پنج شنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶
14:19:04 - یکشنبه 12 شهر 1396
Print This Post داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی عتاکید کرد:
برنامه های سنتی جوابگوی تهدیدات نرم دشمن نیست
حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آل هاشم عصر امروز در جمع مردم سراب بابیان اینکه برنامه های فرهنگی سنتی جوابگوی تهدیدات و تهاجم فرهنگی دشمن نیست خاطرنشان کرد: باید با برنامه های بدیع و ابتکاری به جنگ تهاجم فرهنگی دشمن برویم.

به گزارش صدای سراب ، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آل هاشم بعد از حضور در جمع مردم زلزله زده شربیان با حضور در جمع مردم سراب ضمن تبریک دهه ولایت و امهمت خاطر نشان کرد: سراب شهری است معطر به عطر شهیدان خط شکن لشگر عاشورا و شهری که منسوب به بطرگان دین چون علامه امینی و آیت الله العظمی ملکوتی است.

وی با تبریک پیشاپیش عید غدیر اظهار داشت: غدیر عقیده و اساس دین ما، ثمره نبوت، و روز بیعت با نبوت،روز زهد و اخلاص و روز علم و عمل و تمام کمالات و وارستگی هاست که روز بیعت باعلی که همسر شهید،برادر شهید، پدر شهید و خودش شهید محراب هست که حکومت برای او وسیله ای برای برقراری عدالت اجتماعی است.

نماینده ولی فقیه در استان آدربایجانشرقی با بیان آیه ای از قرآن کریم گفت: اگر شما خدا را یاری کنید خدا نیز شما را یاری خواهد کرد که در این آیه منظور از کمک به خدا ومک به دین خداست ۹را که خداوند متعال نیازی به کمک مردم ندارد.

امام جمعه تبریز کمک زبانی و مالی به دین خدا را از نمونه های کمک به دین خدا عنوان کرد که با امربه معروف و نهی از منکر و هزینه در امور خیریه حاصل می شود.

آل هاشم کمک به دین خدا با جان را ارزشمندترین نوع کمک عنوان و خاطرنشان کرد: شهدا این مسیر را انتخاب کردند و خوشا به حال آن کسانی که جان خود را در زمان ضرورت تقدیم اسلام کردند.

وی با بیان اینکه امروز نیز شهدایی چون شهید حججی هستند که با جان خود و عاشقانه و داوطلبانه به دنبال یاری دین خدا هستند ابراز داشت: لازم است فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید انتقال یابد.
نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر لزوم برنامه ریزی در مقابل ترویج فرهنگ غربی و بی حجابی و بی بند و باری عنوان کرد: تبلیغ مد گرایی از برنامه های مسلم دشمن هست که با هزینه های فراوان سعی در جایگزینی پوشش های خاص در جامعه است.

آل هاشم با ابراز نگرانی از افزایش مصرف مواد مخدر خاطرنشان کرد: متاسفانه آمار مصرف مواد در زنان در حال پیشی گرفتن از آمار مصرف در مردان هست که با برنامه ها و هزینه های سرسام آور دشمنان در زمینه تهاجم فرهنگی حاصل شده است.

وی بابیان اینکه برنامه های فرهنگی سنتی جوابگوی تهدیدات و تهاجم فرهنگی دشمن نیست عنوان کرد: باید با برنامه های بدیع و ابتکاری به جنگ تهاجم فرهنگی دشمن برویم.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق در مقابل تهدیدات فرهنگی دشمن خاطرنشان کرد: جنگ نرم جنگی آرام ولی خانمان سوز هست  که جنگ سخت در برابر آن بسیار ساده هست.

وی  با بیان اینکه مردم ایران مرمی دشمن شناس هستند گفت: این دشمن شناسی باعث شده که تهدیدات دشمن از اول انقلاب تاکنون بی اثر و خنثی شود و این مردم بودند که هرجا تهدیدی از دشمن شنیدند حضور خود را در عرصه های نظام چشمگیرتر افزایش داده اند.

 

پسندیدن(2)نپسندیدن(1)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار