اهدای دان یک افتخاری جودو به خانواده شهدای جودو کار سراب

با حضور چند تن از مسئولین شهرستان سراب و از طرف فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران دان یک افتخاری جودو تقدیم خانواده شهدای جودوکار شهرستان سراب شد.

به گزارش صدای سراب, کریم عباسقلی پور ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب به همراه حیدرزاده رئیس بنیاد امور شهید و ایثارگران سراب و بلندی رئیس هیئت جودو شهرستان سراب به حضور خانواده های گرامی دو تن از شهدای ورزشکار شهرستان سراب خانواده های شهید احمد لعلی سرابی و شهید علیرضا راجی حضور یافتند .

در این دیدار و گفتگو عباسقلی پور از خانواده شهدای گرانقدر تجلیل بعمل آورد و از طرف فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران دان یک افتخاری جودو را خانواده این عزیزان تقدیم نمود و اعلام داشت امروزه مملکت اسلامی و جمهوری اسلامی ایران هرچه دارد به برکت خون پاک شهیدان اسلام میباشد و خاطر نشان کرد: همه جوانان میبایست پشتیبان ولایت فقیه بوده و الگوی زندگی خود را الگوی زندگی شهدا قرار داده و در مسیر پیشبرد اهداف تعالی قدم بردارند   و تا ابد به آنانکه پلاکشان را از گردن خویش درآوردند تا مانند مادرشان گمنام و بی مزار بمانند مدیونیم.

تصمیم بر اهدای این لوح و دان یک جودو به خانواده شهدای جودوکار همزمان با برگزاری تورنمنت بین المللی جودو ویژه یادواره شهدای جودو کار شهرستان سراب با همکاری هیئت جودو شهرستان و فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران گرفته شده است

گفتنی است دان یک جودو به سابیر خانواده شهدای جودو کار شهرستان نیز اهدا خواهد شد.
شهدای سراب
شهدای سراب
شهدای ورزشکار سراب
دیدار با خانواده شهدای سراب
دیدار با خانواده شهدای ورزشکار سراب
دیدار با خانواده های شهدای سراب دیدار با خانواده شهدای ورزشکار سراب دیدار با خانواده شهدای سراب دیدار با خانواده شهدای شهرستان سراب

انتهای پیام/ص

همچنین ببینید

انتقاد فرماندار سراب از رشد قارچ گونه موسسات خصوصی

به گزارش صدی سراب به نقل از ایرانا ایرج ثقفی روز در گفت و گو …

۲ دیدگاه

 1. با سلام
  دقیقا دو روز پیش تو خواب میدیدم خدمت آقای راجی رسیدم و میخوام از ایشون عکس یادگاری بگیرم و این عکس رو بفرستم کانل عیسی باربود. شب بود جلو محل شون با آقای راجی صحبت میکردم از خاطرات قدیمی خودشون.. اهالی محل هم جمع شده بودن و اصرار میکردن عکس از همه شون بگیرم. چند تا عکس گرفتم. بعد به آقای راجی گفتم هدف اصلی شما هستید از همه عکس گرفتم بجز شما، استاد تشریف بیارید جلو تا از شما هم عکس بگیرم چند تا عکس گرفتم. با خودم فکر کردم عکس یادگاری خوبی هست.
  بعد که از خواب بیدار شدم تعجب کردم که چرا این خواب رو دیدم. جای تعجبش این بود که هرچند آقای راجی را از دور میشناسم ولی سالهاست که با ایشون صحبتی نکردم و ندیدم شون (بیش از ده سال). ضمنا کار من عکاسی و گزارشگری نیست. چه دلیلی داشت که این خواب رو ببینم!!
  امروز(۴ مرداد) وقتی این سایت رو نگاه میکردم این خبر رو از آقای راجی دیدم. دقیقا پریشب بود که خواب رو دیدم. اینطور که معلومه خواب بی دلیل نبوده. ضمنا من در سراب زندگی نمیکنم.
  با آرزوی سلامتی و طول عمر برای استاد عزیز آقای راجی

  • با سلام
   تشکر فراوان از محبت بی کران شما دوست عزیز شما لطف دارین،از خداوند متعال برایتان طول عمر وسلامتی را دارم.

   با تشکر راجــی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.