مصاحبه

افزایش نگران کننده آمار طلاق در شهرستان سراب/ افزایش پرونده های مواد مخدر در سالجاری

رییس دادگستری سراب با اعلام هشدار نسبت به افزایش پرونده های طلاق گفت: جادارد مسئولین و آحاد جامعه به واقع در رابطه با طلاق احساس خطر کنند و در مرحله اول خود خانواده ها باید این موضوع را مدیریت کنند و در یک کلام آتش بیار معرکه نشوند و صلح و سازش را پیشه کنند.

بیشتر بخوانید »

لزوم ترویج سبک زندگی اسلامی و بومی سازی شبکه های اجتماعی/ زنگ خطر افزایش ۲۰ درصدی آمار طلاق در سراب/ لزوم ترویج روش تربیتی مادران شهدا

رییس دادگستری شهرستان سراب بر لزوم رصد بیش از پیش پلیس بر شبکه های اجتماعی تاکید و خاطرنشان کرد: ضمن مقابله فرهنگی با این شبکه های مستهجن و غیر اخلاقی بایستی هرچه سریعتر پیام رسان های بومی جایگزین خارجی ها شوند تا مدیریت صحیحی بر آنان اعمال شود.

بیشتر بخوانید »

پدر شهید هادی جوان دلاور از سخت ترین چهارشنبه سوری سال می گوید/ کاش فقط یک بار فرزندم را می دیدم

پدر شهید چهارشنبه سوری گفت: با حضور مقام معظم رهبری بر مزار شهید احساس غرور کردم و اینکه فرزندم را نشناخته بودم کاش فقط یک بار می شد دوباره او را ببینم.

بیشتر بخوانید »

اجرای بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه همزمان با دهه فجر در سراب/ انقلاب در مرز ۴۰ سالگی و تکامل

فرمانده سپاه ناحیه سراب از اجرای بیش از ۲۰۰عنوان برنامه همزمان با سی و نهمین فجر در این شهرستان خبر داد.

بیشتر بخوانید »

مناقصه بین الملی نفلین سینیت تا دو ماه آینده برگزار می شود/ تاکید نماینده سراب بر احیای جاده قدیم سراب اردبیل

نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی احیای جاده قدیم سراب - اردبیل به عنوان یک راه گردشگری و یک راه استراتژیک و ‫ضروری که در صورت مسدود بودن راه اصلی که سالانه ۲۰ تا ۲۵ میلیون نفر از آن تردد می کنند را ضروری عنوان کرد.

بیشتر بخوانید »

آستان مقدس شاهچراغ به داد مستاجرین موقوفات خود برسد/ متاسفانه آستان مقدس دغدغه احیای موقوفات خود در سراب را ندارد

رییس اداره اوقاف شهرستان سراب اظهار داشت: اگر آستان مقدس شاهچراغ دغدغه احیای موقوفات وقف شده به این امامزاده را ندارد حداقل به داد مستاجرین رقبات و موقوفات برسد, چرا که با از بین رفتن این موقوفه مستاجرین آن, به علت اهمال کاری از سوی آستان به حبس و جرایم نقدی محکوم شده اند.

بیشتر بخوانید »

علل قیام سیدالشهداء(ع)/بر اساس شأن و جایگاه اهل بیت(ع) عزاداری کنیم

محقق و پژوهشگر اسلامی گفت: مهمترین عزاداری همان حالت حزن و اندوه و گریستن است. غیر از این برخی کارها نظیر قمه زنی (تطبیر)، زنجیر زدن با زنجیرهایی که تیغ دارند و به بدن آسیب می رسانند اصلا توجیه شرعی ندارد. این موارد به بدن اسیب زده و آن را خون الود می کند. ما از دست زدن به خون که نجس است نهی شده ایم بعد چه طور است که برخی می آیند و اینگونه خیابان و اماکن را به نام عزاداری با خون آلود می کنند؟!.

بیشتر بخوانید »

آقای استاندار کارگران سراب بافت ماه هاست با آرامش سر بر بالین نمی گذارند

استاندار آذربایجانشرقی : من در تعجبم که چگونه برخی مسئولان شبها سر بر بالین می گذارند در حالیکه عده ای کارگر ماه هاست حقوق نگرفته اند.

بیشتر بخوانید »