اسلایدر

رییس دانشکده علوم پزشکی سراب: کرونا همچنان صعودی است

دکتراکبرنادی رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب در حاشیه بازدید از کلنیک تنفس بیمارستان امام ره سراب گفت: خیز چهارم کرونا فروکش نکرده و همچنان در شهرستان سراب در وضعیت پرخطر قراردارد.

بیشتر بخوانید »

شهردار سراب خبر داد: تاسیس پارک دانش تا تابستان امسال

مهندس علیپور آزاد، شهردارسراب در حاشیه بازدید از پارک در حال تاسیس جنب مدرسه دانش در کمربندی علامه امینی، از ساماندهی و محوطه سازی پارک دانش خبرداد.

بیشتر بخوانید »

نیاز فوری شهرستان سراب به ۱۰۰ دستگاه اکسیژن

فرماندارسراب گفت: در روز‌های آتی با مشکل کمبود تخت بیمارستانی مواجه خواهیم بود و نیاز فوری به تهیه ۱۰۰ دستگاه کپسول اکسیژن برای استفاده بیماران بستری در منزل و خارج از مراکز درمانی داریم.

بیشتر بخوانید »

تعداد بستری های کرونایی سراب به ۸۲ تن رسید

ئیس دانشکده علوم پزشکی سراب ،با اعلام افزایش شماربستری ها در بیمارستان سراب گفت: در حال حاضر ۸۳نفر به علت درگیری ریوی و علائم بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان بستری هستند.

بیشتر بخوانید »

حضور در اماکن گردشگری شهرستان سراب در ۱۳بدر ممنوع است

به گزارش صدای سراب, فرماندار شهرستان سراب اعلام کرد : باتوجه به اینکه هرگونه تجمع به دلیل شیوع و گسترش بیماری کرونا ممنوع است، علیرغم اینکه خواهان شادی مردم هستیم، از مردم می خواهیم منازل خود را ترک نکنند و در منازل خود بمانند. حسن یحیوی ادامه داد: از شهروندان عزیز خواهش داریم همانند سال گذشته که مردم در روز …

بیشتر بخوانید »

fرنامه‌ریزی شهری یادداشت از سید ابراهیم صدوقی سرابی/ کارشناس ارشد مدیریت

به گزارش صدای سراب سید ابراهیم صدوقی طی یادداشتی با عنوانبرنامه ریزی شهری( urban planning ) نوشت : یک فرآیند فنی وسیاسی است که به مسائلی مانند توسعه و طراحی کاربری زمین و محیط ساخته شده شامل:هوا ،آب و زیر ساخت هایی که از داخل مناطق شهری عبور می کندمانند: حمل ونقل ، ارتباطات و شبکه های توزیع می پردازد. …

بیشتر بخوانید »