پنج شنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶
15:15:39 - یکشنبه 24 ارد 1396
Print This Post داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصداق شهرک صنعتی سراب /
درختی که ۴ سال میوه ندهد دیگر ثمر نمی دهد/ صنعت سراب, سرابی بیش نیست
مصداق آرامستان صنعتی سراب, همان مثلی است که یکی از کاندیدها در مناظره مطرح کرد و گفت: درختی که ۴ سال میوه ندهد دیگر ثمر نمی دهد, هرچند قرار بود این درخت صد روزه ثمرش در سفره های کارگران و مردم سراب باشد.

به گزارش صدای سراب, سخن گفتن از شهرک صنعتی سراب, شهرکی که شبیه به آرامستان صنعتیی هست که به غیر از نا امیدی ثمری برای جوانان ندارد سخت هست چرا که توهین هایی که عادی بود و امروز عادی تر شده قلم را خسته می کند , نمونه اش توهین یکی از دولتی ها در پی درج گزارشی از این شهرک به اهالی رسانه شهرستان سراب بود که با بیان حقیقت تلخ این شهرک به اهالی رسانه که امروز دم از احترام به آنان می زنند گفت: هرکس صنعت استان را تحقیر کند انسان حقیری است.

این درحالی است که همه کارگران واحدهای تولیدی که زمانی مشغول به کار بودند امروز بهتر از آقایان پشت میز نشین که رسانه هایی را که گویای حقیقت تلخ زندگی مردم پایین نشین هستند درک می کنند چرا که از بطن مشکلات امروز آنان سخن می گویند.

امروز حقیقت گو حقیر می شود و نجومی بگیر و وام هزار میلیاردی بدون وثیقه گیر سرمایه نظام می شود.

آری امروز چرخ صنعت در شهرک صنعتی سراب و واحدهای تولید ی مطرح چون سراب بافت نمی چرخد و این واقعیت تلخی است که پدر را نزد پسر از شرم حقیر و شرمنده می کند.

سراب بافت وضعش با ۲۰ ماه حقوقی که نمی دهند روشن , واحدهای تولید لبنی آلاچیق, امروز, شبنم و… هم که تعطیل اند, سراب حلب, بیشتر واحدهای بلوک زنی, واحدهای تولید پلاستیک و همه و همه نشان از بد عهدی دولت مبنی بر گشایش اقتصادی در صد روز را می دهد هرچند صد روز پیش کش آقایان باشد ما در ۴ سال هم چیزی ندیدیم با مراجعه به تاریخ اوضاع بدتر می شود چرا که نفلین سینیت سراب پروژه ای بود که ۱۴ سال پیش توسط جهانگیری کلنگ زنی شده است.

امید داشتیم در این ایام انتخابات که به قول مهران مدیری تلاش ها چند برابر می شود سراب نیز که صنعتش امروز سرابی بیش نیست جان می گرفت و همچون حقوق هایی که دم انتخابات افزایش می یابد یا وام هایی که برای دهیاران جان گرفته یا حقوق کمیته امدادی ها و سهام عدالتی که تبلیغش امروز بر روی رسانه ها و درو دیوار شهر هست جان می گرفت.

ولی نشد که نشد باز وعده ها آغاز شده و نوید مدینه ای فاضله را می دهد ولی حقیقت این است که  یکی از کاندیداها در مناظره تلویزیونی گفت:  درختی که ۴ سال میوه ندهد هیچ وقت ثمر نمی دهد.

کاش آقایان به جای تاخت به دولت قبل و تحویل حرف های صد من یه غاز به مردم می گفتند چه کار ی کرده اند, دولت قبل ویرانگر , تحریم اور و هرچه شما بگویید ,شما که قول صد روزه داده اید چه کردید, امروز هم که دوباره وعده صد روزه می دهید عمل کنید تا اثبات کنید دولت راستگویانید چرا که بیش از صد روز از عمر دولتتان باقی است.

در ادامه تصاویری که در هفته جاری از شهرک و یا به عبارتی آرامستان صنعتی سراب تهیه شده را می بینیم شهرکی سراسر سوت و کور حتی بدون یک کامیونی که قرار هست محصولات سراب را به بازراهای دیگر شهرها برساند…

شما تصاویر را دیده و قضاوت کنید تا متهم به حقارت نشویم .

پسندیدن(0)نپسندیدن(2)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. ع-ف   اردیبهشت 24, 1396  

  دوست عزیز تعطیلی شهرک صنعتی مربوط به این دولت وآن دولت نمی باشد تحریم ظالمانه باعث این فجایع شده است درخواست می شود به من بعد زود قضاوت ننمایید دوم درمورد نفلین سنیت هشت سال دولت نهم ودهم جه کرد که این قدرازانان حمایت می کنید

  پسندیدن(9)نپسندیدن(1)
  • modir   اردیبهشت 24, 1396  

   باز گفتید دولت قبل. عرض کردم دولت قبل ملحد و خیلی بی جا کرده. این دولت مدعی خم کاری نکرده . چهارسال بعد هم بیاد همین آشه و همین کاسه .

   پسندیدن(0)نپسندیدن(6)
   • شهرام   اردیبهشت 25, 1396  

    با سلام
    شهرک صنعتی سراب و هزاران شهرک صنعتی دیگر رو دولت احمدی نژاد و واردکنندگانی ه امروز به مخالفت با روحانی برخاسته اند، به خاک سیاه نشاندند. فجایع دولت اصولگرایان در دوره احمدی نژاد آنقدر زیاد بود که تا ۱۰۰ سال دیگر می توان آنها را مقصر همه ناکامی ها دانست.
    الان هم این اصولگرایان محترم در سایه همین دولت روحانی زنده اند. مطمئن باش اگر روحانی رای نیاورد ۸۰۰ میلیارد انباشت ادوات نظامی در خاورمیانه علیه ایران استفاده خواهد شدو جنگ ویرانگری شروع میشه.
    آن وقت نه تو می مانی و نه من و نه اصولگرایی

    پسندیدن(3)نپسندیدن(0)
    • modir   اردیبهشت 25, 1396  

     قول صد روز !!!!!!!!!

     پسندیدن(3)نپسندیدن(2)
 2. ع-ف   اردیبهشت 24, 1396  

  اخلاق وادب یکی از ویژگی های یک خبرنگاراست کاه متاسفانه رعایت نمی کنید به امید پیووزی روحانی

  پسندیدن(4)نپسندیدن(4)
  • modir   اردیبهشت 24, 1396  

   بی ادبی به کسی نشده . بی ادبی برخی اقایان را نقل کردیم فقط . پیروز هر کی هم می خواد بشه امیدوارم دردی از دوای کار و اشتغال جوانان رفع شود.

   پسندیدن(2)نپسندیدن(3)
 3. تیز نظر   اردیبهشت 25, 1396  

  با سلام
  طبق سند چشم انداز که توسط رهبری ابلاغ شده و در برنامه های پنج ساله آورده می شود دولت حق هیچ گونه سرمایه گذاری در پروژه های مثل نفلین سنیت رو ندارد پس بخش خصوصی باید این پروژه رو انجام دهد که اگر سود ده بود مطمئن باشید تا حالا انجام شده بود و یک لحظه فکر کنید چه بلای بر سر منابع آبی و محیط زیست خواهد آورد آِیا منابع آبی ما برای انجام ایم پروژه کافی است
  تا حالا فکر کرده اید ذوب آهن اصفهان چه بلای بخاطر حق آبه بر سر اصفهان و زاینده رود آورده تا حالا فکر کرده اید این پروژه چقدر خطرات جاده ای رو افزایش خواهد داد اصلا مگر چند نفر همشهری ما بصورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد خواهد کرد لطفا تشریف ببرید جلو آینه و از خودتان سوال کنید
  یا حق

  پسندیدن(1)نپسندیدن(1)
  • modir   اردیبهشت 25, 1396  

   علت را در جای دیگری جستجو کنید. واردکنندگان بوکسیت. هرچند توجیه جنابعالی به جا نیز باشد برای این همه تعطیلی واحدها توجیهی نیست جز نا کارآمدی .

   پسندیدن(1)نپسندیدن(1)
 4. حسین   اردیبهشت 25, 1396  

  مسئول نسبتا محترم این سایت

  ظاهرا از دست این دولت خیلی شاکی هستی و من مطمئنم چیزی در این دولت گیرت نیومده وگرنه اینقدر به جاده خاکی نمی زدی و من به عنوان یک سرابی ( نمی خوام بگم همشهری تو چون من از آدمای بی فرهنگ ی مثل تو واقعا متنفرم ) به تو وامثال تو توصیه می کنم که کمی مطالعه داشته باش و حالا که در مسیر بقول خودی روزنامخ نگاری افتادی خودت را به روز کن و ادب و نزاکت و شرافت و راست گوئی را پیشه خودت قرار بده وگرنه مردم حتی در دور افتاده ترین روستای شهرستان خیلی خیلی بیشتر از تو می فهمند که حق چیست و حقیقت چیست و ضعفها کجاست و علت اینکه یک پروژه ای به سرانجام نمی رسد چیست .
  و در آخر اینکه حد اقل این کار نسبتا خوبی که انجام می دهی و یا می دهید من نمی دانم عوامل سایتتون چند نفرید ،و یک کار فرهنگی و اطلاع رسانی خوبی نسبت به شهرمان را ضایع نکنید
  پس لطفا آبرو داری کنید و گفتم : ادب ، صداقت ، انسانیت ، حقیقت و حق و از همه مهمتر بی طرفی را رعایت کنید و هرگز متکی به شخص خاصی که مثلا امروز دارای مقامی در یک شهر کوچکی هست نباشید و توکلتان به خدا باشدو من با تمامی اینها برایت آرزوی موفقیت و انسان بودن را دارم

  پسندیدن(3)نپسندیدن(1)
  • modir   اردیبهشت 25, 1396  

   ظاهرا شما چیزی گیرتان آمده و از جیره خواران میلیونی هستید. گفتین ادب ، صداقت ، انسانیت ، حقیقت . همه در قول صد روزه کسانی که حمایت می کنید نهفته هست.

   پسندیدن(1)نپسندیدن(2)
 5. نادر   اردیبهشت 25, 1396  

  با سلام ای کاش این عکسها را در دوره قبل ۴ سال پیش نشان میدادی این عکسها مربوط به ۶یا۵ سال پیش بود

  پسندیدن(1)نپسندیدن(1)
  • modir   اردیبهشت 25, 1396  

   شهرک زیاد دور نیست . ۴ یا ۵ سال پیش هم اگر همین بود قرار بود صد روزه همین روزی نباشه.

   پسندیدن(1)نپسندیدن(1)
 6. آزاد   اردیبهشت 25, 1396  

  آقای مدیر هر وقت معنی قطع نامه های منشور هفتم سازمان ملل و همچنین معنی قطع نامه شوراری امنیت سازمان ملل رو گفتید نقدتون از دولت رو قبول میکنم، همچنین یه سوال داشتم ازتون به نظر شما تویه شهر کوچکی مثل سراب جناح منتسب به شما چقدر تریبون در اختیاردارید و جناحی که ازش انتقادهای تندی میکنین چقدر؟!!

  پسندیدن(1)نپسندیدن(1)
 7. نادر   اردیبهشت 25, 1396  

  مدیر جان چرا باید کارخانه ها تعطیل میشدند تاکسی بیاد دوباره آنرا احیا کند

  پسندیدن(1)نپسندیدن(0)
  • modir   اردیبهشت 25, 1396  

   یه عده بی لیاقتی کردن بسته شد. یه عده هم قول صد روزه و دروغ داده و مردم را فریب دادند . زیاد سنگ برخیا را به سینه نزن .

   پسندیدن(1)نپسندیدن(2)
 8. آزاد   اردیبهشت 25, 1396  

  می بینی وقتی تریبون دستته چطوری می تازی! حتی صدای منتقد هم شنیده نمیشه!!! این خاصیت قدرت و تریبون یک طرفست که دست شماست

  پسندیدن(2)نپسندیدن(0)
 9. سجادامیری   خرداد 3, 1396  

  به اطلاع همشهریان عزیز عرض کنم که ضمن احترام به نظرات تک تک عزیزان مشکل شهرک صنعتی سراب وکارخانه های مشابه واقع دراین شهر به یک نوع بیماری لاعلاجی دچار شده اند که متاسفانه مسئولین مربوطه بجای بررسی علت فقط نسخه مییپیچند کجای دنیامرسوم است قبل از تشخیص درد نسخه بپیبچند ولی این اتفاق نادر دراین شهر افتاده نبود نیروی کار دراین شهر بدلیل مهاجرت بی رویه به شهرهای بزرگ جهت کسب درآمدکافی وکاهش نفوس جمعیتی وبی روح شدن شهر نتیجه بی تدبیری مسولین مربوطه میباشد که جهت بررسی مشکلات این شهر حرف زیاداست که دراینجا جای بحث نیست ....

  پسندیدن(1)نپسندیدن(0)
 10. ناشناس   خرداد 28, 1396  

  فقط خواستم بگم چقدر خوب سوخته اید :)) هنوزم تو فضای انتخاباتید؟؟؟ قرار بود به کدام مقام و سمت برسید که جا ماندید؟؟

  پسندیدن(0)نپسندیدن(1)
  • modir   خرداد 28, 1396  

   بنده در سمت خودم هستم و نیازی به کسی ندارم بحمدالله. متاسفانه سوخته ها زیادند بیچاره همون کارگرهایی که بی کار شدند و باعث خوشحالی امثال شماست که دستتون به نجومی بگیرها بند هست.

   پسندیدن(1)نپسندیدن(0)
 11. علی   تیر 11, 1396  

  برادران عزیز بهتر است تعصب کور کورانه نداشته باشیم و واقع نگر باشیم
  انصافا دولت آقای روحانی به فکر خودش هست و با حقوق نجومی و خرج های چند صد میلیونی به فکر مردم نمی تواند باشد و تا حالا کاری در زمینه اقتصاد انجام نداده است و ۴ سال با برجام که برد برد توسط دشمنانا شد سرما را گرم کرد.
  انصاف داشته باشیم الان بیکاری معضل جامعه و جوانان این مرز و بوم است

  پسندیدن(1)نپسندیدن(0)

آخرین اخبار