پنج شنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶
13:11:11 - یکشنبه 10 ارد 1396
Print This Post داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نتایج رده بندی سومین تورنمنت بین المللی جودو در سراب منتشر شد
نتایج رده بندی سومین تورنمنت بین المللی جودو در سراب منتشر شد

به گزارش صدای سراب, سومین دوره پیکارهای جام صلح و دوستی جودو سراب با حضور ۸ تیم داخلی و ۵ تیم خارجی، در سالن ۳ هزار نفری علامه امینی شهرستان سراب برگزار شد که در پایان تیم ملی نوجوانان کشورمان به مقام قهرمانی رسید، تیم سراب نایب قهرمان شد و همدان بر سکوی سوم ایستاد.
این مسابقات با حضور ۱۴ تیم داغستان روسیه، گرجستان، تیم آتالار ، کانو و قبله آذربایجان و تیم های البرز، همدان ، کرمانشاهف زنجان، گلستان، تیم ملی الف، تیم ملی ب، تیم سراب الف و تیم سراب ب صبح و عصر روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه در سالن علامه امینی سراب برگزار شد.
در پایان این پیکارهای یک روزه آینده سازان جودو کشورمان در ترکیب تیم ملی نوجوانان با ۴ نشان طلا، ۱ نقره و ۳ برنز جام قهرمانی را بالای سر بردند، تیم سراب با ۱ طلا، ۲ نقره و ۴ برنز نایب قهرمان شد و تیم منتخب استان همدان با ۱ طلا، ۱ نقره و ۱ب رنز بر سکوی سوم ایستاد.
جمشید نظمی مدیر کل ورزش و جوانان استان، محمد درخشان رئیس فدراسیون، حبیب ستوده نژاد معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان و محمد رضا رودکی مدیر تیمهای ملی جودو نیز در سالن برگزاری مسابقات حضور یافتند و از نزدیک مبارزات آینده سازان جودو ایران را نظاره گر بودند.
نتایج بدست آمده در اوزان مختلف بشرح زیر می باشد:
در وزن ۵۰- کیلوگرم:
امیر حسین یزدانی از تیم ملی نوجوانان ایران مقام اول، حسین حاجی محمدی از تیم استان البرز مقام دوم و مهدی جهان بخشیان از تیم سراب الف و وحید پیش قدم از تیم گلستان مشترکا سوم شدند.
در وزن ۵۵- کیلوگرم:
محمد جهانبخشیان از تیم سراب الف مقام اول، هلال حسین اف از تیم جمهوری آذربایجان مقام دوم و مهدی ایوبی از سراب ب و مصطفی ریاحی فر از تیم ملی نوجوانان مشترکا مقام سوم را بدست آوردند.
در وزن ۶۰- کیلوگرم:
مجید بریمانلو از تیم ملی نوجوانان مقام اول، عرفان جوانمرد از تیم سراب ب مقام دوم و مراد بشیر اف از تیم جمهوری آذربایجان و کیوان مجیدی از تیم سراب الف مشترکا مقام سوم را از آن خود کردند.
در وزن ۶۶- کیلوگرم:
علی یوسفی از تیم ملی نوجوانان مقام اول، علیرضا محمد مبارکی از تیم استان همدان مقام دوم و رمضان میرزا بکف از تیم جمهوری آذربایجان و ابوالفضل طریقی از تیم سراب ب مشترکا مقام سوم را بدست آوردند.
در وزن ۷۳- کیلوگرم:
محمد خمسه ای از تیم استان همدان مقام اول، علی موسوی مقدم از تیم ملی نوجوانان مقام دوم و آلکو نبریدزه از تیم گرجستان و جواد سخندان از تیم سراب الف مشترکا سوم شدند.
در وزن ۸۱- کیلوگرم:
آرزه ممد اف از تیم جمهوری آذربایجان مقام اول، تاریل بوکول شاویلی از تیم گرجستان مقام دوم و حسین خجسته از تیم ملی نوجوانان و رحمان طراوتیان از تیم تیم ملی نوجوانان ب مشترکا مقام سوم را از آن خود کردند.
در وزن ۹۰- کیلوگرم:
سپهر الیسه زاده از تیم ملی نوجوانان مقام اول، امیر حسین چراغ فرحان از تیم سراب الف مقام دوم و محمد کریم زاده از تیم ملی نوجوانان ب و علیرضا خیری نژاد از تیم سراب ب مشترکا مقام سوم را بدست آوردند.
در وزن ۹۰+ کیلوگرم:
ایمران یوسف اف از تیم جمهوری آذربایجان مقام اول، علی امینی از تیم سراب الف مقام دوم و امیر محمد بهمنی از تیم استان همدان و مهدی رستگار از تیم ملی نوجوانان مشترکا سوم شدند.

با همت اصغر برزگر

 

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آخرین اخبار