حمله به دو دختر محجبه و کشیدن چادر از سر آن‌ها

صدای سراب

به نقل از خبرگزاری بسیج، در ۱۳ دی ماه امسال گزارشی با موضوع «حیا زدایی توسط مانکن های پشت ویترین» بر روی خروجی خبرگزاری بسیج گیلان قرار گرفت.

 

گزارشی تحلیلی که با نیت خیر و در راستای انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر به انتقاد از وضع مانکن ها و ماکت های مدل لباس زنانه، قرار گرفته در پشت ویترین مغازه های لباس فروشی پرداخته بود و ضمن ابراز نگرانی از عدم نظارت مسئولین امر بر نوع الگوی پوششی که این مدل ها در جامعه ترویج می دادند، خواستار انجام اقدامی مناسب از طرف متصدیان امر فرهنگ و اعضای ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان در زمینه تدوین برنامه ای کاربردی در جهت ساماندهی از این قبیل اقدامات که بعضاً از روی ناآگاهی فرهنگ پوشش جوانان مان را نشانه می روند شده بود.

 

پس از گذشت بیش از بیست روز از انتشار این مطلب توسط بسیج، روز گذشته (پنجم بهمن ماه) چند تن از صاحبان بوتیک های لباس فروشی شهر صومعه سرا (بنا بر ادعای خودشان) مراتب اعتراض خود را به این مطلب به بدترین وجه و زننده ترین حالت نشان دادند.

 

این افراد به اصطلاح معترض صبح دیروز زمانی که دو تن از خبرنگاران خانم بسیجی در حال عبور از پیاده رو و مقابل مغازه ایشان بودند، به این دو دختر محجبه حمله کردند و ایشان را مورد ضرب و شتم قرار دادند و چادر از سر ایشان کشیدند.

 

طی صحبتی که با یکی از این خانم ها داشتیم، ایشان اظهار داشت: چند مرد دور ما حلقه زده بودند و به ضرب و شتم ما می‌پرداختند و چادر و حجاب از سرمان کشیدند.

درباره‌ی modir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.