آخرین خبرها
احیای مجدد سینمای سراب یک گام مهم فرهنگی در شهرستان است

احیای مجدد سینمای سراب یک گام مهم فرهنگی در شهرستان است

به گزارش صدای سراب, رضا شفیع نژاد رییس اداره فرهنگ و  ارشاد اسلامی شهرستان سراب در جلسه شورای اداری این شهرستان  با ابراز تاسف از کمبود ظرفیت در امفی تئاترو همچنین مشکل مالکیت در تنها سینمای شهرستان خاطر نشان کرد: رفع مشکل سینمای سراب گام مهمی در حوزه فرهنگ شهرستان خواهد بود.

رضا شفیع نژاد کمبود کتاب, مشکل مالی افراد در تهیه کتاب و همچنین گرانی کتب را از مشکلات حوزه فرهنگ در شهرستان عنوان کرد.

وی ادامه داد: مشکلاتی در شهرستان برای اجرای برنامه های مصوب وجود دارد من جمله همایش موسیقی عاشیقلار که قبلا اجرا می شد و بایستی تمهیداتی برای اجرای برنامه های این اداره در شهرستان اندیشیده شود.

شفیع نژاد برگزاری نمایشگاه کتاب ببه مناسبت ماه مبارک رمضان, برگزاری محافل انس با قرآن, تولید و تدوین فیلم کوتاه و مستندبا عنوان ضیافت الهی, توزیع قران و مفاتیح در مجامع فرهنگی و برگزار یادواره شهدای نوجوان شهرستان را از برنامه های شاخص اجرا شده در ارشاد سراب عنوان کرد.

رییس اداره ارشاد اسلامی شهرستان سراب در پایان خاطرنشان کرد: ۵۶ کانون مساجد در شهرستان سراب وجود دارد ۱۰ مسجد برای راه اندازی کانون در مرحله اخذ مجوز هستند تا در مسجد فعالیتهای فرهنگی و دینی خود را انجام دهند.

انتهای پیام/ص

یک نظر

  1. “رضا شفیع نژاد کمبود کتاب, مشکل مالی افراد در تهیه کتاب و همچنین گرانی کتب را از مشکلات حوزه فرهنگ در شهرستان عنوان کرد.”
    این مشکل شهرستان نیست آقای فرهنگ و ارشاد، مشکل کشور است….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.