سه شنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۶
18:54:41 - سه شنبه 14 دی 1395
Print This Post داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لم یشکر مخلوق و لم یشکر خالق
به گزارش صدای سراب,  با مسعود نوری اردبیلی کارشناس ارشد حقوق بین الملل ارسال یادداشتی نوشت: در تعظیم فریضه مبارک امر به معروف و تکریم خادمان ملت، نکاتی به اختصار پیرامون تجربه اخیراینجانب به عرض ملت شریف ایران بالخص مردمان شریف شهرستان سراب و روستاهای صندوقلو، کلانتر سفلی، کلانتر علیا، سقزچی و روستاهای حومه می […]

به گزارش صدای سراب,  با مسعود نوری اردبیلی کارشناس ارشد حقوق بین الملل ارسال یادداشتی نوشت:

در تعظیم فریضه مبارک امر به معروف و تکریم خادمان ملت، نکاتی به اختصار پیرامون تجربه اخیراینجانب به عرض ملت شریف ایران بالخص مردمان شریف شهرستان سراب و روستاهای صندوقلو، کلانتر سفلی، کلانتر علیا، سقزچی و روستاهای حومه می رسانم.

همانطور که واثق می باشند، روستای صندوقلو یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی است که در دهستان صائین بخش مرکزی شهرستان سراب واقع شده‌است. این روستا با قدمت قریب به یک قرن و علی رغم سکونت دائمی بیش از ۱۰۰ خانوار، که در جرگه طبقات محروم و زحمتکش و صدالبته میهمان نواز و مهربان قرار دارند، تاکنون از نعمت راه ایمن و مناسب برای تردد ساکنان، محروم بوده است. چه بسیار مادرانی که در مسیر رسیدن به شهر سراب به منظور وضع حمل، بعلت عدم وجود جاده هموار، جان خود را ازدست داده اند و چه بسیار افرادی که در تردد برای کسب روزی حلا و امرار معاش، از مسیر دهشتناک کنونی به دره پرتاب شده، خود دچار نقص عضو گردیده و وسایل نقلیه شان نیز بلا استفاده باقی مانده است.

در همین ارتباط و نظر به اینکه جناب آقای دکتر داوودی نماینده محترم سراب خود فرزند روستا و کاملا آگاه به مشکلات موجود می باشند، اینجانب در شهریور ماه ۱۳۹۵ از ایشان تقاضای وقت ملاقات نمودم تا موضوع ساخت راه و مصائب موجود را با ایشان در میان گذارم که خوشبختانه با روی گشاده ابوی و بنده را در محل مجلس شورای اسلامی پذیرا و پس از استماع مشکلات، رهنمودهایی را به مقامات محلی، تقریر فرمودند.

خوشبختانه موضوع در جلسه حقیر، به عرض جناب آقای مهندس میرشفیع، معاون محترم راه های روستایی وزیر راه و شهرسازی نیز رسید و ایشان بعنوان عالیترین مقام ملی، دستور اکید برای برنامه ریزی و ساخت مسیر ایمن و مناسب برای روستاهای مذکور را صادر فرمودند که خوشبختانه اخیرا جناب آقای مهندس اخلاقی و جناب آقای مهندس هاشم زاده، مدیران محترم وزارت راه در استان و شهرستان سراب با نهایت محبت و اکرام، موضوع را در دستور کار خود قرار داده اند.

در خاتمه با تشکر مجدد از مقامات نامبرده که رضای خداوند متعال و اهالی مظلوم دهات فوق را بر دیگر موارد ترجیح داده و موجبات درج برکات معنوی این امر مقدس و باقیات صالحات را در کارنامه اعمال خویش فراهم نمودند، از مقامات محلی و ملی وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش نیز درخواست می نمایم نسبت به ساخت و تجهیز یک باب خانه بهداشت و یک باب مدرسه، که در زمره اوجب واجبات و نیازهای اولیه اهالی روستا می باشد، اقدام موثر و موجل، اهتمام فرمایند. این موضوع نیز در دستور کار پیگیری اینجانب از طریق مراجع مربوطه، می باشد.
همواره زنده است نام فرخ نوشیروان به خیر

گرچه بسی گذشت که نوشیروان نیز نماند

مسعود نوری اردبیلی کارشناس ارشد حقوق بین الملل و

نماینده اهالی شریف روستاهای صندوقلو، کلانتر سفلی، کلانتر علیا، سقزچی و روستاهای حومه

دی ماه ۹۵

پسندیدن(0)نپسندیدن(1)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ناشناس   دی 16, 1395  

    دوست عزیز اولا وظیفه است بعد هم صبر کنید بیشتر مسایل در دستور کار عزیزان است انشاالله که به واقعیت بپیوندد.

    پسندیدن(0)نپسندیدن(0)

آخرین اخبار