پنج شنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶
16:09:44 - شنبه 27 خرد 1396
Print This Post داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده سراب در جمع مردم صایین:
وزارت راه دستور احیای جاده قدیم سراب – اردبیل را صادر کرده است+ تصاویر
یوسف داودی نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی با حضور در دهستان صایین و بررسی مشکلات مردمی از دستور وزارت راه جهت مرمت و بهسازی جاده قدیم کلیان – نیر و احداث مجتمع ورزشی در روستای کلیان خبر داد.

به گزارش صدای سراب, یوسف داودی نماینده مردم  شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی با حضور در دهستان صایین و بررسی مشکلات مردمی از دستور وزارت راه جهت مرمت و بهسازی جاده قدیم کلیان – نیر و احداث مجتمع ورزشی در روستای کلیان خبر داد.

وی احیای جاده قدیم سراب – اردبیل به عنوان یک راه گردشگری و یک راه ‫ضروری که در صورت مسدود بودن راه اصلی که سالانه ۲۰ تا ۲۵ میلیون نفر از آن تردد می کنند را ضروری عنوان  کرد.

پسندیدن(0)نپسندیدن(2)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. حميد   خرداد 28, 1396  

  با سلام خدمت همشهریان عزیز. وخدمت نماینده محترم جناب دکتر داوودی. اینکه جاده قدیم سراب و اردبیل. در جهت احیا گردد. خبر خوبی است. ولی. آیا بهتر نیست در اولویت وزارت راه در شهرستان سراب اتمام بزرگراه بستان آباد سراب. و. وسراب نیر را مد نظر بگیرند. به قولی اصل را ول کرده به فرعیات نچسبیم. من امیدوارم. جناب مسئول محترم سوال بنده. تا حدودی سوال خیلی از اکثریت مردم شهرستان سراب. در مورد جاده دوم در حال ساخت بزرگراه سراب بستان آباد. از نزدیکهای ابتدای روستای چرلو به طرف بهرمان. جاده. استاندارد لازم را ندارد با داشتن پیچ تند و فاصله گرفتن از جاده قبلی در حالی. نه موانع طبیعی خاصی بوده. چرا جاده. در حال ساخت نزدیکی جاده قبلی در نظر گرفته نشده. در چندین نقطه. با پیچ خیر استاندارد در نزدیکی. پل بافتان و و. ورودی بهرمان و خروجی بهرمان قرار دارد. امیدوارم. کسی پاسخگو باشد. کدام استانداردی با این شرایط جاده را تایید کرده. آیا نماینده محترم. فرماندار محترم. و ریس اداره راه. به سوال بنده پاسخ قانع کننده دارند. در گل جاده بهسازی شده چند سال پیش از جاده در حال ساخت فعلی از استاندارد بیشتری برخوردار است. در ضمن اگر جواب تحت. توافق با صاحبان زمینهای کنار جاده نمیتواند جواب قابل قبولی باشد. به قولی بزرگراه سراب. مثل خیابان فردوسی شرقی(من اولوم سان اولوم ) نشود.

  پسندیدن(6)نپسندیدن(0)
  • modir   خرداد 28, 1396  

   با سلام در مصاحبه عنوان کردن که جاده سراب بستان آباد و سراب نیر اعتبار خوبی دستور گرفته شده است و اینها در اولویتند

   پسندیدن(4)نپسندیدن(0)
 2. همشهري.1   خرداد 29, 1396  

  مدیر محترم وبسایت.در صورت امکان لطفا متن مصاحبه تان با نماینده محترم راانعکاس دهید. و خبر. کلنگ زنی راه آهن و جاده سراب به میانه. اطلاع رسانی بفرماید.

  پسندیدن(5)نپسندیدن(0)
  • modir   خرداد 29, 1396  

   منتظر تحصیص بودجه اولیه هستیم تا خبر ارزش خبری داشته باشد

   پسندیدن(2)نپسندیدن(0)
 3. شهروند   خرداد 29, 1396  

  احیای جاده سراب- میانه از اهم واجبات است زیرا آذربایجان غربی و غرب کشور را از طریق میانه به سراب و شمال هموار می سازد.

  پسندیدن(3)نپسندیدن(0)

آخرین اخبار