پنج شنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶
22:03:42 - سه شنبه 28 شهر 1396
Print This Post داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به مناسبت درگذشت مادر شهید احمد لعلی سرابی جوانترین تخریب چی سراب +خاطره ای از شهید
احمد لعلی سرابی کم سن و سال ترین شهید سراب در گردان تخریب بود که در سال ۶۶ در سن ۱۴ سالگی در سردشت به شهادت رسید.

به گزارش صدای سراب: یادی می کنیم از جوانترین تخریب چی شهرستان سراب شهید بزرگوار احمد لعلی سرابی , در این راستا عکسی از شهید و محل شهادت وی را منتشر می کنیم.

اژدر یحیوی آذر یکی از همرزمان شهید است , می گفت : برایم همیشه جای سوال بود , همیشه با اصرار جلوی درب چادر می خوابید , چند بار علتش را جویا شدم ولی نتیجه ای نداشت , چند بار هم گفتم جلوی در سرد است ولی گویا جلوی درب چادر شیرینی خاصی داشت که شهید ما را مجذوب خود کرده بود .

هرچه قدر زمان می گذشت بیشتر ذهنم مشغول می شد تا علت را بدانم , یک روز چشم هایم را به بهانه خواب روی هم گذاشتم تا اینکه پاسی از شب گذشت و شهید احمد لعلی سرابی آرام از جای خود برخاست و به دنبال راز و نیاز با معشوقش رفت تا آرزویش را با او در میان بگذارد , آری جلوی درب چادر بهترین جایی بودتا کسی در دل شب نفهمد که به دنبال عشق بازی با خدا می رود و بهترین جایی بود تا مزاحم خواب دیگران نشود.

آری آنانکه خواب بودند ماندند و آنانکه بیدار بودند رفتند.

نوشته پشت عکس:

سال ۶۶ سردشت.

محل انفجار مین ولمری که موجب شهادت برادر شهید احمد لعلی سرابی و مجروح

شدن برادر حسن علی نژاد و ایوب علیپور شد.

پسندیدن(2)نپسندیدن(0)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ع-ف   شهریور 31, 1396  

    ضمن تسلیت به خانواده محترم من یکی از همکلاسی های احمد هستم میخواهم خاطره ای را برای شما بازگو نمایم دردبیرستان امام خمینی درکلاس اولAرشته تجربی باهم درردیف دوم کلاس می نشستیم یک رور بااحمد تصمیم گرفتیم به جبهه اعزام شویم از مربی پرورشی آقای یوسف زاده معرفی گرفتیم وبه محل اعزام مراجعه نمودیم هرچقدر اصرار نمودیم قبول نکردند که سن شما کوچک است برگشتیم درفصل تابستان متوجه شدم احمد به هرطریقی که شده اعزام شده است بعد ااز چند ماه از اعزام شنیدم که به آرزویش یعنی شهادت رسیده است. روحش شاد

    پسندیدن(0)نپسندیدن(0)

آخرین اخبار