دست نوشته های آموزشی یکی از سرداران شهید گردان تخریب عاشورا

به گزارش صدای سراب, انچه از این دست نوشته های آموزشی سردار گردان تخریب نمایان است دقت و نظم رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس است که موجب ایستادگی در مقابل صف آرایی کشورهای مستکبر جهان شد. دست نوشته هایی که بوی غربت و خون و شهادت می دهد اثر شهید بزرگواری است که در …

به گزارش صدای سراب, انچه از این دست نوشته های آموزشی سردار گردان تخریب نمایان است دقت و نظم رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس است که موجب ایستادگی در مقابل صف آرایی کشورهای مستکبر جهان شد.

دست نوشته هایی که بوی غربت و خون و شهادت می دهد اثر شهید بزرگواری است که در سال ۱۳۴۲ هجری شمسی در شهر سراب متولد شد .

نورانیت از همان دوران کودکی در چهره معصومش بوضوح مشاهده میشد . خانواده اش را امیدوار کرد که وی در آینده دانشمندی برجسته و یا مجاهدی شکست ناپذیر خواهد شد .

هیچگاه دامن پاکش را به زنگار گناه و معصیت و کارهای پست و بیمقدار که در خور دونان و سفلگان بود نیالود و تا میتوانست پاک و پاکیزه زندگانی کرد .

ایشان به غیر از عملیاتهای تاکتیکی در مناطق غرب کشور در عملیاتهای بدر ، مسلم بن عقیل ، صاحب الزمان ، والفجر۸ ، کربلای۴ و کربلای۵ با مسئولیتهای مختلف شرکت نمود

تا اینکه در آخرین عملیات منطقه شلمچه که عملیات کربلای۵ بود در اولین روز عملیات مورخه ۶۵/۱۰/۱۹ که معاونت گردان تخریب و فرمانده گروهان غواصان خط شکن لشکر عاشورا بودند و نیز یکی از غواصان خط شکن بسیجی آن عملیات بود به درجه شهادت نائل شد.

 

.

۴ دیدگاه

  1. با سلام بیننده عزیز و محترم که نظرات را می بینید سوالم این است که آیا با شهیدسید داود علوی خلوت کرده ای؟ آیا درد دلت یا شفای مریضت را خواسته ای؟ قبرمبارک و مطهرش دارالشفاست.به امتحانش می ارزد.ولی اول قلب خود را پاک کن و به مادرش قاطمه زهرا(س) قسم اش بده.

  2. یاد یاران سفر کرده بخیر – افتخار سرابیان شهدای بزرگوار هستند.

  3. بنده افتخارداشتم که دردوران دانش آموزی ازآموزش های ایشان بهره مندگردم.هنوزهم که بیش از۳۰سال ازآن دوران گذشته است چهره معصوم ،نورانی وملکوتی آن شهیدوالامقام ازذهنم پاک نشده است.
    یادش گرامی وراهش پررهروباد

  4. یاد شهیدان گرامی باد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.