ورزشی

برگزاری کلاس دانش افزایی حرکات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب

کلاس دانش افزایی حرکات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب با شرکت بیش از ۴۰ نفر با تدریس حامد جعفری، در سالن کشتی این شهرستان در مورخه ۱ برگزار شد.

بیشتر بخوانید »

رییس اداره ورزش و جوانان سراب برضرورت تقویت ارزشهای فرهنگی – اسلامی از سوی بانوان ورزشکار تاکید کرد

اولین جلسه تخصصی نواب رئیس بانوان هیئت های ورزشی شهرستان سراب با رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان در محل این اداره برگزار شد.

بیشتر بخوانید »

ملی پوشان سراب با امام جمعه سراب دیدار کردند/زمین بازی باید زمین تهذیب با نفس باشد

امام جمعه سراب در جمع ملی پوشان هاریکای سراب گفت: زمین بازی با عفو و گذشت در ناملایمات می تواند به زمین تهذیب به نفس تبدیل شود.

بیشتر بخوانید »

قهرمانی نوجوانان ملی پوشان سراب در مسابقات چهارجانبه فوتسال گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

  مسابقات چهارجانبه فوتسال گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بین تیم های نوجوانان ملی پوشان سراب ، شهدای گمنام تبریز ، فتح ارومیه و منتخب سردرود روز پنجشنبه مورخه 99/06/20 به میزبانی تبریز در سالن چند منظوره ی ماشین سازی برگزار شد که نوجوانان ملی پوشان سراب توانست در فینال این رقابت ها با نتیجه ی …

بیشتر بخوانید »

پایان مسابقات شطرنج جام فجر سراب

                                                                مسابقه بزرگ شطرنج قهرمانی شهرستان سراب برگزار شد مسابقات شطرنج گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان سراب استان آذربایجان شرقی با شرکت ۱۰۰ ورزشکار بصورت آزاد برگزار گردید  این رقابت ها که با شرکت کودک و نوجوانان و مرد و زن علاقمند به شطرنج در شهرستان سراب …

بیشتر بخوانید »

اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی, ورزشی ویژه دهه فجر در شهرستان سراب

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراباز اجرای بیش از ۸۰ برنامه متنوع توسط هیئت های ورزشی در بخش مرکزی و اجرای بیش از ۲۰برنامه ورزشی در بخش هربانع به مناسبت دهه فجر خبر داد.

بیشتر بخوانید »