واتس اپ بعد از ماه دسامبر از سیمبین پشتیبانی نخواهد کرد

کاربران سیمبین بعد از تاریخ ۳۱ دسامبر دیگر قادر نخواهند بود به اپلیکیشن واتس اپ خود دسترسی داشته باشند. این خبر بر اساس نوتیفیکیشنی که از سوی واتس اپ به کاربران این سیستم عامل ارسال شده منتشر شده است. در این نوتیفیکیشن آمده شما نمی توانید بعد از تاریخ ۳۱ دسامبر سال جاری میلادی از واتس اپ استفاده کنید چون واتس اپ دیگر از گوشی شما پشتیبانی نمی کند.
پیش از این نیز واتس اپ به کاربران سیمبین اعلام کرده بود که از سال ۲۰۱۷ نمی توانند به این سرویس دسترسی داشته باشند اما به نظر می رسد که یک تاریخ مشخص برای آن در نظر گرفته نشده بود که منتظرش باشیم. این اتفاق اصلاً عجیب نیست چون این روزها اکثر گوشی ها به اسمارت فون تبدیل شده اند و با پلتفرم های اندروید و iOS کار می کنند. سیمبین که پیش از این و در زمان خودش قدرت زیادی داشت، اکنون به نقطه کمرنگی در عرضه پلتفرم های موبایلی تبدیل شده و به همین دلیل است که واتس اپ تصمیم گرفته پشتیبانی از آن را ادامه ندهد. با توجه به اینکه پشتیبانی از این پلتفرم دیگر به صرفه نیست و منابع بهتر و قدرتمندتر دیگری وجود دارند که واتس اپ می تواند انرژی و تمرکز خود را روی آنها بگذارد.
اگر شما نیز جزو کاربران سیمبین هستید و علاقه دارید به استفاده از واتس اپ ادامه دهید، شاید تنها راه، تعویض مدل گوشیتان با یک مدل جدیدتر باشد.

همچنین ببینید

گاز تمامی مدارس در اسرع وقت وصل می شود/ اخبار منتشره در فضاهای مجازی شیطنت های ژورنالیستی است

فرماندار شهرستان سراب با اشاره به اظهارات مهندس خوشفکر، رئیس اداره گاز شهرستان سراب گفت: تمامی گاز مدارس تا این لحظه وصل بوده و قطعی ها به علت معوقات بدهی از تابستان بوده که بنا به تصمیم گرفته شده در جلسه فوری امروز در اسرع وقت و تا پایان امروز نسبت به اتصال گاز مدارس اقدام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.