modir

درخشش خبرنگار سرابی (امین عرب زاده) در پنجمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان آذربایجان شرقی

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان آذربایجان شرقی، عصر روز چهارشنبه در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار گردید و برگزیدگان این دوره از جشنواره معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید »

دست سراب همچنان خالی از سینما!

سینما و فیلم از تأثیرگذارترین ابزار برای انتقال فرهنگ و تفکر در دنیای امروز است ولی در سراب قریب به ۱۵ سال هست که سینما خاک می خورد و ظاهرا مسئولین هم همتی برای بازگشایی آن ندارند و فقط به وعده و وعیدها اکتفا می کنند.

بیشتر بخوانید »

آغاز عملیات اجرایی کارخانه تولید آلومینا و کمک مالی بانک سپه به ساخت جاده سراب به نیر

نماینده مردم سراب در مجلس با اشاره به آغاز عملیات اجرایی کارخانه تولید آلومینا در شهرستان سراب گفت: از سراب به سمت نیر هم جاده‌ای به‌سرعت در حال ساخت است و تصمیم گرفته شد بانک سپه ۱۱۸ میلیارد تومان برای اتمام این پروژه به وزارت راه و شهرسازی به‌صورت وام کمک مالی کند.

بیشتر بخوانید »

در مانی برای سنگ کلیه

افرادی که سنگ کلیه دارند، باید ۱۰۰ گرم از برگ پنیرک را در یک و نیم لیتر آب بجوشانند و بعد از ۲ تا ۳ دقیقه جوشیدن، آن را صاف کنند و در یک لیوان بریزند همچنین می‌توانند یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را به این جوشانده اضافه کنند، این محلول را باید قبل از هر غذا نوشید. همچنین اگر …

بیشتر بخوانید »

نماینده مردم سراب از آغاز عملیات اجرایی طرح تولید آلومینا از نفلین سینیت خبرداد

نماینده سراب درحاشیه جلسه شورای اداری سراب در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت:به دنبال امضای قراداد آغاز عملیات اجرایی احداث کارخانه نفلین سینیت سراب و ابلاغ ان مبلغ 900 میلیارد ریال به عنوان پیش پرداخت به حساب قرارگاه خاتم الانبیا واریز شده است .

بیشتر بخوانید »