماس بگیرید

 133. سلام.من پیش دکتر نباتی رفتم انصافا آدم نورانی بود ولی من از ایشون علاجی نگرفتم و هنوزم که هنوز پنج سال دارم قرص میخورم

 134. ایشون جای خداست ؟؟؟؟ هیچکس جز خدای مهربون نمیتونه شفا بده و گره ها رو باز کنه . پیغمبر هم ادعای اینطوری نکرده .

 135. خونه اش از خ گرگان اومده منطقه یک ؟!!!! مشخصه وضع و اوضاعش از بابت نبات معجزه آساش !!! تغییر کرده .

 136. سلام منم خیلی حالم بده خیلی مشکل دارم ازطرفی حاج آقا فرمودن حتما محارم تماس بگیرن خب خانواده از مشکلم خبر ندارن میتونم حضوری بیام .

 137. با سلام خسته نباشید ببخشید مزاحم شدم من ی پسر چهار ساله ای دارم که هنوز راه نمیرود چهار دست و پا نمیشود فشار سختی سر زایمان قرار گرفته است حرف نمیزند شلی عضلات شدید دارد بخدا خیلی خسته و ناراحتم همش کلاسای توابخشی میبرم از شش ماهگی از روزی که شتیدم حاج آقا نباتی هستن که شفا میدهن اصلا همیشه از خدا خواستارم که پسرمو ببرم نزد ایشون دعا میکنم تو رو خدا لطف کنید نوبت بدید به من من زنگ زدم چند باری بوق اشغال میزد الان هم منتظرم که روز دوشنبه دوباره بیاد که زنگ بزنیم همش به این امید که پسرمو ببرم پیش ایشون دارم میگذرونم روزا رو بخدا خیلی دل شکسته ام…

 138. با عرض سلام خسته نباشید لطفا به حاج اقا بگویید که من یک سال بیش بچه را از شهرستان پارس اباد مغان اوردم پیشت خوب نشد اسمش وحید خواهشا دعا کنید

 139. باسلام خدمت دوستانی که پیام بنده رو میبینن : من میخوام نوبت بگیرم برا مشکلی که دارم برم پیش حاج اقا.از کسانی که رفتن و یا کسانی که اطلاع دقیق دارن از روش درمان ایشون وتاثیر درمانشون برام توضیح بدن .اینم ایمیلمه اونجا هم در خدمتم.mahdavi.a480@yahoo.com

 140. سلام وقتی هیچ کس به این نظرات اهمیت نمیده ،برای چی دراین باره این امکان روگذاشتیدنظرات روثبت کنیداین به چه دردی میخوره؟؟؟

  1. خانم محترم به نظرات شما اهمیت داده میشه ولی این سایت خبری است و ارتباطی به حاج آقا نداره

 141. باسلام،ببخشیدمن یه خانوم هستم ،یه مشکلی دارم که ازشدت این مشکل تَبْ میکنم ،وراه به جایی ندارم واسه حل کردنش ،چندین ساله میسوزم شب وروز واین مشکل باعث شده ازهمه چیم افتادم روال عادی زندگی ازدستم خارج شده،ومثل مرغ سرکنده ناله میکنم ،ازطرفی هم این مشکلم امره پنهانیه یعنی قابل بیان نیست،ازطرفی کرامات اقای پیرمهرروشنیدم خوشحال شدم که واسه حل مشکلم می رم پیشش اما متاسفانه شرط ملاقات بایدمحرمه درجه یک باشه ،منم مشکلم جوریه که پیش محرمه درجه یکم نمی تونم بیان کنم اصلابه هیچ وجه قابل بیان نیست پیش محرمه درجه یکم،ازطرفی صبح هااقایون سره کارهستن نمی تونن بیان،حالاچیکارکنم،چطورمشکلموبه اقای پیرمهربگم،حالم بده،طاقت ندارم ازطرفی هم ازنظره شرعی نداره باخانم ملاقات کردن دراین مسائلها،خب وقتی ازنظره دین اسلام اشکال نداره اقای پیرمهرچرااشکال کردن وبه دل همه حسرت گذاشتن حتی امام علی(ع) درروزغدیرخانمهاباهاش بیعت کردن ظرف اب گذاشتن ویه پارچه وسط گذاشتن خانمهادستشون رواین وره پارچه داخل اب میذاشتن امام علی اون وره پارچه داخل اب دستشون رومیذاشتن،پس معلوم میشه اشکال نداره خب اقای پیرمهرم این کاروکنن پرده بزارن خانم این وره پرده باشه اقای پیرمهرم اون وره پرده این که اشکال نداره …

  1. سلام فاطمه خانم منم خیلی مشکل دارم دقیقا منم با حرف شما موافقم خودمم تو فکرم که نوبت بگیرم ولی باید خودم تماس بگیرم چون با شوهرم مشکل دارم .البته من برای نوبت گرفتن،چون باید مرد فقط تماس بگیره و مشکل رو بگه .منم که نمیتونم به شوهرم بگم با تو مشکل دارم به منشی بگو! نمیدونم چیکار کنم با کی برم پیش آقا .ضمنا من فکر میکنم تلفنی مشکل باید بیان بشه فقط اونجا بری نبات دعا خونده شده رو میدن …

 142. جا دارد از شما مسولین سایت، بخاطر این همه صبر و شکیبایی در پاسخ به این همه سوال تشکر و قدردانی نمایم

 143. خدا رحمت کنه حسینعلی نخودکی کار همه را انجام می داد ولی به آقای نباتی مردم بیشتر ازاین اذیت نکن مردم گرفتارن

 144. خواهرم در سن ۳۸سالگی دچار سرطان ریه شده و دو ساله که تلاش می کنم تماس بگیرم اما موفق نمی شوم.چه راه حلی وجود داره.الان خواهرم در بیمارستان بستری است. لطفا یک راه حلی پیش پای ما بگذارید.ممنونم
  ۰۹۱۹۶۰۹۹۶۷۵

 145. سوال من از شما اینه که مگه خانومها چه مرضی دارن که حاج آقا نمی خواد خانمها تماس بگیرن یا حتما باید با محارم بیایند.لطفا فلسفه این کار را بگویید تا ما هم متوجه مرض خود بشویم.چه گناهی کردیم که مرد نیستیم.جالب اینکه از دوسال پیش بارها زنگ زدم بس که اشغال بود پشیمون شدم از زنگ زدن

 146. باسلام من مدت یک سال است هر روز دوشنبه هاو پنجشنبه ها از اول صبح تا ظهر شماره حاج نبات را می گیرم ولی موفق نشده ام چون واقعا نیازمند امداد گر غیبی هستم

 147. من خیلی مشکلم حاد من دخترم و آبروی منو بردن من چطوری میتونم با حاج آقا قنبری صحبت کنم التماستون میکنم راهنماییم کنید من یکبار تماس گرفتم ولی حاج آقا گفتم خانوما نباید تماس بگیرن آخه من نمیتونم برای اتفاقی که افتاده برام با پدرم برم اونوقت پدرم میگه میخواد خودشو با نبات ثابت کنه. بخدا آبروی منو الکی بردن و میخوام مشکلم حل بشه لطفا راهنماییم کنید.

  1. خانم محترم مساله تماس به بنده مربوط نمیشه و تنهاراه طبق گفته دفتر حاج آقا تنها راه همین تماسه

 148. سلام ببخشید در سایت شماره گذاشته شده به نام آقای رحمانی و گفتن از شاگردان حاج آقا قنبری هستن این شماره صحت داره ؟ چون گفته که اگر سوالی داشتین از حاج آقا قنبری میشه به ایشونم بگین.

  1. بنده در جریان نیستم. کدوم سایت هست از مدیر اون سایت بپرسین اگر سایت خود حاج آقاست صحت داره

 149. با سلام خدمت مدید.
  آیا حضرت در حال حاظر یعنی آبان ماه سال ۹۵ ملاقات میدهد؟!
  من تا کنون بالای ۱۰۰۰بار با دو گوشی در ساعات مشخص تماس گرفتم و نوبت نگرفته ام…

 150. سلام خدمت مدیر سایت و کلیه بازدید کنندگان. من ۲۱ مرداد گلایه ای نوشتم تو همین سایت که تماس بر قرار نمیشه! اما امروز ۱۷ آبان ۹۵ تماسم وصل شد و خیلی خوشحالم و به بقیه توصیه میکنم به عنوان یه کوچیکتر که نا امید نشین . و لطفا در هنگام دعا و نیایش اول دیگرانو دعا کنید بعد خودتونو که این از رموز استجابت دعا میباشد شاید رمز برقرار شدن تماس من رعایت همین نکته در طول چند ماه قبل میباشد .الله اعلم

 151. سلامبنده خارج از کشور زندگی میکنم.
  نمیدانم چطور باید با حاج آقا تماس حاصل کنم.
  برای استخاره بسیار مهم میخاستم ایشون زحمت بکشند.
  با تشکر.
  لطفا راهنماییم کنید حتماااااااااااااااااااااااا

  1. بنده مدیر سایت خبری هستم و از برنامه حاج اقا اطلاع ندارم ولی حاج اقا فقط تلفنی هستند در خدمت مردم

 152. سلام.
  ممنون.
  ان شاالله به دیدارشون خواهم رفت.
  دعا کنید خدا قسمتم کنه.
  بازم ممنون

 153. سلام مدیر سایت . تورو خدا جواب سوالم رو بده . برای ملاقات ، واسه مسائل غیر بیماری هم باید تلفنی وقت بگیرم یا حضوری مراجعه کنم؟

 154. آیا زمانی که وقت قبلی داشته باشیم برای رسیدن به محضر مبارک حاج آقا معطلی داره یا سر وقت تعیین شده به خدمت حاج آقا میرسن؟

 155. من در خصوص مشکلات خانوادگی میخوام مراجعه کنم، فقط آقا ندارم که خدمت برسه، امکان مراجعه هودم وجود داره؟

 156. سلام..مگه خانمها کافرن یا ببخشید دردین اسلام جز نجاسات اعلام شدن که مشکل خانمها رو حل نمیکنن؟؟؟؟؟؟؟؟یا خداخواسته خانمها مشکل دارباشند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چطور خود رسول الله حرف وصحبت هم خانم وهم آقارومیشنید وکمکش میکرد ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 157. هوالشفا.باسلام.من۲۳سالمه الوده به گناهم دست و گردنم را باتیغ خت انداختم.حاج اقا حضورشون قبولم میکنه?

 158. سلام توروخدت کمکم کنید تورو ب انام حسین قسمتون میدم من مشکلمو نمیتونم با محرم در جریان بذارم چ جوری میتونم حاج اقارو ببینم تورو خدا کمک کنید

  1. خانم عزیز انشالله مشکلتان حل شود ولی بنده اصلا با دفتر حاج آقا ارتباط ندارم و فقط این خبرو درج کردم.

  2. سلام زهرا خانم سعی کنید با ترفند به محرمتون بگید نه همه ی جزییاتی که نمیشه گفت…من شنیدم حاج آقا چشمشون به مریضاشون بیفته متوجه مشکلاتشون میشن انشالله برطرف میشه دلتون روشن باشه عزیزم.هرچه خدا صلاح بدونه میشه.سعی کن فقط خودتو اونجا برسونی اگه میترسی از مشکل بزرگتر نترس چون خیلی زود زندگیت تغییر میکنه

 159. سلام
  ببخشید یه خانمی هستند مسیحی و غیر ایرانی اهل کشور برزیل یک بیماری خاص دارن البته دختر ایشون شیعه شدند
  حاج آقا میتونن برای ایشون دعا کنند؟
  چه کسی باید تماس بگیره؟
  خانواده ایشون فارسی بلد نیستند
  البته دختر ایشون در ایران حضور دارند
  خارجی ها با چه شماره ای باید تماس بگیرن؟
  ممنون از پاسخگوییتون

  1. بله در کتاب و فیلم زندگینامه آن بزرگوار توضیح داده که ایشان برای خانمی آلمانی از خداوند طلب شفا میکند و جواب میگیرد

  2. سلام

   توی تهران- مخصوصا برخی از اساتید پزشکی سنتی دانشگاه شهید بهشتی- اطبای مجربی هست که خیلی از بیماری هایی که دکترهای غیر سنتی درمان نکردند رو درمان میکنند. ابتدا به این افراد مراجعه کنند و بگن چه حالتی دارن بعدا به افرادی مانند حاج آقا مراجعه بشه.

 160. سلام من پدرم سرطان داره، دکترا جوابش کردن العانم بیمارستان بستریه ممکنه من خودم بیام خدمت حاج آقا، ممنون میشم راهنمایی کنید، پدرم داره عزاب میکشه

  1. سلام خدمت حاج اقا من یک مشکل دارم ازشهرستان دورمیخام بیام خدمت حاج اقا ومحرم اقایی ندارم بیارم اونه راه ب این دوری لطفاواسه امثال ماحلی بگیدک دست خالی وناامیدازمحضرحاج اقانشیم

   1. خانم عزیز این سایت فقط خبر رو درج کرده و ارتباطی با حاج آقا ندارد که مشکل شما را برساند.

 161. سلام تو رو خدا جواب منو بدید ازتون خواهش میکنم.من تا همین الان اسم حاج آقا نباتی رو نشنیده بودم به خداوندی خدا قسم.الان با کلی ناراحتی و حال بدم خوندم و امیدی در دلم روشن شد برای مادرم.ولی یهو خوندم کسانی را که عمل کردن پذیرا نمیشن.چرا؟من مامانمو خیلی دوس دارم ما وقتی حالش بد شد رفتیم بیمارستان همون شب خداوند شاهده گفتن فردا صبح عمله باید بستری بشه و فردا عمل شد.مادرم بیماره تو رو به همون خدایی که همه میپرستن من نمیتونم مامانمو ببرم؟من مامانمو خیلی دوس دارم.به نظرتون قبولم نمیکنن؟هیچ راه امیدی نیس؟امیدم به خداس اگه راهی هست بگید تو رو به خدا بی جواب نذارید منو

  1. سلام شیما خانم هیچ وقت ناامید نشین من خودم امروز آدرس و تلفن دکتر رو پیدا کردم دو ساله ازدواج کردم با شوهرم مشکل دارم نمیدونم چجوری تماس بگیرم چون فقط پاسخگوی مردها هستند،ولی شما از همسراون یا پدرتون بخواین برای مادرتون نوبت تلفنی بگیرن .فکر نمکنم حاج آقا نبینن ایشونو.با اطلاعاتی که من کسب کردم حاج آقا خیلی والا مقام هستن و مثل بنده حقیر نیستن که نخوان بندگان خدارو بی جهت نبینن شاید منظور از کسانی که جراحی کردن نمیبینن این باشه،البته برداشت منه …اینکه شما قبل از اینکه به حاج آقا امید داشته باشین به دکتر جراح مراجعه کردین و بعد به فکر رفتن پیش حاج آقا افتادین…یعنی اعتقاد نداشتن به کار ایشون اما حالا شما جریانتون فرق میکنه قبلا رفته بودین جراحی کردین و تازه متوجه بودن این آقا شدین حالا امتحانش مجانیه انشالله برین و قبولتون کنن .تا خدا چه مصلحتی بدونن

 162. سلام کاش کسی بود که جواب خانومهارو تلفنی میداد برای کسانی که کسی رو ندارتد چون خونواده ی من مسخرن کردن و گفتن اینا الکیه ولی به اصرار تموم که یا ردز سعی کردیم با ۳اا خط ۱بار گرفت و ولی از شانس بد قط شد بعدشم که دیگه کسی براپ زنگ نزد

 163. سلام . مگه نمیگید حا ج آقا اصلا خانما رو ملاقات نمیکنه و مشکلشون رو حل نمیکنه. پس چرا به خانما هم میگید تماس بگیرید نوبت بگیرید ؟ حتی به کسی که گفته من مشکلم رو نمیتونم به محارمم بگم هم گفتید نوبت بگیرن./ بالاخره خانما هم میتونن بیان یا نه ؟

 164. سلام خسته نباشیدتوروخداجواب این سوال منوبدین ایابیماری لک وپیس رودرمان میکنن حاج اقا؟

 165. سلام.هرچی تماس می گیریم اشغاله آخه شاغلیم مرخصی می گیریم که بریم نمی شه گوشیشون همیشه اشغاله نمی تونیم هرموقع که شدبریم اگه شماباهاشون ارتباط دارید بگین فکری برای ما بیچاره ها بکنن.

 166. با سلام.من هم مثل بقیه گرفتارم یه مشکلی دارم که بجاش حاضر هستم سرطان داشته باشم ولی این مشکلم حل شه..شاید تو کل ایران انگشت شمار این مشکل منو داشته باشن.میخام برم پیش حاج اقا ولی اشغاله..میشه حضوری برم وقت بگیرم؟؟؟؟؟؟

 167. سلام حاج اقا التماس دعا من پسرم از پارس اباد اوردم نتیجه نگرفتم لطفا دعا کنید

 168. سلام ببخشید من مادرم توده سینه دارن و گفتن باید جراحی بشه و کل سینه تخلیه بشه ولی ما نرفتیم سمت عمل جراحی و اومدیم برای درمان با دعای حاج آقانباتی. ولی یه سوال داشتم که آیا باید درکنار درمان حاج آقانباتی جراحی هم انجام بدیم یا نیازی نیست؟ ما خیلی نگرانیم.

   1. من نرفتم داخل دفعه اولم بود وارد نبودیم باید چیکارکنیم. یکی میگفت باید توی دل هرنیتی دارین بکنین حرف نزنین.مامانم بدون هیچ حرفی رفته داخل و بهش نبات دادن اومده بیرون. باید مشکلشونو میگفتن؟؟؟ و یه سوال دیگه اینکه ما نوبت رو از یه خانواده ای گرفتیم که یکیشون نیومده بودن لطف کردن یه نوبتشونو به ما دادن. ولی مامانم با اسم و فامیل همون خانواده رفتن داخل. اشکالی نداشته؟؟؟ چون اون خانواده هم راضی بودن و واقعا لطف کردن به ما. درضمن ما بخاطر همین نرفتیم سراغ درمان که شنیدیم بیمار جراحی شده رو قبول نمیکنن و میگن تاثیری نداره. طبق همین متنی که خودتونم اینجا گذاشتین. و اینکه واقعا دلمون بعد از خدا و امامان به حاج آقا خوشه با هزار امید رفتبم پیش حاج آقا که با همین نبات شفا پیدا کنن و ما دیگه نیازی نباشه بریم سراغ جراحی و کارای دیگه.

  1. سلام
   امروزه توده سینه ی عمل روتین شده چند تا از اقوام ما طی این ده سال اخیر انجام دادن خدارو خوش نمیاد مادرتون رو ب کام مرگ بفرستین بخاطر اینکه یک شب بیمارستان نباشند مریضی ایشان لاعلاج ک نیست بخواین ب روش غیر پزشکی رو بیارین ساده ترین نوع توموره ک ب لطف خدا دو سه ماه درمان دارویی ویک جراحی شفا پیدا میکنن

 169. سلام من واقعا نیازم ضروریه و بحث مرگ و زندگی در میونه .من از راه خیلی دور هستم و اصلا شرایط اومدن به تهران رو ندارم نمیشه بزرگواری کنید لطف کنید تلفنی یا ایمیل مشکلم رو بگم

 170. پدر نیست و بقیه فامیل هرکس درگیر زندگی خودش.خواهرم مریضی اعصاب داره.از کل دنیا قطع امید کردیم و تلفن زدیم که حاج اقا نباتی وقت بگیریم ،مادرم تماس گرفتن با دفتر ایشون ولی در عین ناباوری وقتی که متوجه شدن کسی که پشت تلفنه خانمه یعنی مادرمه ،گفتن فقط به اقایون جواب میدن و ما نتونستیم وقت بگیریم.با حفظ تمام احترامی که برای ایشون قایلم سوالم اینه ایا خانما ادم نیستن.بسیار ناراحتم از همچین اتفاقی

 171. سلام من به کمک مالی نیاز دارم حاجی آقا میتونه کمکم کنه خواهش میکنم کمک کنین ۰۹۳۷۴۶۷۰۸۶۶

 172. سلام
  من همزاد دارم به نظرتو حاج اقا میتونن کاری برام انجام بدن که از بین بره؟یک ماهه دارم زنگ میزنم اما نمیتونم وصل شم!توروخدا

 173. من یک زن هستم هیچکس را جز یک خواهر که مریضه کسی ندارم به کی بگم که تما س بگیره ووقت بگیره میخوام خواهرم را که دوبچه کوچک داره بیارم پیش حاچ اقا چکار کنم

  1. بنده نمیدونم تا جایی که اطلاع دارم باید محرم باشه گه نیست تلفنی مشکلتون رو مطرح کنید.

 174. باسلام
  امروز که روز ۴ شنبه بود به آدرس ایشان امدیم ولی هیچ کسی در آنجا نبود، ایا هنوز در خیابان رمضانی هستند؟

 175. سلام من یک سال ازدواج کردم خیلی تو زندگی مشترک مشکل دارم همه ی این یه سال با ناسازگاری گذشت تو رو خدا به حاج آقا بگین واسم دعاااا کنه

  1. چندین بار اینجا ذکر کردم که بنده به حاج آقا دسترسی ندارم ضمنا مشکلات زندگی با مراجعه به روایات ادمه و یادگیری مهارت های زندگی به آسانی قابل حل می باشد

 176. سلام اگر در گذشته عمل کرده باشیم و الان بیماری مجددا برگشته باشد باز هم ملاقات نمی کنند؟

 177. سلام ، چند وقته یکشنبه ها و پنجشنبه ها از هفت صبح تا یازده بدون وقفه تماس می گیرم یا بر نمی دارن یا اشغاله ، چطوری می شه برای دختر پنج سالم که مریضه وقت بگیرم تو رو خدا کمکم کنید .

   1. سلام. خواهرم۷۵سال دارد ناراحتی قلبی شدید دارد ودر بخش آی سی یو بیمارستانی در اصفهان بستری است. لطفا به حاج آقا بفرمایید دعایش کنند تا انشاالله خداوند شفای عاجل دهند .ممنون

 178. سلام .همش بوق مشغول میزنه.حالت اتومات هم امتحان کردم خود گوشی بگیره بعد از ۱ ساعت اتفاقی نیوفتاد .شما که مدعی هستی تماس وصل میشه بهشون بگو لطفا یه راه ایمیل یا پیامک یا یه چیز دیگه هم بزارن

  1. دوست گرامی وقتی هر روز برای ۲۰۰ نفر وقت داده میشه اگه ایمیل باشه باید روزانه به ۲۰ هزار نفر جوابگو بوذ که عملا امکان پذیر نیست. شما هم اگر باورندارید که مردم مراجعه می کنند می توانید به محل تشریف برده و صف مردم را مشاهده نمایید.

 179. به نظر بنده لطفا با تماس همزمان از طریق چند خط تلفن مختلف، در ارتباط عموم اختلال ایجاد نکنید. با هول دادن کار راه نمیوفته، صف رو به هم نریزیم!

 180. الان حدود یک ساله من دارم با این شماره که فرمودین تماس میگیرم مدام بوق اشغال میزنه اگه قرار به کار راه انداختن از مردم و گره باز کردن و کمک به انها باشه حداقل چند خط میزاشتن تصور شخصى من بر این پایه هستش که فقط گوشى رو به حالت اشغال میزارن

 181. سلام… خدا قوت
  من و شوهرم حدود ۱۰ روز پیش به زیارت ایشون رفتیم… ولی مشکل من و شوهرم حل نشد…
  لطفاً راهنمایی بفرمایید که چکار کنیم. با توجه به اینکه از شهرستان خدمت آقا رسیده‌بودیم و برامون سخته که دوباره بیاییم تهران.

 182. سلام هر چی زنگ می زنیم اشغاله چکار کنم

  ساعت ۷ تا ۱۲ تماس می گیرم نمی شه موفق نمشم

  1. هر روز حدود دویست نفر موفق به تماس می شوند فلذا به علت کثرت تماس ها عده ای باز می مانند.

 183. سلام
  من از ٧ صبح دارم تماس میکیرم دائما اشغال میزنه البته با چند گوشی
  حال مریضم هم اصلا خوب نیست که بخوام تا پنج شنبه صبر کنم تورو خدا یه راهی بگین

 184. سلام خسته نباشید
  برادر من سرطان ریه داره و ١١ ماهه داره شیمی درمانی میشه سرطانش مزوتریا ست و دکترا جوابش کردن الانم ١ ماهه که از جاش نمیتونه تکون بخوره خوابیده بهش غذا میدن
  من چطوری میتونم وقت بگیرم از حاج اقا کمکم کنین تورو خدا

 185. سلام
  براى حل مشکل ازدواج خواهرم میخواستم از حاج اقا نوبت بگیرم نوشته بودین براى رفع مشکلات عصر نوبت حضورى توسط محرم درجه یک انجام بشه ما شهرستان زندگى میکنیم چطورى میتونیم نوبت بگیریم؟

 186. سلام من دختر ۵ ساله ام تومور مغزی داره ولی دوبار جراحی شده و هنوز کامل خوب نشده البته ما اون موقع با حاج اقا اشنا نبودیم . شما کفتین جراحی شده هارو قبول نمیکنه..یعنی ما نا امید باشییم؟ جکار کنیم قبول کنن…
  .از همه جا نا امیدم جز خدا … شما رو به خدا راهنمایی کنین جکار کنیم..

   1. سلام همسرم پنج ساله سرطان داره و سه تا فرزند کوچک داریم یعنی ما که عمل جراحی کردیم باید نا امید باشیم ؟ ما که حاج آقا را نمیشناختیم و مجبور بودیم به توصیه دکترها عمل کنیم . جان مولا امیرالمومنین راهنمایی و کمک کنید.

 187. سلام ببخشید افرادی که از خارج از کشور میخوان تماس بگیرن ظاهرا”به یک شماره ی متقاوتی باید زنگ بزنن، درسته؟ امکان داره در صورت امکان راهنمایی کنید؟ ممنونم

 188. با سلام خواستم بپرسم که ایا ایشان میتوانند در زمینه درمان بیماری های روحی مانند وسواس فکری بسیار شدید اقدام کنند.باتشکر

 189. سلام.من چندین باز تاحالا دوشنبه و پنج شنبه زنگ زدم ولی همیشه اشغاله.حتی ۲-۳ بار ساعت ۷ بیدار شدم تا ۱۲۰ بار پشت سر هم رو هم امتحان کردم ولی باز به نتیجه نرسیدم و اشغال بوده لطفا راهنمایی کنید.اگه نمیشه کی میتونم حضوری برم وقت بگیرم

 190. سلام به مردان خدا من خودم بارها به دیدن ایشان مشرف شدم اصلا ادم بادیدن بندگان پاک خدا اروم میشه به قول فرمایش حاج اقا نجاتبخش فقط خداست اما انها واقعا مقرب به درگاه خدا هستندبه نظرم باید خدمت این بزرگان باعتقاد رفت من که واقعا بادیدن چهره حاج اق حالم تاچند روز خوبه تورو خدا درحق هم دعا کنیم یاعلی ع

 191. با سلام من مشکل نازایی دارم و امکان آمدن به تهران را هم فعلا ندارم از شما چه پنهان دیگر بریده ام و قصد طلاق دارم
  چکار کنم لطفا راهنماییم کنید.

  1. خانم محترم بنده مدیر سایت هستم و ارتبازی با حاج آقا ندارم و شما فقط با تماس تلفنی می توانید برا درمان مراجعه کنید.
   ضمنا اگر مشکل شما نازایی است چرا طلاق؟ این نشون میده که همسرتون شما رو خیلی دوست داره که به طلاق فکر نمی کنه. طلاق بدترین حلال خداست.
   بچه هم نباشه زندگی می گذره. تازه می تونین یه بچه رو به فرزندی قبول و خیر دنیا و آخرت را بخرید.

 192. سلام خانم ۳۳ ساله هستم از شهرقم ایا می شود وقت وبرای ما هم بدهند

  من خیلی ناامیدم وخیلی گرفتار هستم

 193. سلام.
  لطفا به اقا بگید سر نمازاش مارو هم دعا کنن. ما ک حنامون پبش خدا رنگ نداره. از نظر روحی حالمون خیلی خرابه. محتاج دعاییم. ممنون

 194. سلام من از حاج اقا نوبت گرفتم کلی ادرس ندارم که مراجعه کنم لطفا کمکم کنید هرچقدر هم که زنگ میرنم اشغال هس خطشون

 195. من چندروز پیش موفق شدم برم پیش ایشون ونبات شفابخش را ازشون بگیرم خدا کنه مریضی من هم به اذن خدا خوب بشه ۷ سال مریضم

 196. با سلام،بنده مشکلی دارم که قبلا عملش کردم چون از وجود دکتر نباتی بی خبر بودم وگرنه به ایشون مراجعه میکردم ، مشکلم طوریه که درمان نداره و فقط باید کنترل بشه،حالا اگر به ایشون مراجعه کنم، جهت بهبود مشکلم برای بنده دعا میکنن ؟

 197. سلام مجدد خدمت مدیر. امسال من چند مرتبه پیش جناب قنبری رفته ام به خاطر فرزندم .آیا امکان دارد اگر شما آشنایی نزدیک با ایشان دارید سوالی در مورد روند درمان از شما داشته باشم و جوابش را به صورت خصوصی و با ایمیل دریافت کنم؟ممنون از شما ( در ضمن در پیغام قبل که البته بدون نام بود عنوان کردم که شماره صحیح است و ما بالاخره موفق شدیم تماس بگیریم)

 198. سلام به همگی.این نکته که بعضی از دوستان عنوان می کنند چون همیشه خط اشغاله پس این شماره صحیح نیست و به قول بعضی سرکاریه اصلا درست نیست.اسفند ماه گذشته ما با حدود ۱۰ تا خط از جاهای مختلف روزهایی که برای نوبت دهی بود تماس میگرفتیم ولی همیشه اشغال بود تا این که خدارو شکر بعد از عید توانستیم تماس بگیریم …افراد زیادی از سراسر کشور تماس می گیرن پس خیلی طبیعیه که مرتب بوغ اشغال بزنه و نشه به راحتی تماس گرفت. ان شاء الله همه موفق بشین تماس بگیرید

 199. سلام خوب هستین متاسفانه درامرازدواج خواستگارهم دارم ولی تابه مرحله جواب دادن من میرسه که بله روبدهم خواستگارهام همه میرن وپشت سرشونم نگاه نمیکنن میشه واسم دعاکنیدوحاجتم وبگیرم

 200. سلام.میدونم سایت شما فقط اطلاع رسانی میکنه ممنون فقط یک کلمه میگم واقعا متاسفم تمام کسانی که گفتن بعلاوه خودم بالای هزار بار باچندخط واز اول صبح زنگ زدیم فقط اشغال میزنه این عجیب نیست شما اگر دسترسی یا درجلسات ایشون شرکت میکنید به اطرافیانشون این نکته روبگید البته ببخشید باز به نظر من کلا این خط غیر فعال وملت سرکارن یعنی کسی نیست مدیریت کنه؟

 201. فقط یه سوال ماکه هم مریض داریم هم مشکل مالی تویه جلسه میشه عنوان کرد ماازراه دورمیایم..یاهرکدوم روزمخصوص خودش؟

 202. ایشان ازطرف خداوند اومدن…خداخیرش بده منم شوهرم سرطان پرستات داره ولی دوسال پیش عمل جراحی کرده…حتمامیرم خدمتش …بایدشوهرم روکمک کنه…واقعا ازشماهم ممنون که درموردحاج اقاتوضیح دادی خداخیرت بده من اصلا شناختی نداشتم

 203. ایشان ازطرف خداوند اومدن…خداخیرش بده منم شوهرم سرطان پرستات داره ولی دوسال پیش عمل جراحی کرده…حتمامیرم خدمتش …بایدشوهرم روکمک کنه…

 204. سلام خوب هستین من مشکل ازدواج دارم هرچی خواستگارمیادبدون اینکه من نه بگم خودشون میگذارن میرن میشه واسه حل مشکلم دعاکنیدلطفا

 205. باسلام من مشکل کاری دارم.یه استان دیگه مشغول به کارم.میخوامبدونم حاج آقا برا انتقالی من میتونن کاری انجام بدن؟

 206. باسلام ،ببخشید برای وقت گرفتن،حتما باید آقایون تماس بگیرن،من یه خانمم،شاید مشکلم چیزی باشه که نتونم به محارمم بگم،نمیشه من خودم تماس بگیرم برای نوبت حضوری.

 207. من چند بار خدمت ایشون رفتم.واقعا واقعا عالی بود .نتیجه هم گرفتم نه تنها خودم وپسرم که خواهرم و بچشون و پدرشوهرم همگی خیلی بهتر از قبل شدن .اصلا رفتن پیش ایشون بی نتیجه نیست حتی اگر مدت کوتاهی هم باشد بیماری بهبود پیدا میکند شک نکنید

 208. سلام من دختری ۲۲ساله هستم ک ۲۰ساله بیمارم زبانم بسختی کارمیکندوتعادل اندام های حرکتی راهم ندارم نمیتوانم تهران بیایم میشودکمکم کنین ۰۹۰۳۷۸۴۴۳۴۴آزیتاعالیپورازخوزستان شهرستان ایذه

  1. با سلام بنده مدیر این سایتم و ارتباطی با حاج آقا ندارم . تا جایی که میدونم شرایط همینه یعنی اول باید تلفنی تماس و بعد با یک محرم حضور پیدا کنید.

 209. با عرض سلام و قبولی طاعات همه شما عزیزان دختر من سال ۸۷ سرطان خون گرفت،با راهنمایی یه زائرنا شناس در حرم شاه عبدالعظیم حسنی،دخترم را سه بار،با وقت قبلی پیش حاج آقا قنبری بردیم،ولی درمان هم ادامه دادیم،با توکل به خدا تمام درمان دخترم منظم انجام شد و به هیچ مشکلی خدا را شکر بعد از ۳سال درمانش با موفقیت تمام شد،الان ۵سال از قطع درمانش می گذرد.خدایا شکرت

 210. ضمن عرض سلام و خسته نباشید حاج آقا خواهر من ۵سال است روزبروز هوش و حواسش را از دست میدهد همه چی یادش میرود میشه دعا کنید با تسم اسم بیمار زهرا خسروانی

 211. سلام خدمت پیر مهر وهمکاران زحمت کششان روزه نمازه همگی قبول درگاه حق من برام یک مسئله سوال هستش که ایشان کارشان راه انداختن وخدمت به خلق خداست جنسیت نباید مهم باشد الان یکیش خود من مسئله ای که دارم هم روم نمیشود وهم نمی خام پدریا برادرم بفهمن وشرط ملاقات هم اینه که حتما با یک مرد محرم حضور داشته باشم پس تکلیف ماچیست ضمن اینکه یک مشگل به نوعی کلاه برداری در این رابطه درمورد من صورت گرفته من مقصر اصلی را شما می دانم وقتی علی به مردم کمک می کرد عنوان نشده خانمها از کمک ایشان محروم بودن یا شرطی برای کمک کردن به آنها داشت جنسیت نباید مهم باشد با تشکر

  1. به نظرم میتونید با پدر یا برادر یا محرم دیگه ای تشریف ببرید، ولی ازشون خواهش کنید که راجع به مساله و مشکل شما سوالی نکنن ازتون و فقط همراه شما بیان.
   فکر میکنم دلیل این شرط ملاحظات اجتماعی باشه، برای پیشگیری از ایجاد حرف و حدیث هایی که ممکنه باعث دردسر یا حتی تعطیلی این خانه بشه! چون ظاهرا قبلا حاج آقا این شرط رو نداشتن. ایشون که خالصانه دارن خدمت میکنن، دنبال اذیت و آزار و ایجاد سختی برای مردم نیستن که.

 212. با سلام احتراما پدر بنده سخت بیمارهستن گویا بدلیل ماه مبارک رمضان تاریخ نوبت دهی از ۱۷/۴/۹۵ میباشد این برای ما خیلی دیره تورو خدا کمک کنید التماس دعا

 213. با سلام من الان تماس گزفتم با شماره تلفن ۰۲۱۰۲۲۵۱۶۲۴۰ تلفن گویا اعلام نمودند با توجه به ماه مبارک زمضان تاریخ نوبت گرفتن از ۱۷/۴/۹۵ میباشد برای افرادی که مریض بدحال دارند تا اون تاریخ خیلی دیره خواهش میکنم جواب بدهید ممنون و الماس دعا

  1. حاج آقا در ماه رمضان در جای دیگری تشریف دارند که امکان دیدار با بیماران برایشان مقدور نیست

 214. این یارو که این حرفرو زده چرت گفته چون خودشو بالا میبینه و چون نمیدونه که انسان چه قدرتی داره حرفای مرخرف میزنه منظورم اون کسیه که به دکتر نباتی توهین میکنه س . خدا که مرض را به یه بیمار داده مطمئنن درمانشم تو همون بدن هست فقط یه کسیو میخواد که با دل پاک یاداورش کنه حالا با یه نبات یا هر چیز دیگه ای

 215. اگه خداپرستین این نظر رو هم تکثیر کنید. من نظر مخالفی ندیدم توی لیست این ینی شما هم غلام کور و کر بی جیره و مواجب نابت داغ درست کن هستین
  سلام به جنابان عزیز امیدوارم این نظر منتشر شود. یک اینکه صورت زیبا و افتاب ندیده و پول نگرفتن دلیلی بر پاکی یک انسان نیست. دوم اینکه خاتم پیامبران درگذشته و دیگر پیامبری نخواهد امد که مدعی معجزه شود. سوم اینکه پناه بردن به غیر خدا شرک محض است و توبه باید کرد. دیگر اینکه این اغا شیادی بیش نیست و مطمئنا اسپانسری از طرف سازمان روانشناسی اجتماعی انگلیس داره و در واقع یک نظرسنجی عمومی از سطح اگاهی و حماقت مردمه. دیگر اینکه ریاضت کشیدن پیش بازاریانی که نخود و عدس و نبات لقبشان است ولو اینکه خدا کار و تلاش و علم اموزی و به خانواده رسیدن و .. را عبادت میداند. بعدی اینکه مغلطه کردن احکام شرعی با رمالی دلیلی بر درستی ادعا نیست. دیگر اینکه جواب نسل اینده رو چی بدیم که مردم با یک نبات داغ از دینشون غافل شدن و مسائل خصوصی زناشوییون رو پیش یک ادمی که خودش قادر به رفع مشکل خودش نیست بازگو میکنن. شمایان هرگز هدایت نمیشوید چون که مسخ شده اید. امیدوارم مردم ساده لوح رو که فریب دادی رو خدا هدایت کند. جایگاه اول و اخرتون دوزخه. چون دین خدا و انسانیت خدارو به بازی گرفتین. کار شما چیزی کمتر از کشتن انسانها توسط داعش نداره. کاش روی درش یکی مینوشت نباتی توبه کن توبه

  1. باسلام من هم به این نتیجه رسیدم رفتیم پیش آین آقا ودعاگرفتیم کارمون ازقبل هم بدترشدکلا کسب وکارمون رونابودکردالان من به همه چیزبی اعتقادهستم

  2. افکارت بوی افکار داعشی های ملعونو میده استغفار کن. داستان شمس و راه رفتنش روی آب نشنیدی که ارتباط با خدا باید از طریق واسطه باشه. همینطور که مستقیما انسان این ظرفیت رو نداره که از پله اول به پله هزارم پرش کنه. من راجع به این آقا نظری نمیدم چون نمیشناسمش(احتمال داره با پرهیز از گناه و تزکیه نفس و عبادت به کراماتی رسیده باشه که نفسش گیرا باشه) ولی همینقدری بدون که درسته که پیامبر(ص) آخرین پیامبر بودن ولی بعد از ایشان سیره جانشینان و نایبان جانشینانشون که پاک ترین انسان های عصر خود هستند تا آخرالزمان و ظهور حضرت مهدی(عج) همچنان ادامه داره و الا که این انسان فراموشکار تحریف گر هزاران بار در طول تاریخ دچار سردرگمی یا انحراف میشد . که اگر اینطور نبود خود پیامبر(ص) که معصوم بودن و علم لدنی داشتن در غدیر خم نمیفرمودن هرکس من مولایش هستم از این پس علی جانشین من و مولایش است

 216. سلام
  پس کی که شهرستان
  پس اون چی ؟
  یعنی میتونه برای مشکل ازدو.اجم راحل بگه
  اجرت چقدر میگیرن ؟
  نمیشه تلفنی بگن >

 217. سلام ما یه مریض داریم که دکتر ها میگن مغزش کوچیک شده یا رشد نکرده است ایا میشه دکتر این بیمار مارو ببینه و به امید خدا شفا بده این مریض ما قبلا از جایی پرت شده و سرش عمل جراحی شده اما این کوچکی مغزش قبل از پرت شدنش بوده و دچار تشنج میشده یعنی میشه دوباره سلامتیشو پیدا کنه ممنون

 218. اگه دیدینش بهش پیام منو برسونید. بگی یه دختر یه دری داره نمی تونه به پدر مادرش بگه. شما که مقبول القول هستید اینجوری دخترا را ناراحت نکنید
  به خدا مشکلات ادمای این دنیا متفاوته ، حتما این نیست که دوست پسر داشته یاشن

  1. متاسفانهبنده به ایشون دسترسی ندارم امیدوارم کاربرانی که نظر شما را می بینند به ایشون بگن

 219. سلام اقا قربون جدت من پسر بچه دارم مشکل رفتاری داره بخاطر خدا الان دماه تماس میگیرم موفق نمیشم من ساکن بند علائم لطف کنید نوبتی بهم بدید برسم خدمتنا یا به شماره٠٩١٣٢۴٧۶۶٧۴ بهم اطلاع بدید دستبوسم اقا تو را بجدت کمکم کن

 220. سلام. من یه بیماری دارم که صعب العلاجه و نمیتونم به پدرم بگم و همیشه از خداوند خواستم کسی از اعضای خانوادم نفهمن.همیشه یا ستار العیوب ورد زبانمه که خداوند کمکم کنه کسی از خانواده مشکلم رو نفهمه. اگه بفهمن آبروم در خطره حیثیتم میره.. میخوام از حاج آقا شفا بگیرم. چطوری برم پیشش؟ چکار کنم؟ کاشکی من هم مرد بودم. دلم شکسته ای خدا کمکم کن..
  اگه برم در خونش پشت درب مشکلم رو بگم حاج آقا ممکنه برام دعا کنه؟ ای کاش منم مرد بودم. اگه مردی در زندگیم داشتم هیچ وقت مریض نمیشدم خدا همه ی بیماران رو شفا بده الهی …منم صدقه سر اونا شفا بده..اگه خدا شفام بده به خدا دختر خوبی میشم تا آخر عمرم هم غلام حلقه به گوش اهل بیت میشم. قسم میخورم همینجا تا ابد پایبند به قوانین خدا باشم.خدایا کمکم کن خیلی تنهام جز تو کسی رو ندارم ای ارحم الراحمین

  1. سلام رضوان خانم
   از خواندن لابه و زاری شما دلم به درد آمد. پیشنهاد من به شما اینه که از حاج فردوسی مستجاب الدعوه دعا بگیرین. درهای خدا متعدده و حتما نباید همه از یک در به حاجتشون برسند.
   یا حق

 221. سلام حاج آقا همسر من حدود دو سال است که از کار بیکار شده اشت وما در یک روستا زندگی میکنیم میشه برای همسرم دعا کنید به کار برگردد

 222. من مشکیل خانوادگی دار م اول خداوند بزرگ بعد آقای دکتر اگر امکانش هست استخاره کنید لطفا بعد راهنمایم کنید

 223. باسلام.آیا حاج آقا نباتی برای گشایش بخت هم دعا میکنند؟آیا میشود به صورت تلفنی عرض خود را بیان کنیم یا باید حضوری خدمت ایشان برسیم؟
  باتشکر

 224. باسلام خدمت حاج آقای عزیز قنبری پیرمهر
  وهمه عزیزان که باایشان همکاری می نمایندبرای تماس وارتباط باایشان ”
  من سوالی داشتم من فعلا درخاج ازایران هستم وتا ۲الی ۳ سال امکانش نیست که ایران برگردم ومشکل دارم چطورمی توانم با حاج آقا تماس داشته باشم ومشکلم حل بشه ؟
  لطفاً جواب بدهین خداخیرتون بده منتظرم” یاعلی مدد

  1. سوالتون رو بایستی از طریق همان تلفن مطرح کنید. بنده فقط خبر رو درج کردم و از جزییات خبری ندارم

  1. آری چرا که نه جایی که خداوند در قرآن کریم می فرماید اگر فردی توبه کند و هدایت شود گناهانش تماما بخشوذه شده و به نیکی تبدیل می گردد گواه همین مطلب است

 225. سلام ببخشید کسانی که مرد محارم ندارن و بیمار هستندباید چه کارکنند.من تا پشت درب منزل حاج آقا آمدم و نامه هم نوشتم وبا راهنمایی بنده خدایی که در همانجا بود داخل منزل حاج آقا انداختم .(با توجه به این که از شیراز آمدم) ولی چه فایده.به نظر من باید درب منزل ایشان باز باشد و ایشان مشکل همه حل کنن نه شرط و شروط بذارن

  1. بنده مدیر سایت خبری بوده و این مطلب را برای اطلاع رسانی زدم و از جزییات و چرایی امور خبری ندارم.

 226. حاج آقا پسرم یه تومور پشت چشم راستش داره وچشمش بارها عمل شده ویکبارهم عمل مغز شده التماس میکنم به ما یه نوبت بدید تاپسرمون برای شفا گرفتن خدمتتون بیاریم التماس التماس دعا

  1. سلام
   تا حد امکان از خوردن گوشت مخصوصا گوشت قرمز و علی الخصوص سوسیس و کالباس امتناع کنه. شکلات هم خیلی کم بخوره تا غدش رشد نکنه.
   ضمنا اگه آدم فکری و عصبی هستش باید داروهای آرام کننده و تسکین دهنده اعصاب استفاده کنند.
   البته درمان و تشخیص با دکتر متخصص هست.

 227. با سلام میخواستم بدونم مریض هایی که عمل جراحی کردن و زجر کشیدم چرا نباید حاج آقا اونا رو دعا کنه وشفابده اینکه انصاف نیست اونا ناامید شدن زجرکشیده حالا برعکس نباید اونا رو دعا کنن وشفا بدن

 228. سلام . برای مشکل خانوادگی سرپرست خانواده به حضور حاج آقا نمیان آیا پسرشون همراه مادرش میتونن محضر حاج آقا بیان؟ در غیر این صورت جه کار باید کرد؟؟

 229. باسلام خدمت آقاپیرمهروخادمین محترم من خانمی ازتوابع شیرازهستم که نه سال پیش براثرسانحه تصادف ازمهره ششم کمرم نخاعم آسیب دیده دردزیادی دارم هرچه تماس میگیریم موفق نمیشوم التماس میکنم برایم نوبت بزنیدتاحضورآقابیام شماره تماس۰۹۱۷۱۰۰۹۵۳۲-۰۹۳۳۷۳۲۸۵۹۵

 230. سلام خوبید
  میبخشید به همین شماره که گفتید من از صبح تا موقعی که گفتید زنگ زدم همش اشغال بودش/حتی با گوشی خودم وبا گوشی خاه زنگ میزنم اشغال هستش
  ما از شهرستان هستیم نمیتونیم بدون تماس بیاییم دیدار حاج افا /میشه بدون تماس نوبت بگیریم /والا من یک ماه هست هرچی زنگ میزم همش اشغاله در زوزایی گه گفته شده زنگ بزینم/
  میشه شما لطف کنید برای ما واسه رفع مشکلات وبراورده شدن حاجت وقت بگیرید

  ممنون میشم
  ۰۹۱۴۸۴۰۲۴۱۰ شماره من هستش ممنون میشم درجریان بذارید
  خداتوفیقتن بدهد

  1. سلام ما یک سایت خبری رهستیم و هیچ ارتباطی با حاج اقا نداریم تنها راهش تلاش برای تماس هست اوایل صبح شانس بیشتره

  2. سلام فکرنکن نمیگیره اگریکشنه بری اونجا سیصدنفرزنگ زدن وجواب گرفتن اگه تلفنت جواب دادمطمعن باش میخاد کارت درست بشه من دوازده سال بچه نداشتم الن دوتا دارم ۰۹۱۹۱۹۲۴۹۱۹ مهدی هستم خواستی زنگ بزن توضیح بدم

 231. با عرض سلام. اگر با سحر بخت کسی را برای ازدواج بسته باشند حاج اقا میتواند رفع مشکل کند؟؟ممنون.